• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. augusta 2017 
@leninka75 hádam to s tými tvojimi zdrojmi nebude také zlé...teda pochybujem o tom že nejaké máš
16. nov 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....si zlatá, ale stále mám 10 kg naviac :frowning2: :angry:
16. nov 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pustila som sa konečne do toho šatníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......vyzerá to tak na 2-dňovú robotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:....a to by som chcela ešte aj okná umyť lebo ževraj má pršať...
16. nov 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 neboj nič....zachvilu budu dole....... :slight_smile: :dizzy_face: ...................ešte maličkú kojíš?

mohla by si prísť aj ku mne.....okná mám síce už umyté......som ich leštila ked bol Maťko doma....staral sa o Peťka :dizzy_face: ............mne treba už len napiecť.....a toho sa bojím...ako to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kde si .....?...všetko o.k?
16. nov 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....kojím už len 2x..pred spaním a v noci.....ale kojenie na moje sadielko nefunguje :frowning2: .... deni prišla po dlhej dobe domov musí sa riadne zvítať s rodinou,musíme jej dať čas, ona sa ukáže :wink:
16. nov 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...jeeej ty si už pripravená na vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: ...a už si premýšľala nad pečením??....
16. nov 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ku mne prídi....mne by tiež trebalo tie okná poriešiť...nie su síce moc špinavé...ale bodlo by ich preleštiť :wink:
@leninka75 no jasné s prázdnymi rukami nieee :slight_smile: ....tiež si myslím..že každá z nás po jednom poldecáku leží u jacky pod stolom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 už by mohli vianoce prísť..len nemám ešte všetky darčeky.......a to pečenie...našla som toooolko receptov....každý iný......potrebovali by som niečo čo je aj jedlé......však to budeme jesť všetci :unamused:
16. nov 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 možte aj a prázdnymi.....hlavne že budete tu :slight_smile: :wink: ................len neviem čo bude s deťmi ked budeme ležať pod stolom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved sa o nich postará tvoj muž :wink: teda aj o nás :grinning:
16. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka či ľahne aj on s nami pod stôl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka určite vymyslíš niečo chutné jedlé :wink: ..ty si hlavička makovička :slight_smile:
16. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby Simča mi tu rinčí,že chce ísť na tanečnú :confused: ...............tak neviem,asi ju odveziem....ale trénerovi poviem,nech ju šetrí :zipper_mouth: ...................chodia tam viac choré,kašlajúce,smrkajúce deti...
16. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to vieš že lahne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......pokial bude doma.......stretneme sa pod stolom :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

ved budem musieť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......dakujem ..vieš polichotiť :slight_smile:
16. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 kludne chodte......ved nemá teplotu....a ten jeden raz...nepoviem nikomu..:wink: .....pochybujem že sa bude šetriť :wink:
16. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a máš dosť veliký stôl???? :grinning: pomestíme sa?.............vlastne,to nám bude asi už jedno...len aby som neskončila u teba na dvore pri Ťapkovi,či ako sa volá váš havík :grinning: :grinning: ..myslíš,že ma príjme do svojho obydlia?
16. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty nám kedy dáš fotočky z oslavy?.........aká bola torta... :dizzy_face: ..teda torty :slight_smile:
@jacka to viem,že sa šetriť nebude,opička malá............a nech...ideme.ale psssssssssssst :wink:
@aninka29 ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................havinko sa vola Hary......a bude rád že tam bude mať spoločnosť :grinning: :grinning: :grinning: ..........len či ti tam nebude zima.....ked sa zobudíš................................................dobrých ludí sa všade vela zmestí....teda aj pod stolom
16. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ...............ani muk :slight_smile:
16. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ani sa nepýtaj na fotočky......musím najprv vymazať plno somarín z toho šunkového pc..a potom sa mi už snád stiahnu fotky :angry: ...včera som sa s tým hrala..a stiahlo sa mi len tolko,kolko som dala na fb :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mááálo miesta v pc :angry: ...ale budú :slight_smile:
16. nov 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nebude mi zima...lognem do seba ďalšiu flašu a pokračujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 dala si na fb?.......pojdem kuk......len to asi bude až ked sa vrátime od Maťka.......
a tortička bola aká?
16. nov 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak to si u ber z domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. nov 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka myslím tie,čo som dala včera na fb....to som kočky fotila ešte pred odchodom na oslavu...a tie z oslavy mi nestiahlo..až na tú jednu čo mám v profilovke,kde som so všetkými tromi kočkami :wink:
torty boli fantastické..aj chuťovo aj na pohľad :dizzy_face:
@jacka neboj,nevychlascem ti všetko :grinning: ..nejaké flaše ešte doma mám :grinning:
16. nov 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja na seba hodiť masku,kým ešte Sabik spí.........aj nachystať veci na tanečnú....................
16. nov 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 @jacka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ste mi teda za partička ...tak teda ideme pod stôl!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ....
16. nov 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..nejdeš nejaké koláče vyskúšať, aby si vedela čo sa oplatí napiecť??... :wink: .............
16. nov 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach tá moja lilka..boli sme vonku asi 5 min, že ona chce kakať...tak super..lolku na ruky..naobliekané jak cibule, zimné boty...šup to zasa dolu ..cválaj po schodoch až do neba aby sa slečinka mohla vykakať...super to má všetko naplánované :angry: :angry: ........keď sme zasa vyšli von, tak vyjednávala , že už len 5 min a ide dnu...potom našla kopu ľadu čo vyhádzali svokrovci zo suda na vodu, tak som ju zasa odtiaľ nemohla dostať...........neviem, ale nerozumiem jej....jak apríl!! :angry: :angry: ...vonku super príjemne na slniečku a šibnutí susedia začali páliť lístie, dymu plný dvor, tak sme sa museli pratať dnu a hlavne, že včera vyhlasovali aby ľudia nič pri domoch nepálili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok