• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
som volala mužovi že sa pokazilo auto........... :confused: vyplašený že čo sa stalo...a ja mu ....svieti tam kontrolka že došiel benzín......ešteže sa dá položiť telefon.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ako Sabka s cikaním....pekne sa už pýta?
22. nov 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka čo si plašiš muža? :grinning: :grinning: .
22. nov 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka joj krásne..som úplne prekvapená...ako to prišlo zo dňa na deň :dizzy_face: ...ani ju už nemusím volať ja.....pekne sama si sadne a ide to...aj ked sme v inej miestnosti tak zrazu povie "idžem pišať"..a uteká na nočník... :dizzy_face:aj včera večer..som ich uložila do hajan,to som jej dala plienku....a zrazu pribehne za mnou do obyvky"de je nočík,idžem pišať"....strhla si plienku ,vypišala sa.....dala som jej plienku späť a šla do hajan :dizzy_face:
22. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ved som si z neho len vystrelila........nech sa v práci nenudí :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 jej zlatá je.....takže ste už na naj.....ceste....a ráno bola aká plienočka?.........super že sa takto pekne pýta :dizzy_face: :dizzy_face: ..........
22. nov 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ty si teda :grinning: takto ho stresovať :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 a v noci sa ti nebudí že cikať?....mne to Peťko robil....potom ho to prestalo baviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...škoda
22. nov 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aspon som mu spríjemnila pekný den :grinning: :grinning: :grinning: ..........
22. nov 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka bola suchá :dizzy_face: ...ale ešte počkám....ešte jej na noc budem dávať.......a Peťulko,ked sa ráno zobudí má akú plienočku?
@jacka a vieš čo je najlepšie...nedávno som písala,že my sa asi neodplienkujeme nikdy....že ešte aj ráno,ked vstane,tak má plienku až po zem..a aha :dizzy_face:
22. nov 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nebudí...spí ako drevo :grinning:
22. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabka ti čo robí?.....
22. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..tiež som už chcela prestať s plienkou na noc.....možno keby som nedala....tak už sme od....ale som sa nejako bála........aj na von.....ked sa takto ochladilo tak som začala dávať.......a to sa vždy pýtal.....a teraz už ani to nie.... :pensive:
22. nov 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved som zabudla..........ty máš šípkovú Ruženku doma.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ešte spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....
ja to tiež na vonku radšej ani skúšať nebudem....si neviem predstaviť v takej zime,dávať ju niekde pišať....vy čo máte chalanov to máte aj tak jednoduchšie..vytiahnete čviríka a ideš :grinning: ale baby..kým by som ju povyzliekala,tak jej pišula zamrzne
22. nov 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 že čviríka :grinning: :grinning: :grinning: ......
veru len vytiahnem a je to....len ked nebudem vedie v oteplovačkách či sa pocikal alebo nie..a každu chvilu ho kontrolovať.....ale zas ,,,,,,do zimy ešte daleko......možno dostane rozum :slight_smile:
22. nov 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved to...v zime sú zababušení ako snehuliaci ....si myslím,že aj keby bola vonku bez plienok a povie,že chce pišať....tak kým ju odcibulujem,tak sa aj popišá :grinning:
22. nov 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved to nevydrží....povie že cikať...tak okamžite....hned..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..........

kedy idete pre Simku?
22. nov 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa aj ja povenovať detičkám..nech nie som krkavčia matka..... :grinning: :grinning: :confused:
22. nov 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka o tretej ako stále :slight_smile:
tak je vonku hnusne šero.......sa mi oči zatvárajú :rolling_eyes: ...idem jemne budiť princeznú,nech sa ešte napapá,poriadne preberie a môžme ísť
22. nov 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....len si pekne ber príklad :grinning: .....ja som sa už povenovala...Lilku som poslala k babke, Lolku som šupla do postieľky a hor sa na podlahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
že aká som ja šikovná :grinning: ..umyé, vyvetrané, práčka perie, sviečky horia môžem sa naobedovať :dizzy_face:
22. nov 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 obedovať??...... :confused: :confused:
no že aká si ty šikovnica.... :dizzy_face: :dizzy_face:...........to si ako stihla?
22. nov 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..stihla..no ja obedujem takto neskôr..v normálnom čase nestihnem :frowning2: ...ale potom už nejem..max jogurt........akosi sa s deťmi pohrala?..
22. nov 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 sa ani nepýtaj...čo jedn to druhý......nervy v ťahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........s Maťkom sme skladali kocky ...Peťko chodil búral......tak sa Maťko naštval...teraz píše ježiškovi.....a Peťko sa hrá s autíčkom.....
22. nov 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hm....takto neskoro obed,.....to by som ja nevydržala.....večer by som isto otvárala ladničku :slight_smile:
22. nov 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....my sme písali v nedeľu, ale listy sú stále na okne...ten ježiško nechodí a nechodí :grinning: :grinning: :grinning: ......sa snažíme trošku lilku postrašiť, že asi ku nám nepríde keď papuľuje :grinning:......teraz tu stále chodí a otravuje, aby som sa išla s ňou hrať
22. nov 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Maťko to dal na ladničku aby to ráno poslal ježiškovi................no kdeže sa tára ježiško.....asi chce pozauši :slight_smile: :wink:
a Lilka čo robká?
22. nov 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo sa ideš s nou hrať?
22. nov 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......tipujem, že to bude na kaderníčku, na doktorku, karty, pexeso a ešte bude chcieť aj vymaľovávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........idem teda, o chvíľu príde aj muž..len dúfam, že v lepšej nálade než včera....pekný zvyšok večera..pa :slight_smile:
22. nov 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok