• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
ahojte baby.len som vas prisla narychlo pozdravit.mame sa dobre len nemam na nic cas.adamko zacina byt zivy a v postielke ho vsetko hryzie,tak najviac sa mu paci objavovat svet na rukach.som rada,ze stiham na wc :grinning: ahojte
31. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky kde ste????????????? :frowning2: .............však je hnusné počasie škaredé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maca ahoj :slight_smile:
31. máj 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj ahoj maca ty si sa uz dlho neukazalaaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj tak tu chybas

aninka tu smeeeeeeee od rana vyvaram,upratujem este som aj poprala...a teraz sa idem vyrochnit pred tv manzela s malou som vyhnala von :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba len oddychuj :wink: ..........ja už mám preležaniny :grinning: ..........ja mojích von nevyženiem,aj keby som moc chcela,lebo prší a fučí vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............ale tááááááááááák mi žerúúúúúúúúúú nervy :angry: ................si vymysleli super hru :angry: sa hrajú na tigrov.........ale vydavájú pazvuky ako orangutáni :angry: :angry: :angry: :grinning:
31. máj 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.................už sme domka...potom si vás prečítam..idem ešte povybalovat veci.....a som tu ako na koni :grinning:
31. máj 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka :wink: :dizzy_face:
31. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani....no kde su fotky :wink:

si mala doma veselo...to moji ked pustia rádio na plne gule ja musím .......alebo sa hlasne hraju...ja musím vypadnut....však by som s toho ochorela...

sme chceli ist dnes na nákupy do Madarska...a tam všetko zavreté..maju totižto sviatok...tak sme obišli naprázno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky!!!
My sme boli včera v Avione na MDD, ale nebolo to bohvie čo...
A dnes doobeda som varila a upratovala a chlapi boli vonku a poobede sme sa vybrali do Lacinky na palacinky :wink:...A vraj držať diétu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha...no ty si šikovnica....ja idem zajtra makat....ako fretka...dufam že bude doobedu pršat...aby som to postihala....

vraj dietu.... :grinning: by som sa mala ja kontrolovat...inka mi prasken brucho..taká nefuknuta som nebola pri Matkovi :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej nám tu krásne hrmí...to sa bude spinkat....aj tak som toho vela nepospala..... :grinning: :wink:
31. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mám búrku rada, ale keď nie som sama a keď ešte nespím :wink:
31. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera som pridala aj pár fotiek tak kuk :wink:...
31. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukla som utka..pekne bol vymalovany...a páčilo sa mu,????? :wink: javascript:addEmoticon(':pensive:','vBody')

idem spinkat.....akosi som zle spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru noc....pa zajtra :slight_smile:
31. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, páčilo sa mu...som rada, lebo som si myslela, že sa nedá pomaľovať. Prajem ti dobrú nôcku moja...
31. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pekneee...podobne ako včera som tu sama so sebou :frowning2:.
Veď počkajte...budúci víkend sem ani nenakuknem...Budem si užívať v Piešťanoch :wink:.
31. máj 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobrú nôcku...poslednááááá...
31. máj 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko......... :slight_smile:
1. jún 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!.......hlásim sa do stavu........po dlhšej odmlke :grinning: .......ahoj jacka!! :slight_smile:
1. jún 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné fotečky utka!!!.....jáááj tebe už sa blíži ten fajový víkendík!!!! :slight_smile: ....veru by som aj ja išla :wink: ..........aninka, kedy budú fotky?? ....som zvedavá!!! :wink: ........lilka dnes išla po dvoch týždňoch do jaslí, a zasa sme plakali :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........len dúfam, že to nebude dlho trvať!!!!
1. jún 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile:

chudatenko... :cry: :cry: hádam si rýchlo zvykne :frowning2: :frowning2: ...aky ste mali vikend??

ja mám dnes tolko roboty že som s toho nervna...varit,riadit a to do 9h. nestihnem ani keby som sa roztrojila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takže asi len navarím...a len poobede poradim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni idem uvarit tu šalátovu polievku...svokra...mi dala šalát tak drž palce aby sa vydarila :slight_smile:
1. jún 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj vydarí sa!!! :wink: .........tento víkend sme boli len doma a včera poobede sme boli v PB, lilka bola na bickáči, trošku sme sa pošmýkali v hypke (kým bola búrka) a potom sme boli pri fontáne.....inak nič moc........ten hnusný dážď!!!!!! :angry: :angry: :angry: .........
1. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ten šalát stči len tak do bodu varu????alebo dlhšie???
1. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikend bol fakt hnusny :angry: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo polievočka uvarena..vyzerá ako špenátova.... :wink:

asi som tu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu soooooooooooooooooooooooooooooom :wink: ........idem vás prečítať :wink:
1. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka Ty si šikovníčka :wink: a s tým upratovaním pomaly :wink:

utka,Viki je krásny tigrík :dizzy_face:

mňa dnes trošku pobolieva hlava,to bude tým počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes: od včera v kuse prší :unamused:

ja dnes tiež trošku poupratujem,musím aj hodiť do práčky,sa nakopilo po víkende :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,len mi to bude schnúť asi týždeň pri takom počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
slubujem, že fotočky dnes hodím :wink: ..............včera sa mi fakt nechcelo :grinning:
1. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..dobre ránko... :wink:

ešteže prší..idem si poraidit...ved hádam poobede prestane

ja mám tiež ešte dve práčka...po víkende...ale musim pomaly...lebo nemám sušičku...a slniečko v nedohladne :wink:
1. jún 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som slubila Simonke, že s ňou pojdem na chviločku vonku do toho dažďa :confounded: ...............láska moja už tu sedí obutá v gumákoch :grinning: a čaká, kým dopijem kávičku :dizzy_face:
a aby som nezabudla :wink: naším detičkám prajem krásny deň detí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby nepršalo tak idem aj ja ..nech sa vyšpliecha..ale takto nie..... :wink:

ja ja tiež pripájam..k MDD :slight_smile: :wink:
1. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok