• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@jacka joj,dúfam,že nebudú chlapčiatka choré :unamused: .........Simonka sa tiež sťažuje na bolesť hlávky,ked je chorá :frowning2: určite aj malé detičky bolieva
@jacka tvoj manža by veru ani vo sne nemohol zaprieť chlapcov :wink: :dizzy_face:
Simka takto "dietuje"...fúú už skoro tretí týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale teraz napr.spapala polku z polky rožka....na ra§ajky mala tranchetko,desiata v škôlke čaj..obed nič,olovrant nič :frowning2:
21. nov 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ahoj utka :slight_smile:
21. nov 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka darček neprišiel..ujo múdry mi ho prinesie až zajtra :angry:
21. nov 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a máme s leni nové fotky v profile :grinning:
21. nov 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 takže dik.......moji chlapci maju po mne len ritku :dizzy_face:

jááááááááj veru na to som zabudla.........nové foto...... :grinning: :grinning: :grinning: .............myslíš že si to nevšimla? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
21. nov 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 zlatý ujo :angry: :angry: :angry:
21. nov 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pre istotu..ak by si náhodou utka nevšimla :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ved aspoň niečo majú tvoje :slight_smile: ..to chce tretie...to bude určite po tebe :slight_smile: .....možno...skús :wink: :grinning:
21. nov 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .........keď nič iné, tak majú tvoj širokááánsky úsmev!! :dizzy_face: :dizzy_face:............

@jacka ....u nás sa hovorí, že spomeň čerta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
21. nov 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka..ahoj, aký bol víkend??? :slight_smile:
21. nov 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...šťastná to žena, že máš chlapa až v holandsku :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :unamused:
21. nov 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som akosi nepochopila tvoj posledný príspevok :unamused:
21. nov 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detičky vykúpané..idem baby uložiť do hajan.....chodí sa už do škôlky,takže ľaháme skôr :slight_smile:
dobrúúúú noc :pensive:
21. nov 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak sa jej spýtame či si všimla nové foto..... :grinning: :grinning: -----utka haloooooo
do tretice????????......ha....dobre čítam.........a že na mna.......čo ked nie.....čo ked bude na suseda :grinning: :grinning:

@leninka75 ved hej...dnes tu boli dvaj čertikovia :grinning: :grinning:

Maťulo sa vypotil...uvidím ako mu bude ráno....a ak sa nepolepší ostane domka..............Peťko ten chodil že psssst....búva.... :slight_smile:

dobru.....
21. nov 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru som si fotky všimla...
leni, víkend bol super. Oslavovali sme, pili, jedli hodovali...
jacka, detičkám skoré uzdravenie...
21. nov 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc!
21. nov 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
@jacka ako detičky? :unamused:
22. nov 2011 o 05:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré....

Maťko hreje ako piecka.....neviem či mám s ním skočiť k dr..........doma ho určite nechám

@aninka29 akoto že si prvá :angry: :wink:
22. nov 2011 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme zase sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,,,pošlem....zadarmo
22. nov 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Aj my máme sneh...trošku. Ale nie všade...a na cestách je teda katastrofa. Zase sneh zaskočil cestárov. Ako každý rok.
22. nov 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile:

@aninka29.....no tak som to myslela, že nemusíš doma okrem detí riešiť ešte aj mužove mindráky z roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:........

@jacka.....idete k dr.?

@utka...v BA je vždy kalamita už pri jemnom snehovom poprašku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja ich riešim..cez skype :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bola som na pošte..tak ma vynerváčila tá oná za priehradkou :angry: :angry: :angry:
čo dnes varíte baby?...
22. nov 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chjooj :frowning2: ....aj Peťulo teplotuje?
22. nov 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...no hej len skype vypneš kedy chceš :grinning: :grinning: :grinning: .....a doma čo s tým čertovým plemenom, vypneš to??.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......

@jacka..ešte som chcela, maťko má aj soplík alebo kašeľ alebo hrdielko chytené??...
22. nov 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..ja idem uvariť gulášovú polievku a ešte mám mäsko na kmíne s ryžou...........polievka bude rýchlo, tak hádam ešte stihnem druhú polku šatníka :wink:
22. nov 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ... v práci už lepšie??....kolegyne sú už tam?....
22. nov 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 joooj,to by som mu neurobila..však nech sa vyventiluje :grinning: ..aj ked je pravda..niekedy by som ho vypla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vie ma občas poriadne naštartovať aj cez skype :angry: :grinning:
@leninka75 ja som chcela tebe...ked už pôjdete do toho Popradu pečatiť zúbky :wink: :grinning: ..tak to už skočte aj k nám...nebudete to mať ďaleko..taká hodka cca cesty....nezabudni :wink: :slight_smile:
22. nov 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a ja mám ešte polievku od nedele..a Sabke urobím mäsko so zeleninkou a kolienka k tomu..nič iné ma dnes nenapadá a ani sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ......dobre moja, naplánujeme si víkend, začneme popradom a skončíme u vás :dizzy_face: .........akú zeleninku dávaš sabke pod mäsko?.......dávaš mrazenú či vlastné zdroje?....
22. nov 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ja už pijem normálnu kávu, jupííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...idem si jednu zaliať trošken posedím a pôjdem na ten šatník... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dnes dám mrazenú.....vlastné zdroje sa už minuli :frowning2:
si predstavte,že mi priniesol upskar balík..ale iný..predvčerom som objednávala...a dnes mi ho už priniesli :slight_smile: .........
a ten magor,čo mi má doniesť gusta ešte furt nedošiel :angry: :angry: :angry: :angry: ...jasne som mu včera do telefonu povedala..že ked nevie prísť večer tak nech príde dnes do desiatej :angry: :angry: :angry: idem mu volať mudrcovi :angry: :angry: :angry:
my pôjdeme trošku na vzduch :slight_smile:
22. nov 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok