• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2017 
@leninka75 ťa nedá za nič ...ked na to príde že nejde do školky...... :grinning: :grinning: :slight_smile:

Peťko sa ako krásne prišiel za mnou poláskať..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..aj mi dobre zostalo :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tak to sa ti ho neoplatí dávať..nechaj ho doma..bude ti veselšie :grinning: ........ja by som chcela ísť zajtra nakúpiť deťom mikulášov, dúfam, že bude na to čas..nerada si nechávam veci na poslednú chvíľu...
25. nov 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že aj ja si to myslím......ved uvidíme :slight_smile:
ja toto tiež neznášam.....musím mať dopredu všetko nachystané........zato muž...všetučko na poslednú sekundu...... :angry: :angry: :angry: :angry:
25. nov 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako ste prišli na meno Lolka?......
25. nov 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........a ozi dnes v noci bol u nás ježiško pre listy :slight_smile: ..som zvedavá kedy si to mladá všimne :wink:
25. nov 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to ja som hľadala nejakú skratku...takú milú..predsa len Laura na bábätko je dosť "tvrdé" a Lolka sa mi zapáčilo..najskôr som chcela Lara ale Lolka je lepšie :slight_smile:...vygoooglila som si to :slight_smile:
25. nov 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....vonku ste dnes už boli??....u nás je také hmlisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už by sa to slniečko mohlo ukázať...
25. nov 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jáj......to by nenapadlo že Laura može byť Lolka.....velmi pekne ju voláte :dizzy_face:

nie neboli sme vonku.....neviem či pojdem ......uvidím ako bude poobede.......aj ti je tak hnusne......chýba slniečko :frowning2:
25. nov 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
Nooo,viem, že to bude mať na nošteku dlho. Len v utorok už chceme ísť na plávanie, tak dúfam, že mu to nebude vadiť, keď si dá okuliariky.
25. nov 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..ahoj..a vy ešte chodíte na plávanie?..sa mi zdalo, že ste do toho praštili, či nem?... :fearful:
25. nov 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá moja ružena spí už od deviatej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. nov 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 si to vychutnaj.....či ti už chýba??? :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťkovi nechutia tie cestoviny...jáj :frowning2: :unamused:
25. nov 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..je to také divné...spáva menej ..ale zasa je fakt, že vyspevovala už pred piatou :slight_smile:...aké cestoviny?...bezlepkové?... :frowning2:..dáš mu niečo iné?..
25. nov 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....aj my sme mali takéto obdobue....o ...............5 tej budíček......juj dlho to trvalo.....teraz aspon o tej 6 tej vstáva..aj hodka je dosť :grinning: :grinning:

bezlepkové.......ale inú firma....nie nedala som mu ....trošku zjedol.....a tak že potajme...... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ...prehodil Peťkovi...si myslí že o tom neviem :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...šikovníček maťko!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...čo im vlastne môžeš kúpiť na mikuláša?...
25. nov 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 myslíš sladkosti?.....neviem či možu mikuláša....ale čoko orion....napr banán v čokoláde...alebo margotku.....modru horalku.....sojový suk......cukríky jojo....tie žižalky alebo rybičky.......ale najskor tam budú mať vela ovocia.....čo iné mi ostáva.....
25. nov 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 opica jedna.....teraz mi tu píli uši že je hladný :angry:
25. nov 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo..... :wink: my už sme po obede...teda prvom chode a zaklincovali sme to karamelovým veterníkom...... :grinning: :grinning: :grinning: ja by som síce nemala, ale odhryznúť hádam možem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka hej, prídem naspiatky s tatinkom, mám súkromný odvoz aj tam aj naspäť :grinning: :grinning: Deniskovi sa nechce, tak sa ešte musím spýtať starkej či mi ho postráži na 3dni :dizzy_face:
@aninka29 zuby našťastie neštrajkujú...ale ten zvyšok...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: obývačku som objednala tmavosivú sedačku, ale malú a k tomu sivo biele skrinky......zvyšok je bielo oranžový a manžel trval na tmavej sedačke, pretože je v blízkosti krbu, tak som zvolila takúto kombináciu aby to zas nebolo ako päsť na oko..... :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 do poradne idem teraz okolo 7,12,...v Rajci....kukli do talianskej knižky a že može byť :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved to máš velký výber na mikuláša..... :wink: my hlavne tie gumové hady a lízatka...Denisko moc dobošky nemusí a čokoládku raz za sto rokov....a tie figurky...teraz ich robia zo všetkého možného len nie z čokolády, tak to ani nekupujem, zbytočne vyhodené peniaze...nikto to ani neokúsi......už som povyhadzovala všetko z minulých vianoc aj z velkej noci..... :angry: :angry:
25. nov 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ahoj...že aj žiješ?....a kde budeš rodiť?......a kedy ideš?
25. nov 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 k vám chodí ježiško pre listy?????? my posielame do Rajeckej Lesnej...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .ved hej....musím aj tak všetko čítať.......kukaju na man ako na cvoka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka že rodiť??? ved mám ešte čas....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: spýtaj sa ma 29.februára....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super....možem aj aj tam poslať :wink: :wink: :slight_smile:
25. nov 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja nemusím, ale tiež radšej všetko čítam...a niekedy som až zhrozená, samé náhrady....tfuj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nám minulý rok pred vianocami prišiel aj list od Ježiška.... odpísali a poslali vianočné želanie...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................že daleko.....zachvilu budeš dvojamamina..ani sa nenazdáš :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko súhlasím....fuj..a nie nevieme čo jeme..a je ked toto čítam tak by som najradšej nekupila nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
25. nov 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a vieš že máš pravdu......strááášne to letí....... :frowning2: :dizzy_face: ale ja už sa teším...včera som si šla kúpiť väčšiu podprdu, tak som kupila aj nejaké bodyčka pre drobčeka......že" maminkin chlapček"... :slight_smile: treba si veriť, no nie? ak bude dievčatko, niekomu darujem...... :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok