• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
@aninka29 dnes idete niekam ked pojdeš pre Simku?............žeby som sa niekde pribalila......lebo ja dnes ani päty nevytrčím.....kvoli Maťkovi..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...keď spomínaš tú mrkvu...poznáš takú peknú čistú mrkvu z obchoďáku?....je na nej napísané , že praná.....netuším či je to pravda, ale niekto mi hovoril, že je to mrkva pestovaná v nejakom roztoku.....sila, že nie v hline, ale v nejakej chemikálii.......som nechápala čo nám to dávajú jesť.... :angry: ..ale opakujem, neviem či je to fakt pravda...
22. nov 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ideme domov...Simka si pozvala kámošku :slight_smile: ...
22. nov 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Simka má obdobie,ked pápa v podstate normálne...ale to trvá asi týždeň...a potom má pár týždňov takých,že by nezjedla nič.....zje trošku nasilu
22. nov 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....bude modelečka, stráži si hmotnosť od malička :slight_smile: ...a koľko vlastne váži?....
22. nov 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
fuuuuuuuuuuuuuj prišla ku mne lolka a s ňou strááááááááášny smrad,................ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to sa nikdy nedozviem........a asi je to lepšie.......lebo by sme nič nejedli :wink:
22. nov 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aha..tak to potom nič..ja som mysela že jej to trvá už dlhšie.... :slight_smile:
22. nov 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak budeš mať veselo......aspon sa zahraju :slight_smile:
22. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo idete zajtra variť?...............inak sa budem musieť pozvať ku vám :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to obdobie sa u nej mení už od 3 roku....v podstate vtedy tak začala vymýšľať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...myslela som to tak,že dni kedy papá "normálne"trvajú až týždeň :unamused:
@leninka75 váži 15 kíl....
22. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka však dojdi kludne :slight_smile: ....ukuchtím ti na čo budeš mať chuť :slight_smile: ...netuším čo budem variť...ked nám ostane z dnešného obeda,tak asi nič
22. nov 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj vtedy neje ked navaríš čo lubi?..........ja teda neviem ...ale 15kg...myslíš že to je dosť?.....ved moj Peťko má 12,5......si to spomínala aj dr.?
22. nov 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak čo si dneska varila?....................keby si bola bližšie tak som u vás ...hned..........ale aj s detičkami..... :slight_smile: :grinning: ......
22. nov 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 už viem čoby som si dala.......pečenú húsku(alebo kačičku)......knedlík...kapustička...červená.......
22. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
skoro ma vyrutilo......Peťko rozcapil dvere......že mamáááá........tu ticho ako v hrobe......až mi srdce podskočilo :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ...no veru 15 kg to je asi dosť málo :confused: ...ale zasa pokiaľ inak prospieva a je OK, tak to asi netreba riešiť.....či ?..

@jacka ...mne zostane gulášová polievka a ako druhé bude zemiakový podlesník...ak ľúbiš dobehni :wink: ..aj s fešákmi :wink:
22. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka áno spomínala.....proste ona je taká.........výsledky má všetky v poriadku a to chodíme na odbery každé tri mesiace pre istotu.....nikdy sa ale doka nevyjadrila,že by to mohlo byť zlé......stále sa len pýta či papá mliečne výrobky..čo Simka papá....hlavne syry...
a ked jej navarím čo lúbi...tak to áno spapá...ale menšiu porciu ako Sabka...ale spapá..ale zase jej nemožem každý den robiť to isté...to by potom už ani to nezjedla
22. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo to je podlesník.......to znie celkom fajnovo............a ty si ešte k tomu aj bližšie :slight_smile:
22. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...zemiaková baba, to poznáš?.....
22. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka na kačičku ťa pozývam ..budem robiť,ale až medzi sviatkami :slight_smile:
sa vám zdá málo 15kíl......no ja neviem :unamused: ....zatial nemám dôvod to nejak radikálne riešiť....proste jej asi stáči to málinko čo spapá...energiu má,behať,skákať,jašiť sa vládze od rána do večera...stolicu má pravidelnú..ako som písala výsledky dobré
22. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ja ťa nechcem strašiť..ale čo brala obvodná výsledky pre Maťka tak je zdravý.....ešte ai by nemal mať celiakiu.........dr. nemožu robiť lepšie vyšetrenia.......................ale zas keby mala problémy s bruškom tak sa to už prejaví skor......by sa určite sťažovala........takže jej len nechutí......ked bude hladná tak sa napapá,že
22. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..chúďatko...tak často ju trápia odberom :frowning2: :angry:....simka je asi najľahšia z júlovečiek....inak aj moja lilka bola dlho na jednej váhe a konečne teraz cez prázdniny trošku pribrala má "až" 16,5 kg
@aninka29 ak potom niet čo riešiť.............

až na sviatky...to je dalekooo
@leninka75 to poznám.......harula...že?
22. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...jo, jo :slight_smile: ...sranda ako sa jedno jedlo všade inak volá :slight_smile:
22. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa ja trošku venovať deťom...chúďatko Lolka sa tu motká a nevie čo :wink:
22. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 @jacka a po našom sa tomu povie gugľa :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 že a aké malé Slovensko :slight_smile: :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ja umriem.... :grinning: :grinning: :grinning: ....gugla?.... :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok