Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. nov 2011

@leninka75 aj ten by si zaslužil...ale nie je doma 😀 😀 😝

jacka
24. nov 2011

@leninka75 ešte to nepapala?

leninka75
24. nov 2011

@jacka .no veru do postele..už aby tam bola...práve tu pri mne stojí a tvári sa, že je stráááááášne nahnevaná lebo ma volá hrať karty a ja stále nejdem 😀 😀 😀 ...minule, keď som jej frfotala, že si pri nej ani neoddýchnem, mi povedala, že oddychovať môžem keď s Lolkou vyrastú 😝 😝 😝 😝

jacka
24. nov 2011

teraz neviem čo som chcela....... 😝 😝 😝 😝 ............už viem...Maťko príde asi o hlas...nejako čudne rozpráva... 😔

leninka75
24. nov 2011

@jacka ..také komplené nie...vždy osobitne zemiaky len také pečené a kapustu dusenú s mäsom a knedlou....a kapusta jej moc nešla ...

leninka75
24. nov 2011

@jacka ..tak potom to calcium bude OK..idem hrať.. ešte kuk

jacka
24. nov 2011

@leninka75 dobrá je.....ved to myslí dobre.. 🙂 😵

jacka
24. nov 2011

@leninka75 ani u nás moc kapusta eee......

príjemnú zábavku....... 😵

však mu dávam.....ale len raz denne,,.........možem aj častejšie?

denisenko
24. nov 2011

ahojte...... 😉
žienky moje, dnes som bola u zubára....no des...odrezali mi kúsok dasna, ale hlavné že žijem....... 😀 😀 😀 😀
A už sa pomaly nazapnem do žiadnej zimnej bundy,,,,,,,no pomoooooooc........ ☹ som sa nejako zvačšila.....ale rapíííídne...aj by som hodila fotos, ale musím počkať, kým si zas pocestujem do Itálie a zoberiem si aj foťák..... 😠 😠 😠 a to cestujem už čoskoro...zas....ale musím, mám zásielku na pošte, ktorá nepočká...... ☹ ☹ a už som si objednala darček pod stromček.... 😀 😀 😀 kompletnú obývačku........ 😵 😵 😵

leninka75
24. nov 2011

@jacka .....to neviem či môžeš častejšie ..prečítaj v letáku 🙂 .............

@denisenko..ahojček!!...........brrrrrrr a to také veci si dávaš robiť ako tehoška!!! ☹....ešte že si im tam na kresle neporodila 😉 .....a čo sa ti tlačí osmička?....už si do konca roka neplánovala cestovať do IT?......tak to budeš mať parádny darček 😵 😵 😵 ...asi si rozlietaná keď nás zanedbávaš? ☹

leninka75
24. nov 2011

dobrú noc dievčatá, idem sa mojkať s tým košom 😝..pa

utka
24. nov 2011

Viki mal dnes v škôlke nehodu ☹

leninka75
24. nov 2011

@utka ..pánabeka a to čo sa mu stalo?? ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
24. nov 2011

@utka fúha...týrané dieťa...či ešte zaorával?????, 🤐
@leninka75 to rezanie muselo byť teraz, lebo mne sa to robí, len ked som tehu......vyrastá mi tkanivo až do polovice predného zubu.....ale tentokrát to bolo trochu moc navyše, pri Niskovi sa to samé stiahlo.....teraz nebola šanca.... 😠

utka
24. nov 2011

Vraj ho potiahla nejaká spolužiačka, on sa potkol a spadol vonku dole takým kopčekom-betónovým. Kotúľal sa dole...Aj kolienko má trošku odreté...Ale ten noštek ☹...

jacka
24. nov 2011

@denisenko tak všetky doležité otázky dala leni....aj ja som zvedavá.....tiež som si myslela že už do it.....nepojdeš...

jacka
24. nov 2011

@utka no do kelu....chudatko ..musel aj plakať..... ☹ ☹ ......ešteže si ho nezlomil... ☹

jacka
24. nov 2011

@leninka75 príjemné mojkanie....... 😀 😉

jacka
24. nov 2011

zbožnujem tieto chvilky ked detičky spinkaju..........taký sú zlatučký...... 😵 😵

dobrú nocku 🙂

utka
24. nov 2011

@jacka nooo, veru...má to len oškreté....také popálené...našťastie!
Dobrú noc.

denisenko
24. nov 2011

@jacka ved nejdem nadlho, len na 3 dni.... 😉

jacka
25. nov 2011

ahojte......

@denisenko a prídeš aj s mužom už?...a Nisko ostáva na Sk?

@utka to bude mať dlho na nošteku ☹

aninka29
25. nov 2011

ahojte 🙂
@utka no fuuuha ☹ ☹ ☹
@denisenko ahoooj 🙂 ..tak aj ty trpíš so zubami počas tehu 😒 ....tak ako ja 😝 .........a obyvku akú?..pochvál sa 🙂 ...ostatne sa nepýtam....všetko sa už popýtali žienky 😉

leninka75
25. nov 2011

ahojte?.....

@jacka...to mojkanie stálo zato, tak som sa dobre pretiahla ako už dávno nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko..no teda čo všeličo sa deje s telom počas tehošenia!!! 😕...ozaj ako budeš teraz riešiť poradňu?

jacka
25. nov 2011

@leninka75 😀 😀 😀 ..............tak si aspon mala...super pocit z dobre vykonanej práce 😀 😀

leninka75
25. nov 2011

@jacka ..som sa rozhodla nakoniec uvariť polievku z hlávkovej kapusty..ešte som takú nevarila, dúfam, že sa podarí a bude všetkým chutiť 🙂 ..zemiaky s kaustičkou sa už pečú..juj tak som nad nimi slintala 😵 ....a ty už vieš čo ideš variť?...

jacka
25. nov 2011

@leninka75 ja už mám navarené........
párkovú polievočku......a cestoviny so syrovou omáčkou......snažím sa variť také jedlá čo Maťko lubi nech sa aspon domka naje.....
určite bude chutiť.....ja to mám hrozne rada......ale to by som si musela urobiť len pre seba...a to sa mi nechce... 😝

jacka
25. nov 2011

leni a ráno ste šli do školky?..či si ju nechala doma?

leninka75
25. nov 2011

@jacka ..to si fajne navarila a hlavne rýchlo 😵 😵 .......hej išli sme do škôlky,ale na pondelok som ju odhlásila..nevie o tom 😀 😀 😀 😀 ...a ty Maťka dáš už v pondelok či ešte bude doma?......

jacka
25. nov 2011

@leninka75 ja mám rada rýchle jedlá.......a dnes sa mi nejak nechce stáť za šporákom.... 😝 😝
neviem či ho dám.....v utorok sme objednaný na zubné.....netuším ako sa rozhodnem.,....ešte musím zas skočiť za našou pediatričkou....potrebujem vypísať papiere......a zaniesť ich na úrad....... 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre