• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@leninka75 tak to na teba niečo lezie......ibalgin už prestal učinkovať..... :pensive: ...rýchlo sa vylieč :slight_smile:
23. nov 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja mám doma dve zdravotáčky...sa ich spýtam či aj oni maju plnu lekárničku prvej pomoci...alebo len ja som lajdák :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem s nimi na chviločku von.....bo ma tu už porazí...trpím nedostatkom kyslíka :grinning: :grinning:
23. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby hotovo...som nevedela doupratovať ten bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...samoška ,že sa niečo potentovalo :angry: ,takže ujovia prídu ešte aj v piatok...to zas bude bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ked som už upratala obyvku,tak som si už vycapila vianočné sarapaty.....aj adventný veniec už mám...nááádherný mi tetuška kvetinárka urobila :dizzy_face: ..a večer si nachystám ovocie na sušenie..aby sme so Simkou urobili ešte jeden adventný,taký náš domáci voňavý do kuchyne :dizzy_face:
idem piť kávu a porelaxovať...potom pre Simi a šup na tanečnú
23. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme...dnes škôlka končí skôr...jááj,som nevravela prečo....menovali novú riaditeľku...vlastne ostáva tá stará..vyhrala to :slight_smile: ..som rada.....lebo na 99% pôjde Sabi do škôlky :slight_smile: :slight_smile: ..............no a majú nejaké oficiálne vymenovanie,či čo...takže zatváraju skôr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papa...večer mrknem :wink:
23. nov 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 super...tešíš sa......aj ti bude Sabka chýbať...nie?
vy budete vonavučký na vianoce.... :dizzy_face: :dizzy_face: ................................
23. nov 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
Konečne doma, kľud s vyloženými nohami...
23. nov 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka nože ako ti je dobre...... :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: .........
23. nov 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme doma....si normálne musím dať kávu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka teším sa...ale zase na druhej strane...sa budem fest nudiť sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jedno dieťa v školke,druhé v škole :unamused:
23. nov 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 čo sa stalo že kávu?....chceš ťahať nočnú?

neboj nič že sa budeš nudiť........niečo si určite nájdeš čím sa zabavíš :wink:
23. nov 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už po večery.......dufam že sa to rýchlo šuchne do kúpania....

muž volal že príde neskoro....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......... :unamused: ....tak si to s nimi ešte užijem.... :grinning: :grinning:
23. nov 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 akože nudiť? A do práce sa nechystáš???
@jacka no veľmi dlho to tak nebolo...Viki rozsypal popcorn, tak som vysavala...
On je taký motáčik. Vždy včetko musí rozsypať. 100-krát som povedala, že mu už nedám v obyvke nič jesť, lebo ešte ani nezačne a všetko rozkydá...
23. nov 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......to je ako u nás...len ja to mám dva krát.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....povysávam....zachvílu sú kukuričné chrumky na zemi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........čo už s nimi :slight_smile:
23. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som na to alergická...potrebujem mať poriadok, aj keď viem, že pri deťoch to veľmi nejde...
23. nov 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nebudem ťahať nočnú :slight_smile: pre mňa je káva ako voda......ja aj keby som si ju dala večer o deviatej,aj tak pôjdem pekne spinkať :slight_smile: ..............moje kočky sú už tiež po večeri...aj vykúpané :dizzy_face: ....už len počkať do pol osmej a chrrr chrrr :pensive: obidve :slight_smile:
@utka nie nie....nechystám sa do robotky.....rok určite...a potom sa uvidí :wink: ................inak presne to isté vravím aj ja svojim..že im už nikdy v obývačke nedovolím nič jesť....chcela by som mať aspoň jednu miestnosť "čistú"...ale to sa nedá :grinning: aj včera večer pred tým ako šli spať som ešte po nich pretierala podlahy,pričom som ich pretierala doobedu :angry:
23. nov 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ty si tiež pacient na poriadok,že :slight_smile: ...vitaj v klube.........ja s mojou kmotrou si už pripadáme ako nenormálne v tomto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 veru, každý deň vysávam...Ale musím...
23. nov 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja by som musela vysávať každé dve hodiny.......a mám aj inej roboty ako každý den vysávať..... :slight_smile: :wink:

to je tu ticho zrazu :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú nocku :slight_smile:
23. nov 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj ja, ale čas si nájdem :grinning:
Dobrúúúúúúúúú...
23. nov 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
24. nov 2011 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...........

@utka super že nájdeš....ja stále hladám a hladám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..............som večer chcela vysávať....donesiem vysávač...jasné že bitka....ktorý to bude robiť...tak som odišla.....zachvilu počujem......mamííííí.....Peťko povysával bazový sirup z pohára.......... :angry: :angry:

@aninka29 čo tak stručne........
24. nov 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako ti je????
24. nov 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty máš také šikovné detičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no jasné...ked sa robí poriadok,tak poriadne :dizzy_face:
24. nov 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to som ešte ako tak rozdýchala...ale ked si dal trubku do pusy...a striedali si ju....si ich mala vidieť aké cucfleky mali obaja okolo úst....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!.........

@jacka ....som sa pučila na tých tvojich beťároch :grinning: ..ale zasa na druhej strane, to je tak na infarkt :frowning2: .........je mi lepšie dík :wink: ..hlava ešte trošku bolí :frowning2: ..ale aký som ja mala včera poobed a večer!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...Lolka ako sa o štvrtej zobudila tak vracala a vracala..ešte o desiatej večer ju napínalo ale už nemalo čo ísť von......a urobili to potvory tie pečiatky, vracala zelenú farbu...taká som sprostá, že som na ňu nedávala lepší pozor :angry: :angry: :angry: ..........

@aninka29..a ty čože, čože?........ sa ti doma nejako zapáčilo, že nechceš zmeniť domáci stereotip za prácu????? :confused:
24. nov 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka viem si ich živo predstaviť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ach jooo :frowning2: ....ale už je Lolka v pohode,že? :unamused: ...to musela poriadne vycuckať tie pečiatky :pensive: ...a nie si sprostá
@leninka75 nechystám sa.....akože,aj by som šla do robotky.....lenže Simi začne chodiť do školy....ten prvý ročník je to tak,že končia už okolo obedu...a kto by s ňou bol...nemá kto :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to riešim zatial takto......kebyže mám manžela doma,tak áno...
24. nov 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 fúha........to muselo byť riadne svinstvo.....a v noci ako spinkala?.....už je jej lepšie?
dufam že ti bude dnes lepšie ako včera......

vieš ...Maťko bol vymyselník.....ale na Peťka nemá..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme so Sabkou do obchoďáku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......príííídem :wink:
24. nov 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a ty ideš do robotky,ked ti skončí materská??
24. nov 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ty si môžeš predlžiť materskú..či nie?
24. nov 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok