• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
@jacka ešte nedošlo...ale čakám,čakám :slight_smile: .upečiem ten mramorový...ale až ked bude Sabi spinkať :slight_smile:
@denisenko a druhým okom si kde? :slight_smile:
26. nov 2011 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 neboj dojde ak nie dnes tak zajtra :slight_smile: ........
26. nov 2011 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 istíš sa ...v klude napiecť :slight_smile:
to ja stihnem urobiť ešte čoko a Peťko bude vyspatý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2011 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka istím :grinning: ...Sabka by sa do všetkého montovala,riadila..a bolo by po koláči :grinning: ..a tak si ho urobím sama so Simuškou.....tej to už predsa len ide lepšie :slight_smile:
26. nov 2011 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
už aj zajko nachystaný na zajtra...len zem. knedlíky ...a mám rýchly obed....hurááá :grinning: :grinning:
26. nov 2011 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 dobre robíš.......asponže máš aj ty pomocníčku...... :dizzy_face:
26. nov 2011 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ja ešte ani netuším,čo zajtra variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......fajny obedík budete mať :dizzy_face: ........muža máš doma?
26. nov 2011 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 dnes nie.....no dúfam že to urobí aby nešiel zajtra.......

veru teším sa.....lubim zajka.... :dizzy_face:
26. nov 2011 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka máte na zajtra s mužom niečo v pláne,či domka budete?
musím ísť..baby ma vyháňaju od pc....Simi chce hrať .aaaale dlho ich to baviť nebude,takže za chvílu som tu :grinning:
26. nov 2011 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja neznášam ked mám vymýšať čo variť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dnes ma riadne osvietilo...aj perník....aj zajko :grinning: :grinning: ....to bude tým slnkom :grinning: :grinning:
26. nov 2011 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 len príd prídi....

velmi ani nemám v pláne....len pokupiť potraviny....doplniť zásoby......a hlavne ..vypanuť odtialto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2011 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásne to tu vonia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2011 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
idem im nachystať obed....a potom do postele :wink:
26. nov 2011 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som Peťko ešte dávala dole cesto čo mal za uškom :dizzy_face: :dizzy_face: ......................Maťko chodí kontrolovať či už stuhla čoko..........ešte aj slniečko svieti.....jááj pohodička...... :slight_smile: ...dufam že vydrží pokial sa vychystáme von... :wink:
26. nov 2011 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ideme sa poobliekať...a šup von.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. nov 2011 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk kuk.....
@jacka my dnes von nejdeme...ale zajtra doobedu ich určite vyženiem na čerstvý vzduch..a aj seba :grinning:
26. nov 2011 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 už sme doma......sme si nabrali mega dávku vzduchu.......to aby s´dobre spali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..došlo slniečko??? :sunglasses: :sunglasses:
26. nov 2011 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka dlho ste boli :slight_smile: nevymrzli ste?...........slniečko nedošlo...ale nevadí...snád zajtra :slight_smile:
26. nov 2011 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 bolo celkom fajn..len ku koncu mi už bola zima.......ja sa nikdy riadne neoblečiem....potom sa sťažujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...detičky cibulový systém......

zajtra určite príde.... :sunglasses: :sunglasses:
26. nov 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ani ja sa nikdy poriadne neoblečiem..a potom na to doplatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
detičky vykúpané..za chvílu do hajan...hurááááááá :slight_smile:
26. nov 2011 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 veru kašleme na seba....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moje dve lásočky už spinkajú..... :dizzy_face: :dizzy_face: ...idem niečo pokukať v tv...ale podla všetkého tam nebude ništ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú nocku.... :slight_smile:
26. nov 2011 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som dnes robila tú gaštanovú tortu...Ale ešte sme ju nechutnali.
Boli sme trošku v obchodoch a na vianočných trhoch, ale bola tam katastrofa...milión ľudí. Nekúpili sme si ani len lokšu...
26. nov 2011 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ..aaauuu..bolí ma hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka daj potom vedieť ako chutila tortička :slight_smile: .....u nás sa trhy začínajú až 5 decembra :angry: ..a ja by som už tak šla
@jacka ja som včera prepínala z programu na program...fakt nič nešlo...
27. nov 2011 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka slniečko k nám nedošlo ani dnes....fučí vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale pôjdem aspoň na chvílu s deťmi von..nech sa prevetrajú........za chvílu mám dovarené a môžme ísť :slight_smile:
27. nov 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 škoda že nedošlo............ale ani u nás nie.je.......len nefúka..našťastie :wink: ...deti sú už vonku......ja si ešte dovarím a pojdem za nimi :slight_smile:

@utka ....veru aj ja som zvedavá ako chutila :wink: ................neznášam tlačenice........ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2011 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
figa bola včera.....som pozerala fotky :slight_smile: :slight_smile: ...to strašne rada robím :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2011 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 čo si varila?...

ja už nikdy urobím polievku zo zajaca.....bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2011 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka čo nechutila polievka?.....a aké fotočky si prezerala....detičiek?..či tvoje,ked si bola malinká? :slight_smile:
my sme mali návštevu..potom sme šli my na návštevu...teraz sme došli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zima ako v Rusku :angry: ....idem volať mužovi :dizzy_face:
27. nov 2011 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka polievku som varila už včera a dnes mäsko na hubách a zemiaková kaša k tomu :slight_smile:
27. nov 2011 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Tortička je vynikajúca. Ja som dnes pobehala po obchodoch a mám teda dosť. Už dlhšie ma bolia kríže, ale posledné dni je to katastrofa. Auuuuu...
27. nov 2011 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok