• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
vám prší!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .........to ja v dobrom, veď vás mám rada!!! :slight_smile:
jacka, máš pravdu ako špenátovka, ale chutí lepšie!!!! :wink:
aninka, ako nakoniec dopadol ten zub, nejako som stratila niť!!!!! :sunglasses:
1. jún 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa len prejdeme po ulici tam a späť :wink: Simonka si chce zaspievať pod dáždnikom pesničku :slight_smile:
1. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež zlatíčkam všetko dobré k MDD!!! ......... a aj našim milovaným polovičkám!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni celkom dobre :wink: nakoniec mi ho nevytrhla,len vyčistila a zaplnila niečim :wink: .........zatial nebolí :wink:
1. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a čo dostanú detičky k MDD??? ......my sme lilke kúpili autíčko s bábikou, aj sa tá bábika nejako volá len som už zabudla a ešte takú mini knižočku s omalovánkami a nálepkami :slight_smile:
1. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi bude ako zmuzikálu ...."singing in the rain!!" .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: veru si to vystihla :wink: ...........ona je taká malá herečka speváčka :dizzy_face: .....najradšej si pod dáždnikom spieva pesničku Klope klope dáždik :wink: ......poznáte?

no my sme bambulke kúpili poníkov s príslušenstvom a sladkosti :wink:
1. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan poznáme klope, klope..... ja ešte po robote dokúpm nejakú mlnsnotu a bude to OK.. idem na anglinu... ale prídem!!!
1. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
My pozeráme na DVD našu svadbu. Viki ju veľmi rád pozeráva...A najviac sa mi páči, keď sa ma spýta, že prečo tam on nebol :grinning: .
U nás neprší, ale je zamračené. Pôjdeme na chvíľu von a zbehneme ešte autom do Lidla na vodu.
My sme kúpili Vikimu rozprávkovú knižku, autíčko, omaľovánku a také 3D nálepky Macka Pooh, ktoré v tme svietia. Ešte tiež dokúpim nejakú sladkosť a samozrejme aj môjmu manželovi :wink:.
1. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som Matka obliekala vyhnala na dvor...vraj si v klude poriadim......omyl..... :angry: :angry: ešte som zapla práčku...mi postupal gumu čo máme v kupelni ...som ju dala von...no ked som to videla...aj nabuduce ho pošlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Matko najskor nič...dostal kopec sladkosti že na mesiac má dost :wink:
1. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už spíte???.......práve som prišla z obedu, dnes som výnimočne mala bagetu a slaninovú!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už... :pensive:

dobrý obedík si mala :wink:
1. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my ešte nespíme...
leni, no konečne aj niečo nezdravé :wink:
1. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nespíme :unamused: ..........tatík tu búcha,trieska tak ani nejdeme :slight_smile:
utka aj Simonka rada pozerá svadbu :wink: ale ona závisláči na kmotrinej svadbe,lebo sa tam vidí :slight_smile: ..........ale keď pozerá naše svadobné fotky,tak vždy hovorí "a ja som kde"............a stále povie"mamka ty si hezká" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........by som ju zožrala vtedy :slight_smile: ............ale niekedy vie byť aj kritická :grinning: väčšinou keď ideme niekam von,ja sa obzerám v zrkadle a zasranča mi povie "mamka ty vyzeláš špatne" :angry: :grinning:
1. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tak hod foto..a posudime či si bola hezká :wink:

su zlate tie naše detičky..ked povedia take milučke veci :wink: ...ja ked ho uspávam tak mi vždy povie:...maminka ja ta dneska lubim :wink: :grinning:
1. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je krásne, tie výroky detičiek!!! .....mne moja občas povie - mami si fešanda ale väčšinou mi chváli jedlo, že som to dobre urobila :slight_smile: ..........ozaj aninka tá kmotruša je aká kmotruša???...simkina krstná, alebo ako to je??? :wink:
1. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka myslíš svadobnú? čo si :slight_smile: však to bolo pred sto rokmi :grinning:

veru sú zlaté :dizzy_face: človek by ich zjedol od samej lásky :dizzy_face:
1. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno leni,Simkina krstná :wink:
1. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne že svadobnu...však sa ukáž ako si vyzerala ked si bola mladá :grinning: :grinning:

veru leni..len keby sme si to všetko pamätali...aspon že jedlo nám má kto pochválit :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ozaj sme sa zhodli na mene..nie je to však iste..ale aspon čosi :wink:
1. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a akéééééééééééééé?
1. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak sem s ním.... :grinning:
1. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no schválne jednu hodím :slight_smile: ........ale asi až zajtra,lebo manža si konečne robí generálku v pracovni,tak nemám prístup k druhému pc :slight_smile: a v tomto nemám foto :wink:
1. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som trúba....som myslela že som napísala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Davidko :wink: ..to su ešte priznaky z víkendu :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka len hod....poviem ti pravdu :grinning: :wink: ..aj teraz čo ste boli na svadbe..aká si bola kočka :slight_smile:
1. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dávidko - veľmi dobrý výber jacka :dizzy_face: ...........mne sa páči :slight_smile:

konečne má chlapčiatko meno :slight_smile:
1. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, tešíme sa na foto. Ja mám moje tu v Moja svadba...
jacka, pekné meno, supeeer!!!
1. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len dufam že moj muž...nezmení názor :angry: ..inak ho už prerazím....a može vymyšlat on..ja končím...všetky mi zamietol :angry:

inka dakujem...dufam že aj chlapčiatko bude spokojné :wink: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, určite áno... :slight_smile:
1. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak ich šupni aj sem...nech sa pokukáme :wink:
1. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok