• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@denisenko ....jej no super....pošli adresu :slight_smile: :wink:
25. nov 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: .....žeby fakt chlapček?..... :slight_smile: ...a budeš vela kupovať či máš aj niečo od Niska?
25. nov 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka adresu.....musíš vygooglovať....tuším len ...Ježiško...vianočná pošta
Rajecká Lesná.......a to bolo všetko..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pojdem kuknuť..... :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka po NIskovi už nemám nič, lebo odvtedy mala moja sestradve deti a nik nevie kde to všetko skončilo....ale nejaké veci som už dostala, po chlapčekovi, ktorý sa narodil v apríli, takže už vyrástol....a niečo po dievčatku od sestry.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj vysielačky, nejakú hrazdičku alebo čo...nebudem kupovať, ked nemusím...... :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som to......dikes :slight_smile:
25. nov 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty máš kolko sestier??......aspon že ti takto pomáhaju.....veru vysielačka je dobrá vec..ja som ju nemala pri Maťko..teraz si ju nejdem vynachváliť
25. nov 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..že pôrod je ešte ďaleko :sweat_smile: ..veď to máš za pár :dizzy_face: ...inak pekná kombinácia do obyvky..dáš nám potom aj foto?.....neboj toho oblečka sa ti nazberá ani nebudeš vedieť čo s tým :wink: ........ja kupujem figúrky mikulášov kinder alebo nesquick ...obe sú supiš :dizzy_face: .......

@jacka..jasan u nás zberá listy ježiško a zo škôlky posielajú do rajeckej :slight_smile:............tak to je celkom slušný výber skladkostí som myslela, že je toho menej.....dala si niečo tomu hladošovi? :slight_smile:....
25. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to prasklo, že som, slečinku odhlásila :grinning: :grinning: ......hovorila mi, že v pondelok idú robiť adventné vence tak si majú priniesť čajové sviečky....priznala som farbu, že je dhlásená ....tak sa rozčúlila, že tam chce ísť, že som musela zdvihnúť telefón a zavolať, aby mi ju prihlásili na stravu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 banán.........ten ostal ohrdnutý...tak chleba :confused: :confused: ....s podhrdlinou.....aspon polku zjedol :slight_smile:
25. nov 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jáj....nemá chybu...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................by som ju chcela vidieť ako sa rozčulila :dizzy_face:
25. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..jasné veď je chlap!!......čo banán!!..ten si daj ty..správnemu chlapovi patrí do ruky kusisko masa a chleba..a vtedy je najspokojnejší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja mám dve sestry...ale moja mamina má priatela, s ktorým žije, aa ten má tiež dve dcéry...takže mám takmer 4sestry s malými deťmi........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru, je lepšie, ked je po kom dediť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani ja som pri Niskovi vysielačku nemala, a teraz si neviem predstaviť, že jedno dieťa mi bude pišťať vonku a ja budem musieť sedieť vnútri pri dverách druhého....... :unamused:
@leninka75 jasné, hodím foto..len neviem, kedy to príde...sedačka by mala do vianoc ale ten zvyšok...neviem, či je skladom..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chcela by som, aby to bolo na vianoce hotové...lenže to ešte treba zavesiť telku na stenu a stenu obložiť bielym kamenom...... :slight_smile: to hádam tatík zvládne...my mu veríme...... :grinning: tie figúrky...dobrý výber....aj Milka sa celkom dá..... :grinning:
25. nov 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..tak, že skoro začala ričať od jedu :grinning: :grinning:........ja len dúfam, že fakt neochorie.....
25. nov 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Denisko včera večeral palacinky so šlahačkou a s párkami....... :grinning: :grinning: :grinning: tiež je chlap, že? kombinácia........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..počuj zlatko, že vy máte o chvíľočku prvé manželské výročie?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..bude nejaké prekvapko?.. :slight_smile:
25. nov 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..........jasnačka, šak kus masa musí byť, no ne??!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....
25. nov 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 máme, máme...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi si pojdeme len niekam dobre naplniť brušká....... :grinning: :grinning: :grinning: ale zase sami dvaja..nech je nejaká romantika...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapustová polievka mala celkom úspech :slight_smile: ..lolka zjedla až 10 lyžičiek..na 1x celkom OK :wink:
25. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievčatá, krpaňa ma zasa vyháňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ešte prídem :wink:
25. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hej, kus masa...najprv sladký rožtek, potom dve palacinky, potom dalšie dve palacinky so šlahačkou a dve párky a pohár mlieka a celú noc sa prehadzoval v posteli tak, že som nemohla spať....a to nehovorím o tom druhom drobcovi, ktorý si do polnoci robil u mna Katarínsky žúr...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved ty už máš plné bruško..čoby si ešte chcela :dizzy_face: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 super....ved to som sa chcela opýtať.....si dobrotu navarila....a druhé?
25. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to je aký žur?
@denisenko to sú riadne kombinácie.....čo na to žaludok? :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka že plné... :grinning: dobré jedlo sa ešte vždy zmestí..... :grinning: :grinning: :grinning: Katarínsky žúr??? neviem, kedže ja som zvonka....ale dupotalo poriadne...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ibažeby nacvičovalo na nejakú zimnú olympiádu..... :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka žalúdok prežil....... :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: ja s teba umriem :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak malý dáva o sebe vedieť.......len nech ťa riadne vykopcuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko len aby sa malo kam zmestiť..... :grinning: :grinning: ....ináč.....mohla by si hodiť foto :slight_smile: :slight_smile: ...bruška :slight_smile:
25. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok