Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
28. nov 2011

baby aj na východ pošlite nejaký ten lúč...však u nás mrholkuje 😝

jacka
28. nov 2011

@aninka29 chytaj... 😎 😎 😎 .............len vietor je tu studený 😝 ...to asi nechceš,že?

jacka
28. nov 2011

@utka to ani ja netuším čo s nimi o 7rokov....ale ...poznáš to...ohýbaj ma mamko....pokial sa ja Janko..... 😉 ...ideš k tej dr,....?....asi ti dá injekcie....... ☹

leninka75
28. nov 2011

@aninka29 ...tak to by aj mňa parádne naštvalo 😠 .........si sa nemala krotiť, ale riadne rozbehnúť.......do tejto škôlky bude chodiť aj sabka? ...........a tancovanie čo chodí simka nie je v škôlke?

leninka75
28. nov 2011

náááááááááááádherne je vonku 😵 😵 😵 ....konečne po tých hmlách......aninka posielam 😎

jacka
28. nov 2011

@leninka75 veru krásne....je......už je doma aj Lilka?

aninka29
28. nov 2011

baby klamete...nič ste neposlali 😀 to nevadí...my budeme mať slniečko zajtra 😎 možno 😀
@leninka75 Simka chodí na tanečnú úplne inam...to nemá v rámci škôlky..normálne do tanečnej školy 🙂 .inak minule som pozerala na stránku základnej školy,kde by mala chodiť Simonka...bože..tam je tolko aktivít pre deti 🙂a tolko krúžkov..môžme vyberať 🙂

jacka
28. nov 2011

detičky vonku...periny v okne.....škoda že ten vietor fúka..... 😎 😎 😎

@aninka29 zajtra určite 😎 😎 😎

aninka29
28. nov 2011

@jacka to som vám ja ten vietor poslala na oplátku 😀 ..nám tu takto fučal včera 😝
idem pomaličky chystať veci na tanečnú..a potom šup pre Simi a ideme ...najradšej by som spala 😔
som vycapila vonku vianočný veniec..aj okná som vyzdobila...ale girlandy a somarinky ešte nedávam

leninka75
28. nov 2011

@jacka ..veru doma......taká je oipca, vôbec mi poobede nechce ísť von, že veď oni boli zo škôlky 😠 .......a keď jej poviem, že idem trošku s lolkou nech kuká rozprávky tak urobí cirkus 😖 😝 😠 ........

@aninka29....a chceš simke vybrať ešte aj iné krúžky?..

leninka75
28. nov 2011

včera..........

aninka29
28. nov 2011

@leninka75 náááááááááááááááááááádhernýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 aké ste šikovné 😵 😵 😵

leninka75
28. nov 2011

@aninka29 ďakujem 🙂 ...............ešte sme urobili modrý lilke do izbičky len ten som ešte neodfotila.... 😔

aninka29
28. nov 2011

@leninka75 ak bude mať Simi záujem tak by som ju na nejaký aj dala 🙂 je ich tam kopa na výber....si predstavte,že tam majú aj jazykový krúžok ruštinu

aninka29
28. nov 2011

@leninka75 tak odfoť aj ten,nech sa pokocháme 🙂 ...leni a ty si tie tujky pichala do huby?alebo do čoho?

leninka75
28. nov 2011

@aninka29 ....normálne ti závidím, že simka chce chodiť na ten tanečný...juj tá moja lilka-hnilka škoda reči 😝 ......to je pekný krúžok tá ruština 🙂 ..vy ste tam blízko možno preto......ruština nie je ťažká, len tá ich azbuka je iná ako naša latinka 😀 ................to je výrobné tajomstvo ako som pichala tuju 😀 😀 😀 😀 ..................ale tebe ho prezradím 😉 ...mám šikovného mužíčka, ktorý mi vysústružil drevený kruh, naň nalepil hroty na sviečky no ja ten kruh obaľujem tujou, tak že z tuje si robím také krátke kytičky a tie priväzujem na ten kruhový základ..celé to je ešte položené na stojane...tiež mužova tvorba....ale psssss nikomu ani muk 😀 😀 😀 ......ty ako robíš veniec??.....a veru si tiež chcela robiť, máš?....a čo foto?.. 😉

leninka75
28. nov 2011

@jacka ...ty si určite s detičkami užívaš slniečko 😎 😎 😎

jacka
28. nov 2011

@leninka75 užívala...veru tak.....ale ked zašlo tak kosa dobrá.......no čo chcem na konci novembra?? 😉

mne ked Maťko trucuje ......tak začnem obliekať Peťka.... s tým že mu poviem ostan doma.....a po chvili sa začne obliekať

jacka
28. nov 2011

@leninka75 krááááááááááááásny je 😵 😵 😵 😵 .............nechceš aj nám taký urobiť?....len to by som musela asi zavestiť 😉

jacka
28. nov 2011

ja by som ich najradšej už teraz dala spať.... 😠 😠 ........úžasný súúú 😝

aninka29
28. nov 2011

baby sme doma 🙂
@leninka75 to tajomstvo si nechám pre seba 😉 ...ale musím pochváliť aj tvojho mužíčka..šikovný je 😵 😵 😵 ...ja napichávam do huby,alebo polystyrenu 🙂
z tanečnej budú mať detičky mikulášske vystúpenie 😵 ..a potom mikulášsku párty 🙂 samoška aj my rodičia 🙂 .....a dnes som z tanečnej odchádzala s nosom až do neba 😀 trénerka Simonku a jej partnera vychválila do nebies 😵 😵 😵 ...valčík im šiel na výbornu.....všetky detičky si z nich majú brať príklad 🙂 🙂 🙂

utka
28. nov 2011

Ahojte. Tak som bola u tej dr. Dala mi dorsiflex a flector rapid. No zase len lieky. A vraj ak nezaberú, tak ma pošle na rtg. Nechápem, prečo najprv nepošle na všelijaké vyšetrenia. Naši lekári neliečia a nehľadajú príčinu, len liečia dôsledok... 😖

aninka29
28. nov 2011

@utka úplne s tebou súhlasim

aninka29
28. nov 2011

baby najedené,vykúpané...už len vydržať pol hodku a idúúúúúúú 😔

jacka
28. nov 2011

@utka ..netreba hádzať všetkých lekárov do vreca..... 😉

@aninka29 moji už spinkaju....hurá......dnešný den bol fakt úchvatný

dobrú nocku....zajtra nás čaká zubár.....som zvedavá ako bude nalepený na mne ...obaja 😝

utka
28. nov 2011

@jacka no sorry, ale musím...zatiaľ mám len takú skúsenosť...Všetci dávajú len lieky-oblbováky a nikto nehľadá prečo je to tak...napr. aj tie moje doštičky. Bohužiaľ...Hlavne, že im je málo 300€ zvýšenie platu.

utka
28. nov 2011

@jacka držím päste...my ideme 21.12. Už nás 3x preobjednávali kôli rúčke a chorobe..

leninka75
29. nov 2011

ahojte!!...............prvááááááááá!! ............a asi aj dlho budem ☹ ....

@aninka29......vždy poteší keď nám detičky pochvália 😵 😵 😵 .............simka tančí s nejakým fešákom??... 🙂 🙂 .......prišiel ti už gusto?....

@jacka...veď ja ten odchod von riešim podobne...Lilku nechám tak nech si robí čo chce a s lolkou idem von a veru sa tiež bleskovo začne obliekať 😀 😀...........len mňa to tak unavuje, to neustále prehováranie a vyhrážanie a keď vidím ten odutý ksicht 😝 😝 😝.....by som ju najradšej..však vieš čo 😠 😠 😠 ...............včera som zabudla, v tom balíku ti prišlo niečo , že úplne iné ako si chcela?....malo to byť pre deti na vianoce?...

@utka ..a skúšaš hľadať odborníkov aj inde?.....teda hlavne na tie doštičky.......

leninka75
29. nov 2011

@jacka ..a držím palce!!!! 🙂 🙂 🙂

aninka29
29. nov 2011

ahojte 🙂 ..Simka mi dnes tak cirkusovala v škôlke 😠 ..normálne záchvat plaču dostala..sa na mňa nalepila ako kliešť,a nie a nie ma pustiť 😠 ..ju potom schmatla učka a ja som radšej utekala ☹
@leninka75 presne ako píšeš..aj mňa už unavuje to večné prehováranie...to Simkine komentovanie a dudranie...minule som sa jej už pýtala,či jej ide o to,aby som na ňu vrieskala 😝 ..niekedy ma vie tak vytočiť....som už aj včera mužovi cez skype vravela,nech jej dohovorí 😠
@leninka75 gusto došlo 🙂....už minule som písala 😉 ...ale schovaný..to bude akože prekvapko pod stromčekom 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre