Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
1. jún 2009

vám prší!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .........to ja v dobrom, veď vás mám rada!!! 🙂
jacka, máš pravdu ako špenátovka, ale chutí lepšie!!!! 😉
aninka, ako nakoniec dopadol ten zub, nejako som stratila niť!!!!! 😎

aninka29
1. jún 2009

my sa len prejdeme po ulici tam a späť 😉 Simonka si chce zaspievať pod dáždnikom pesničku 🙂

leninka75
1. jún 2009

tiež zlatíčkam všetko dobré k MDD!!! ......... a aj našim milovaným polovičkám!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
1. jún 2009

leni celkom dobre 😉 nakoniec mi ho nevytrhla,len vyčistila a zaplnila niečim 😉 .........zatial nebolí 😉

leninka75
1. jún 2009

ozaj a čo dostanú detičky k MDD??? ......my sme lilke kúpili autíčko s bábikou, aj sa tá bábika nejako volá len som už zabudla a ešte takú mini knižočku s omalovánkami a nálepkami 🙂

leninka75
1. jún 2009

simi bude ako zmuzikálu ...."singing in the rain!!" .... 🙂 🙂 🙂

aninka29
1. jún 2009

leni 😀 veru si to vystihla 😉 ...........ona je taká malá herečka speváčka 😵 .....najradšej si pod dáždnikom spieva pesničku Klope klope dáždik 😉 ......poznáte?

no my sme bambulke kúpili poníkov s príslušenstvom a sladkosti 😉

leninka75
1. jún 2009

jasan poznáme klope, klope..... ja ešte po robote dokúpm nejakú mlnsnotu a bude to OK.. idem na anglinu... ale prídem!!!

utka
1. jún 2009

Ahojte!!!
My pozeráme na DVD našu svadbu. Viki ju veľmi rád pozeráva...A najviac sa mi páči, keď sa ma spýta, že prečo tam on nebol 😀 .
U nás neprší, ale je zamračené. Pôjdeme na chvíľu von a zbehneme ešte autom do Lidla na vodu.
My sme kúpili Vikimu rozprávkovú knižku, autíčko, omaľovánku a také 3D nálepky Macka Pooh, ktoré v tme svietia. Ešte tiež dokúpim nejakú sladkosť a samozrejme aj môjmu manželovi 😉.

jacka
1. jún 2009

som Matka obliekala vyhnala na dvor...vraj si v klude poriadim......omyl..... 😠 😠 ešte som zapla práčku...mi postupal gumu čo máme v kupelni ...som ju dala von...no ked som to videla...aj nabuduce ho pošlem 😝

Matko najskor nič...dostal kopec sladkosti že na mesiac má dost 😉

leninka75
1. jún 2009

už spíte???.......práve som prišla z obedu, dnes som výnimočne mala bagetu a slaninovú!!!!! 😝

jacka
1. jún 2009

už... 😔

dobrý obedík si mala 😉

utka
1. jún 2009

No my ešte nespíme...
leni, no konečne aj niečo nezdravé 😉

aninka29
1. jún 2009

my nespíme 😒 ..........tatík tu búcha,trieska tak ani nejdeme 🙂
utka aj Simonka rada pozerá svadbu 😉 ale ona závisláči na kmotrinej svadbe,lebo sa tam vidí 🙂 ..........ale keď pozerá naše svadobné fotky,tak vždy hovorí "a ja som kde"............a stále povie"mamka ty si hezká" 😵 😵 😵 .........by som ju zožrala vtedy 🙂 ............ale niekedy vie byť aj kritická 😀 väčšinou keď ideme niekam von,ja sa obzerám v zrkadle a zasranča mi povie "mamka ty vyzeláš špatne" 😠 😀

jacka
1. jún 2009

ani tak hod foto..a posudime či si bola hezká 😉

su zlate tie naše detičky..ked povedia take milučke veci 😉 ...ja ked ho uspávam tak mi vždy povie:...maminka ja ta dneska lubim 😉 😀

leninka75
1. jún 2009

to je krásne, tie výroky detičiek!!! .....mne moja občas povie - mami si fešanda ale väčšinou mi chváli jedlo, že som to dobre urobila 🙂 ..........ozaj aninka tá kmotruša je aká kmotruša???...simkina krstná, alebo ako to je??? 😉

aninka29
1. jún 2009

jacka myslíš svadobnú? čo si 🙂 však to bolo pred sto rokmi 😀

veru sú zlaté 😵 človek by ich zjedol od samej lásky 😵

aninka29
1. jún 2009

áno leni,Simkina krstná 😉

jacka
1. jún 2009

jasne že svadobnu...však sa ukáž ako si vyzerala ked si bola mladá 😀 😀

veru leni..len keby sme si to všetko pamätali...aspon že jedlo nám má kto pochválit 😀 😀

jacka
1. jún 2009

jeeej ozaj sme sa zhodli na mene..nie je to však iste..ale aspon čosi 😉

aninka29
1. jún 2009

jacka a akéééééééééééééé?

utka
1. jún 2009

jacka, tak sem s ním.... 😀

aninka29
1. jún 2009

jacka no schválne jednu hodím 🙂 ........ale asi až zajtra,lebo manža si konečne robí generálku v pracovni,tak nemám prístup k druhému pc 🙂 a v tomto nemám foto 😉

jacka
1. jún 2009

ja som trúba....som myslela že som napísala 😝 ...Davidko 😉 ..to su ešte priznaky z víkendu 😀 😀

jacka
1. jún 2009

aninka len hod....poviem ti pravdu 😀 😉 ..aj teraz čo ste boli na svadbe..aká si bola kočka 🙂

aninka29
1. jún 2009

Dávidko - veľmi dobrý výber jacka 😵 ...........mne sa páči 🙂

konečne má chlapčiatko meno 🙂

utka
1. jún 2009

aninka, tešíme sa na foto. Ja mám moje tu v Moja svadba...
jacka, pekné meno, supeeer!!!

jacka
1. jún 2009

ja len dufam že moj muž...nezmení názor 😠 ..inak ho už prerazím....a može vymyšlat on..ja končím...všetky mi zamietol 😠

inka dakujem...dufam že aj chlapčiatko bude spokojné 😉 😵

utka
1. jún 2009

jacka, určite áno... 🙂

jacka
1. jún 2009

utka tak ich šupni aj sem...nech sa pokukáme 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre