• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. decembra 2017 
@leninka75 ahoj.......baští..chutí jej ...............a čo fajne varíš leni? :slight_smile:
15. nov 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja by som vyskušala druhú.....ked si s nou nie spokojná.......uvidíš čo ti povie.......ved za to nič nedáš..... :slight_smile: ...............................tu je -5,,,,,,to už akože fakt prišla zima???..či čo :angry: :angry: :angry: .....dnes som dala Maťkovi ja rukavice....no a ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 ved aj my ťa máme radi..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: ..............Lolka je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: ............čo varíš?
15. nov 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej poschodovej posteli sa ako fajne vysáva matrac :angry: :angry: :angry: :angry: ......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robím hrachovú polievku.......som zvedavá čo to urobí s Lolkou :confused: .....ale espumisan to istí :wink: ..........v škôlke majú dnes športovú olympiádu, som zvedavá koľko zlatých Lilka prinesie :grinning: ..........

@jacka...upratuješ?.....Maťkove výsledky ešte nemáš?
15. nov 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....keď boli baby maličké a pokakali sa tiež toho mali plnú cikušu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 prezliekam periny.....a tie matrace sú ťažké ako fras.....som sa mala na to.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............výsledky budu okolo obeda..už teraz mám stiahnutý žalúdok..aj ked viem že s tým už neurobím nič...............................muž ...v sobotu ráno odišiel...a prišiel v nedelu.....však jeho matka sa o neho postarala..... :grinning: :grinning: :grinning: nech sa kuk na syna ako vyzerá :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mám zas po víkende....striga má narodky......tak musím zas tam....hurá :angry: :angry: :angry:
15. nov 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....keď budeš vedieť hneď napíš ............verím, že sa tešíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......aj jej niečo kupuješ?.......či len kávu?......aj to je asi moc, že? :grinning: ..........
15. nov 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..prezliekanie perín nemám rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a teraz aj to sušenie prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........potrebujem poprať prechodné bundy ale nechce sa mi do toho púšťať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a tiež také vlnené koberčeky to už akože k vianociam a ešte mi zostalo pár botasiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ani ja neznášam.......a ešte to žehlenie...brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja tiež ešte nemám popreté.....ani neviem či ich budem ved ich velmi nevynosili......
musím ísť...Peťko vonku revčí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neskutočné už je polovica novembra za nami :frowning2: .........som normálne začala rozmýšľať kedy sa pustím do medovníčkov :confused: ....................tento víkend plánujem zbaliť jesennú výzdobu a ten ďalší, to už je 1. adventný asi vyberiem mikulášov.......
15. nov 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...pekný výraz, že "revčí" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že aká som nas........rdená!!! :angry: ......začiatkom októbra som pre muža objednala nejaké veci ku autu, čakám čakám balík stále nič...tak som si to dne spekne obvolala a že balík bol poslaný 24.10. a od 31.10. trčí u nás na pošte a tie naše kravy postárky žiadne oznámenie nepriniesli...a to sa nestalo 1x...už som raz tak čakala list z úradu a oni ho mali tam pekne uložený a nič žeby povedali...kozy sprosté...máme tu cca 2000 obyvateľov a tvária sa, že sme hádam megacity!!.....fuj,ale som napálená!!...pekne to vedúca schytá, keď tam pôjdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nedaj sa.......len im ukáž...ja by som sa posťažoval..ved to nebolo prvý krát...tak toto je sila....
15. nov 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zima ako v ruskom filme.......slnko nikde..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to už bude adventný ...fííha.......nejako sa to rýchlo blíži :confused: :confused:
15. nov 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vybavené!!! :angry: :angry: :angry: ..........ale potom som musela ísť preseknúť pár polien do pivnice, aby som sa úplne ukľudnila :grinning: .....aspoň nám bude teplo :slight_smile:

@jacka ..kosno vonku, čo?... :stuck_out_tongue_closed_eyes:...neskutočne to letí, veru už advent .....
15. nov 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie vždy,ale mali aj cikušu okakanú............to už fakt bude další týždeň adventný?.....juuuuuuu.......tak to už môžme pomaly oprašovať vianočné výzdoby :dizzy_face:
ideme za chvílu ku kozmetičke....detičky samoška so mnou.....to bude relax :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@jacka pošlem ti slniečko ak chceš....síce také zubaté...chceš?
@leninka75 mne sa to stáva u nás na pošte tiež dosť často......neznášam tie ženské tam.....si myslia,že sú filmové hviezdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vedúca bola dobrá, že sa opýta doručovatešky či dala oznámenie o balíku....ha-ha-ha.....jasné, že poštárka sa bude byť do pŕs, že jasné ona dala len blbý občan stratil :angry: ...........som to hneď aj vedúcej povedala, že to sa bude zbytočne pýtať.......
15. nov 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....mne včera mamina priniesla taký akože adventný veniec, len je to naaranžované v obdĺžnikovom kvetináči a sú tam 4 kovové stojančeky na čajové sviečky a sú uložené tak "hala bala".....je to celé ladené do fialovo-strieborna....pekné ....len my si určite urobíme aj živý advenťák kôli vôni :dizzy_face: ..........kto si viac užije kozmetiku dievčatá či ty???? :wink:
15. nov 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a ty sa moja vieš aj napáliť?..ale tak poriadne myslím :wink: :grinning: ....to by som ťa chcela vidieť :slight_smile:
15. nov 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......občas to na mňa príde...ale máš pravdu, väčšinou sa neviem :frowning2: .......
15. nov 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 určite dievčatá :grinning: ..........ja som si tiež dala spraviť adventný veniec do obyvky....ale tiež si urobíme jeden taký domáci voňavý čačinový do kuchyne :slight_smile: ...už sa teším
15. nov 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupííííííí dorazili vianočné darčeky pre moje dievky a pre neterku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja stále nakupujem, míňam kopec prachov a stále ešte nemám pre všetkých darčeky :angry: :angry: :angry: ......ešte svokrovcom, našim a uvidím čo bude v tom balíku čo som objednala pre muža.........už by to mohlo skončiť, lebo prídem aj posledné gate ako sa hovorí :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..nevieš kde bola tá diskusia o tom anglicky píšucom podvodníkovi?.....zasa mi napísal :angry:
15. nov 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mámu ju :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
15. nov 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ............juj moja, takže tušák nesklamal!!.....to mi je ľúto!!! :frowning2:..neplačkaj zvládnete to.......
15. nov 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..rozmýšľam stále nad tým, že Maťko nemal žiadne problémy doteraz......asi by sa to ale niekedy prejavilo......pôjdeš aj ty s mužom na to vyšetrenie?.......
15. nov 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ma to vykoľajilo, že som urobila hovadinu :angry: ......malo to byť takto...
@jacka ....rozmýšľam stále nad tým, že Maťko nemal žiadne problémy doteraz......asi by sa to ale niekedy prejavilo......pôjdeš aj ty s mužom na to vyšetrenie?.......
15. nov 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok