• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
čo je s deni???,
21. nov 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sa napapať a potom spinakať :dizzy_face:
21. nov 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka presne to vraví aj Simka :grinning: ...že si musí nechať miesto v brušku pre sladkosti :grinning: :grinning: :angry:
@leninka75 ja tiež budem robiť kávičku zo stroja len príležitostne...možno sebe 2x denne...to by som skrachovala na kapsuliach,kebyže som si kávu z toho robila stále...ja pijem moc kávy :wink: :slight_smile: ..................svoje vlasy mám také špinavé blonďavé :wink:
21. nov 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Sabka akurát papká..a tiež ju pôjdem za chvílu uložiť
21. nov 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj ja by som rada vedieť čo je s deni :confused:
21. nov 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo :dizzy_face: ...ešte spálňa, ale to sa musí lolka zobudiť a je kompletka :slight_smile: ......cez víkend sme pozberali komplet všetku jesennú výzdobu a môžeme postupne vyťahovať vianočnú :slight_smile:..........juuuj taká som rozbehnutá, že keby mám voľný deň až do večera, tak všetko by som už vyupratovala .......

deni príde nebojte :wink:..........veď rodina je široká, možno vybavuje aj doktorov a škôlku :slight_smile:
21. nov 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj ja by som už najradšej povyťahovala všetko vianočné :dizzy_face: :dizzy_face: .....
ten konoš mi ide na nervy :angry: :angry: :angry:
21. nov 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...nejaký je spomalený :angry: :angry: ...som rozmýšľala, že či to môj PC..........

som prišla lolku zobrať z postieľky a že aký strašný smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...taká bola zasa doriadená , beeeeeeeee.... :confounded:
21. nov 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..sabka už hajušká?....
21. nov 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hajušká :dizzy_face: .....hned ako sa napapala,tak šla :slight_smile: ....
21. nov 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...a čo ideš robiť?....či len tak?...
21. nov 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :wink: zas som len tak na skok....hladám sedačku do obyvky.... :wink: :wink: :wink:
@leninka75 kukám, nová foto.....tri princezny....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

babule, ja fakt neviem, kedy vás dočítam... :frowning2: niečo som sa chcela spýtat, a zas som zabudla........sakra...jedneho dna zabudnem ako sa volám....... :grinning: :grinning: :grinning: ....ahá...už viem....čo je pravdy na tom, že to dietatko v brušku má po narodení rovnaký režim spánku, ako tam vnútri????? my hádam nechce niekto nahovorit, že budem každú noc dve hodiny hore....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj ty máš novú foto???no..tuším aj ja nahodím......čo som horšia????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nerobím nič..relaxujem :dizzy_face: ..teda umyla som si podlahu v obyvke,hale a kuchyni,ale inak nič :grinning: .
@denisenko no seeeeeeeeeeeeeeeeeervus...ako sa máte? :slight_smile: ...kde sa túlaš?....a už si vybrala sedačku?
no to ja s tým spánkom ti nepoviem..ale podla mna je to asi blbostinka :wink:
21. nov 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čakám upskara :angry: vraj doobedu príde...sa stavím,že bude volať,ked budem na tanečnej :angry:
21. nov 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..no vitaj!! :slight_smile: ......ťa tu toľko spomíname, že sa ti musí každý deň parádne čkať a maličké je ako na trampoške :grinning: :grinning: :grinning: .......s tým spánkom súhlasím s aninkou je to somarina :wink: .......dobre vyber!! :wink:
21. nov 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ...hej to tak býva..mne volal, keď som bola u kaderníčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
21. nov 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jeden čo chodí nevolá dopredu vôbec :angry: ..rovno zazvoní..a ked neotváram,tak až vtedy zavolá,že kde som...že je pred domom :angry: ..si myslí,že ja budem doma na rici sedieť kvôli nemu...som mu to aj povedala..nech je taký láskavý a nech volá aspoň hodku pred tým,než dojde..trubiak jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ..........sa rehocem jak blázon!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ....
21. nov 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 som rada,že som ťa rozrehotala :wink: :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiež nešiel kon..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 nemáš chybu :grinning: :grinning: :grinning: čo ti má doniesť?
21. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som sa dosmiala, lilka ma vyhadzuje :angry: .....ide niečo hrať :unamused:
21. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a ty si si zdriemla pri peťkovi? :wink: ....
21. nov 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no čaves.........podla mna to je tiež hovadinka..........ja som vstávala každu chvílu k deťom v noci.....a ešte k Peťkovi ale nie každu noc..asi tak každu druhú :wink:
21. nov 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 len som sa bola zohriať som vonku vymrzla.... nejak mám problém zo spánkom v poslednej dobe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka kávovar :slight_smile: .......baby len sa smejte :slight_smile:
@leninka75 ty už máš Lilku doma,..či nebola v škôlke?
21. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Lilka je už doma?.......my pojdeme čochvilu.....brrr sa mi tam nechce do zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale teším sa na neho :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to akože pod stromček? :dizzy_face:
21. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som sa prvá pýtala :grinning:
21. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok