• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
deni asi ešte cestuje :unamused:
15. nov 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no Simka je riadny jedák :frowning2: .........Sabka ti spapká párok s chlebíkom??::....super :wink:
15. nov 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tie dve tu dneska neboli.....
15. nov 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...poriadny rozdiel medzi babami v jedení!!! :slight_smile:

pa....
15. nov 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru spapká....nemá s ničím problém :slight_smile:
som holila so Simkou Kena..nejak mu narástlo strnisko na brade :grinning: ...ešte ho Simi oblieka,lebo Ken ide žúrovať s Bárbie :grinning:
15. nov 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. nov 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vymyslela som darček pre svokru k Vianociam............len sa jej musím opýtať,či chce........aby som nevyhodila zbytočne prašule
15. nov 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:
16. nov 2011 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....

@aninka29 a čo si vymyslela?
ako detičky?.....posluchaju?
16. nov 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to ako to???? :angry:
16. nov 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahoj.....som vravela,že dnes budem prvá :grinning:
detičky ešte sladko buvinkajú :dizzy_face:
16. nov 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..lenže ja by som bola keby na mne nesedel Peťko....viééééééééééééééééééééééééééš :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

ako je im dobre.....

dnes sa mi výnimočne nič nechce-....škoda že musím variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké si dala pekné fotky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,,,,,,,,,,,,,,,,,na fb
16. nov 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ani mne sa dnes nič nechce....ale musím sa prekonať...dnes mám upratovací,variaci deň...len neviem čo variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ty čo fajné kuchtíš? :slight_smile:
16. nov 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 vitaj v klube...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

varím grandír...to je také rýchle..a cesnakovu polievku....ty?
16. nov 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zjedia ti detičky cesnakovú polievku?....ja urobím rizoto..a polievku ....ešte rozmýšľam
16. nov 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka @denisenko :confused: :confused: .....ohláste sa nám baby
16. nov 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ale hej...nedávam vela cesnaku......len tak na vonu :slight_smile: ............tvoje nie?......

veru kde sú??? :confused: :confused:
16. nov 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aké rizoto..aj s mäskom?
16. nov 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: ............

@aninka29..no čo si vymyslela pre svokru?? :confused:

ja dnes nevarím............mužovi urobím chlieb vo vajíčku :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ahoj.....................no muž bude rááád :wink:.......................ty máš čo navarené? :wink:
16. nov 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to hej :grinning: :grinning: ...hrachovú polievku od včera a pre lolku mäsko s ryžou....mne druhé netreba......
16. nov 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .........netreba?.....budeš hladná....
16. nov 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....nebudem..nosím si vlastné zdroje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............treba ich trošku dosť zredukovať :grinning: :grinning: ................fuj čo je dnes za deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............absolútne nič sa mi nechce... a ešte mi je aj kosa......brrrrrrrrrrr..skočím na jeden, máš ešte?...
16. nov 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @leninka75 aj mňa pozvite na jeden :grinning: :grinning: :grinning: ........................lístky na koncert Jose Carrerasa :wink:
@jacka s mäskom áno
16. nov 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..to je super nápad!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......a kde bude v KE?........to máš fajn, že svokrušu bavia také veci..my si s mužom vždy hlavu lámeme čo kúpiť jedným aj druhým........svokrovci to sú takí gazdovia, že najlepší darček pre nich by bola možno koza :grinning: :grinning: .....no ale daj ju pod stromček :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...s kozmetikou u nich nula bodov..svokor tak max pitralon po holení :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a moji rodičia to je ďašia nočná mora, oni nikdy nič nepotrebujú lebo čo chcú to si kúpia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......najradšej by som bola keby sme si dospeláci zrušili vianočné darčeky, že len deťom.......

veď poďme k Jacke obe, určite sa poteší :slight_smile: .....a s fernetom sa podelíme :wink:
16. nov 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 len či ho má jacka dosť pre všetky :grinning: ...........................áno koncert bude v Ke...síce už 8.decembra...bol by to taký predčasný darček,ale nevadilo by :slight_smile:
16. nov 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len prídite...pokial je...... :slight_smile: :slight_smile: ......som len nedávno otvorila flašu......ale ak bude takáto zima tak zachvilu bude po nej :grinning: :grinning:
16. nov 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..veď na návštevu sa nechodí s prázdnymi rukami :wink: .....aby nám na koniec aj veľa nebolo :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka........len zašanuj, bude aj väčšia :wink: :grinning:
16. nov 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 však muž kupi...ked nezohreje on :grinning: :grinning:
16. nov 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok