• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
ahojte :wink:
@leninka75 máme rovnaké sny :pensive: :dizzy_face:
ja mám dnes upratovací deň, tiež sa mi dnes až tak nechce, ale ked musíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tá tulenia nemoc nie je lenivosť náhodou? :wink:
idem pokračovať v činnosti, som potešená, že nie len mne sa dnes nechce, môžem pokračovať :wink:
17. nov 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tulenia nemoc je ...že ruky ako tulen....do zadu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

možem sa pridať do snívania?........dakujem :slight_smile: :slight_smile:

@letty86 poznáš tú nemoc?..... :wink: :slight_smile:
17. nov 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo doriadené....deti vonku.......idem za nimi :slight_smile:
17. nov 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja poznám tú nemoc veeeeeeeeeeeeľmi dobre :grinning: :grinning: :grinning:
si myslíte,že som aj nejakú rozprávku pozrela? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...len čo som sa rozvalila s kávou k telke,už boli hore princezné..........tak som musela vstať,obriadiť ich,dať im najesť...a medzitým som upratovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a skončila som až teraz.............a už ma stihli tak rozčertiť,že ich idem vyhnať vonku :grinning:
17. nov 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte som chcela u svokry som úspech s tými lístkami nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........najprv,že áno šla by...a potom mi začala hučať,že jej sa vlastne ten Carreras až tak moc nepáči :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........no budem sa jej prosiť :angry: ..som jej povedala...fajn,nechcete,nebudete mať :angry: :angry: ...nasrdila ma riadne...nieže by bola rada,že sa môže ísť kultúrne vyžiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..škoda slov......................za trest jej pod stromček kúpim zásteru :grinning:
17. nov 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jaaaaaaaaj dievčatá som rada, že máme rovnaké sny :slight_smile: ...........
17. nov 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes mi ani to písanie nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........pôjdeme trošku von..pa
17. nov 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 príjemnu vychádzku.....my pojdeme ked sa Peťko vyspinká......čo bude za chvílu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 dobrý darček..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
detičky sa ako maju....choroba zmizla?
17. nov 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je to tu.....Peťulo vyspinkaný...niečo mu dám pod zub :slight_smile: .....šup na slniečko :sunglasses: :sunglasses:
17. nov 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och....sme s kočkami mali bárbinkovsku párty :grinning: ..všetky bárbiny sme obliekali,prezliekali,česali,líčili,nakupovali :slight_smile: ...inak na zozname pre Ježiška pribudol ďalší darček..nové oblečká pre bárbiny,lebo podla Simonky tie čo máme sú už nemoderné :confused: :grinning:
a hurááá..konečne baby sedia v klude a pozerajú madagaskar :dizzy_face:
Sabka sa mi počas dňa asi 100x popišala do gatí :angry: ..a zase som rezignovala a dala jej plienku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...opica jedna,furt si na ten nočník sadne,ked už ma po...alebo si sadne a sedí a sedí...ale nič
zajtra ideme k dokine na kontrolu...dúfam,že v pondelok už pôjde Simi do škôlky :slight_smile:
@jacka majú sa dobre..už len sem tam zakašlú obe :slight_smile: ....len ja som na tom nejak horšie...taký kašel ma chytil....v noci som myslela,že sa zadusím..nie a nie odkašlať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už si niečo kúpila svokruši k narodkám??....sa tešíš velmi na víkend čoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 jááááááááá..strige??????????...nikdy :angry: :angry: :angry: ...........na to má syna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 juj o plienkach mi ani nevrav.........................zufalstvo..............doma sa pekne pýtal cikať.....ako náhla ideme von...zachvilu ho prezliekam....tak mu radšej dám plienku však je zima...nemusí prechladnuť................nočník u nás nehrozí....cikáme a kakáme do záchoda...nechce ani redukciu....tak ho musím držať............pre istou :grinning: :grinning: ..................ved čo...raz sa hádam odnaučia.......zlatý prvorodený :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my sme už po večery........urobila som im grís.............ktorý som musela rozmixovať..........však prvý bezlep. v živote.......naučím sa :grinning: :grinning:
17. nov 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka moje večerajú teraz...praženičku :wink:
@jacka to si asi robila z nejakej inej krupice,či?
17. nov 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru,zlaté naše prvorodené detičky :dizzy_face: .....Sabi si sadne aj na záchod..ale nič..sedí a sedí..si asi myslí,že vysedí vajce :grinning:
17. nov 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
akurát som pozerala na nete...tie kapsule do kávovaru....sú ovela lacnejšie ako v obchode...už som aj objednala z každého...a našla som aj /čo som ani nevedela/ kapsule sunquik kakavko pre detičky :dizzy_face:
17. nov 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 hej .....z inej krupice....nejaká bola žltá :grinning: :grinning: ...aj grís taký ostal :grinning: :grinning:ved ked je z kukurice :confused: :grinning: :grinning: :grinning: .......................

moj zas tlačí na záchode ....že mám pocit že bude aj zvracať :grinning: :grinning: :grinning:

a praženičku zjedia aj s chlebíkom?
17. nov 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 super kakavko pre detičky.........ozaj a už si kupila pekárničku?
17. nov 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ty si čo dávaš od kašla?
17. nov 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja viem ktorú myslíš...náhodou ja ju milujem :dizzy_face: ....ked som bola malá,tak mi ju robievala babka.......normálne sa mi slinky zbiehajú :dizzy_face: ....ani ma nenapadlo ju niekedy kúpiť...ale kúpim..dik za tip :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
spapaju aj s chlebíkom...teda Simi do neho len párkrát kusne..ale praženičku zje celú...len v nej musí mať aj syr :wink:
17. nov 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte stále som pekáren nekúpila..tolko váham a vymyšlam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....vobec sa do toho nerozumiem,tak sa trošku bojím.....aby sa nestalo to,že ju kúpim a bude na ňu sadať prach :grinning: ...a ty ako často pečieš v pekárničke?
17. nov 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dávam si zatial kalciový sirup..cmulam pastilky a čajík s medíkom :wink:
17. nov 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja som ju v živote nerobila...nikdy nepočula že aj niečo takéto existuje.......učíme sa celý život :wink:

neboj nebude na nu sadať prach......taký fajný čerstvý chlebík ráno...ani nemusíš ísť do obchodu :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 dobre robíš.........vyskušala si aj cibulový čaj......?
17. nov 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem im nachystať vitamíny na tanier...... :slight_smile:
17. nov 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maťko sa mi nejak nezdá...celý den za mnou chodí že ma lubi a má ma rád :confused: .......... :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka neskúšala som ten cibulák..to ako robíš čaj?...lebo otec robí cibulový sirup či čo to je....ale to by som ja pri Sime nemohla ....by mi ušla z domu od smradu :grinning:
ved to ma najviac fascinuje na tej pekárni...ráno na stole voňavý teplý chlebík...mňam :dizzy_face:
17. nov 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved bud rada,že ti tak prejavuje lááásku :dizzy_face: ..a možno niečo kuje,tak sa líška :wink:
17. nov 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok