• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@aninka29 som zabudla....leni chodí pre Lilku na obed domov..... :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 noooo.....že určite.....................nieeeee............ale ja som aj odpovedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pod stromček áno :dizzy_face: len neviem či vydržím nevybaliť ho...manža mi vravel....skús vydržať,nech máš akože prekvapko pod stromčekom :grinning:
21. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka no dobre.....ale v duchu som si aj ja sama odpovedala :wink: :grinning:
21. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 sme prvé obe a hotovo :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jááj to malo byť tebe....a ja že,kto ma spomína :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 že aké sme šikovné...ešte si aj odpovieme :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved to som chcela vedieť......že si vydržíš......nerozbaliť....si to mala poslať na inu adersu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka že :grinning: hotové hviezdy..krásne,múdre,šikovné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka budem sa snažiť vydržať...aj ked..nedám za seba ruku do ohňa :grinning:
21. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 viac už ani nie je treba..... :slight_smile: :dizzy_face: ....aj vlastný muži by závideli keby vedeli čo doma maju :grinning: :grinning: :wink:
21. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a možno mi Ježiško prinesie iný darček pod stromček :wink: :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29...veru radšej si tú ruku tam nedávaj..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......aj ked ti prajem vydržať :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
21. nov 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 bábätko? :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved to...oni to nevedia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..alebo vedia,len to akože nevedia :grinning: :grinning: chápeš :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka moja......neblázni..taký darček ja nechcem :grinning: ....ty by si chcela????hmmm..hovor...davaj číslo na tvojho muža,nech mu šušnem,čo by si chcela :wink: :wink:
21. nov 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 chápem,,,,,ved sme hviezdy :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 jááá....kdeže....som skončila s rodením........ja sa teším na vnučatká :grinning: :grinning: ............................dalšieho celiatika by som už nezniesla :wink:
21. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 aký by si chcela darček?......už viem...............auto....už máš?
21. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka na vnúčatká?....to sa ešte riadne dlho načakáš :grinning:
@jacka no snád tu pekárničku,ked sa rozhodnem pre nejakú.....a aj nový vysávač na podlahy by bodol :wink: sa mi nechce furt s tým mopom stepovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no načakám......ved sa to šuchne coby dup.....aha ved už prvorodený ide do školy...... :wink:

pekný darček si si vybrala...a čo ešte?
21. nov 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem darček pod stromček, ked sa už rozdáva..... :grinning: sa mi podarilo kúpit Niskovi ten žeriav na dialkové, ale kedže jeho zoznam je dlhý, tak mám ešte čo robit...... :angry: a čo ste kupili svojím polovičkám? ja vobec neviem, ale ani netuším........... :frowning2: :frowning2: :frowning2: v stredu večer cestujeme k babke, na 4 dní, tá je vždy online ked nepracuje, tak budem častejšie...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som mrkala jednym očkom po nejakom takom vysávači...ktorý v podstate aj preleští podlahu /nemáte náhodou niektorá? /......tatiko povedal...ved napíš Ježiškovi :dizzy_face: takže to u mňa znamená ááááááááno :grinning:
@jacka auto......v lete mi manža povedal...že mám ešte rok vydržať :dizzy_face: .....tak vydržím :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko moja polovička si kúpil sám darčeky pod stromček v Holande :slight_smile: ...a budeme mať spoločný kávovar a tú pekáreň snád a aj ten vysávač,ked bude :grinning: ..ale dokpím mu ešte ponožky,aby sa nepovedalo :grinning:
21. nov 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no vydrž.....ved leto je tu zachvilu....a už máš aspon predstavu?
21. nov 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tvoj muž určite využije vysávač :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja už nechcem nič.....vidíš,že aj nad tou pekárnou váham :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ked moj muž mi tááák všetko dopraje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko super....som videla ten žeriav.........juj NIsko bude mať velku radosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja mužovi netuším.....on si tiež kupi sám :grinning: :grinning: :grinning: ....náročný pacient :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 táááák velmi ťa lubi....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...láska ako hrom :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka myslíš predstavu auta?.chjooooooooooj....to mám..ale nezrealizovatelnú :grinning: .....ale manža má zálusk na celkom pekné velké autíčko..ale ako ho poznám,tak do leta vyberie celkom iné :wink:
@jacka čo by nevyužil.....bude musieť...ved to bude aj jeho darček :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok