• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
ahojte :wink:
ako príjemne sa zohrievate :grinning: :grinning: :grinning:
ako tak čítam, mna nikto nezhána :pensive: , ale prišla som kuk...dnes sme boli s manžom v meste, matulko bol nejaký nervózny, takže také rýchle nákupy a vybavovačky
konečne dnes vikinka neplakala, hurá, len som zvedavá na piatok :confused:
16. nov 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 myslíme aj na teba..akože by nie :slight_smile: :dizzy_face: ...len ty si tu v priemere tak 2 - 3x do týždňa :wink: ...a utka s deni každý deň..............nehnevkaj sa na nás plosííííím :dizzy_face: .....aby si sa nehnevala,tak bereme aj teba pod stôl :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
baby idem.....som musela budiť Sabi...aby sme sa stihli vychystať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...kočky oblečené..idem sa zacibulovať aj ja :grinning: ..a padáme
večer kuk :wink:
16. nov 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nehnevám :wink: a ked mám miesto pod stolom isté, tak ani nemôžem :grinning: :grinning: :grinning:
vytancujte sa :slight_smile:
16. nov 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ahojky!!! :slight_smile: .........nechávaš Viki celý deň v škôlke?....snáď to bolo len také chvíľkové a piatok bude OK :slight_smile: ....minule som sa pýtala či Maťko už sám chodí, tak teda chodí?? :slight_smile: :wink: ....
16. nov 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ahoooj :slight_smile: áno, je na celý den, chodievam po nu o tretej...prepáč, som to nejak prehliadla, Maťko už začal chodiť, prejde už pár metrov sám, ale ked nemusí, tak radšej štvornožkuje..ako sá mam Laurinka?
16. nov 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...veď sa opýtam aj viackrát :slight_smile: ........šikovný je!!! :dizzy_face: :dizzy_face: .....Lolka sa ešte bojí pustiť aj keď 2-3 krôčiky spraví......ale zostala taká, že nechce ísť ku nikomu aj keď dotyčného pozná, takže je stále nalepená na mne :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dúfam, že je to len také prechodné obdobie..aj keď no neviem, som s ňou stále, kam ideme ide aj ona..no uvidíme ako sa to vyvinie.........už ste našli nejaké mliečko čo by chutilo Maťkovi, či stále rovnako??
16. nov 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj maťko je dosť opatrný, vie, že po štyroch to má rýchlejšie a istejšie...vikinka, tá sa nebála, tá najprv utekala, až potom chodila :grinning: aj maťko m to isté ako lilka, keď bol menší, tak skôr išiel k niekomu, teraz sa tak zapozerá, vážne sa zatvári a ručičky veru nenaťahuje...to vieš, u mamky je najlepšie...ja si myslím, že je to také obdobie :wink:
vyskúšala som ešte jedno mliečko Babylove z dmka, som sa nádejala, že je v bio kvalite a náročné bruško môjho Maťka to ocení, ale eee...bio, nebio, nechce, strasie ho a už ani pusinku neotvorí....ale čo ľúbi, tak to sú jogurty, tak aspoň niečo mliečne.....maťka už štvrtý deň nekojím, ešte sa v noci zobudí, trošku poplače a zaspinká...som myslela, že sa mi prsníky nalejú, ale zatiaľ nie, nemusia sa?
16. nov 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem, Maťulko sa zlostí, ale zajtra kuk :wink: :dizzy_face:
16. nov 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja nič nestíham. Dva dni som bola v robote v kancli sama. Na zbláznenie. Bolí ma hlava ako koňa! Ešteže mám teraz 4 dni veget.
Nestíham vás ani čítať, dnes ideme do ZV, v piatok k našim, len čakáme ešte na manžela, je na ceste z Prahy.
16. nov 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ........uf to mi odľahlo :wink: .....lebo už som začala pochybovať či ja niekde nerobím chybu lebo mama mi minule hubovala, že si laurinku učím tak ako lilku, aby k nikomu nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ale keď som ja stále s nimi tak je hádam prirodzené, že chcú byť pri mne :dizzy_face: ........neskúšala si dať maťkovi obyčajné kravské mliečko ale s grankom a troškou cukru??......lolka na tom frčí každé ráno a večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......ja lilku som tiež prestala kojiť tak razom a s prsiami som problém nemala...dosť dlho som ešte mala mliečko, ale žeby sa mi prsia nejako prudko nalievali to eee......ale zasa každé telo inak reaguje...veď uvidíš :wink: .........pa zajtra :slight_smile:
16. nov 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..čavec!!! :slight_smile: .......a kdeže máš kolegyne?? :confused: .........tak si teraz riadne oddýchni a šťastnú cestu!!! :slight_smile:
16. nov 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa, pa .....idem budiť lolku :wink:
16. nov 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 budiť Lolku?.................pekne :slight_smile:
16. nov 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak si 4 dni oddýchni :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám.
Jedna je PN a druhá behala po lekároch...Ale zvládla som to nejako, len dosť unavene...
16. nov 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jasné..ved si superžena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...sme doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@utka ahooooj...sme sa o teba báli..............a teraz si vylož nožky a relaxuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

som chystala deťom večeru.......Simuška si sama pýtala :confused: :slight_smile: ...som ostala hotováááá.......
16. nov 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...konečne som sa dostala na minútku k \pc, ale už zas utekám...... :wink: tak dočítam inokedy, je toho nejako vela...... :grinning: :grinning: :grinning: hlavne že sme dobre došli, nikto nevracal, aj ked ja som mala na mále...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: denisko už po črevnej chrípke ani chýru ani slychu, zato asi to lizlo mna...ale len tak trolinku.....tie homeopatiká cocculine zaberajú..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@aninka29 idem aj ja dat niskovi večeru.....už druhý den má žravú chorobu......dobieha dietovanie..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ahooooooooooooooooooooj :slight_smile: ...tak ste šťastne dorazili :dizzy_face: ..super............Nisko je už v poriadku :slight_smile: hurááá..............nech to rýchlo prejde aj teba a bude to ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja už mám fajront ženy :grinning: .....deti najedené,okúpané....za chvílu voláme tatovi a šup smer posteľ :pensive: :grinning:
16. nov 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc babenky :slight_smile:
@jacka zajtra som prvá,oki :wink: :slight_smile:
16. nov 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.,...............

@aninka29 kdeže...... :grinning: :grinning: :grinning:

ale dnes som zas sama .....tak dufam že aspon nie tu :slight_smile: :wink:
17. nov 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vitaj..... :dizzy_face:
17. nov 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ráno :slight_smile:
@jacka máš odpustené,ale len dnes :wink:
detičky ešte buvkaju :dizzy_face: ..idem si vypiť kafčo k rozprávke :dizzy_face:
17. nov 2011 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 čo pozeráš?...........len pre dnes? :slight_smile:
to ti fakt ešte spinkaju?...... :slight_smile:

to my sme už po ranajkách......škoda že ked možu sk nespia dlhšie...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.-....krásne mrazivé ránko prajem :sunglasses:

@jacka...škoda, že nebývame bližšie ...hneď by som bola u teba......u nás presne ako u vás....muž v robote...lolka straší o 5:30......lilka od 6:30.......obed skoro hotový...hádam idem deťom chystať desiatu :grinning:

@aninka29 ....akú pozeráš? :wink:

@denisenko...no vitaj na rodnej hrude :wink:......daj sa rýchlučko do poriadku :slight_smile:
17. nov 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru mrazivé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hmla ako v anglicku....pekný den pred nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dufam že aspon poobede vyjde :sunglasses:
čo varíš?......

ja si idem dnes vyriadiť....nejak sa nejdem dokopať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
17. nov 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ja som bola včera taká nemožná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale potom som sa prinútila aspoň polku šatníka upratať...varím zeleninovú polievku s mrvenkou a karfiol so zemiačkami :slight_smile:
17. nov 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vyprážaný?.....
ja som bola aj včera....aj dnes........ma chytila tulenia nemoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..hej vyprážaný..nerada to obaľujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale všetci to majú radi..tak sa obetujem :grinning: ........tulenia nemoc?...to akože by si sa tulkala?? :dizzy_face: :grinning: :grinning:
17. nov 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75..ja by som si dne snajradšej sadla, zabalila sa do deky..a kukala celý deň telku.....ach, ach.....možno raz.....ale momentálne môžem len snívať :pensive:
17. nov 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok