• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
Medovníčky napečené...
30. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nejdeme..chcela som ísť...ide aj kmotra......ale to bude milion tisíc ludí...a sama s dvomi deťmi..ee....ešte by sa mi stratili,by som zomrela :pensive: ..keby bol doma manža tak neváham
@utka vydarili sa?..chutia? :slight_smile:
30. nov 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 jasné. Viki povedal, že sa ti mám poďakovať. Vraj sú výborné a mám už stále robiť takéto :wink:
30. nov 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka jééj,krásne medovníčky :dizzy_face: ..šikovného pomocníčka si mala :dizzy_face: :dizzy_face: ..........nemáte za čo :dizzy_face: ..ešte dobre,že v mojej deravej hlave trklo a dokázala som sem prekopírovať ten receptík :wink: :slight_smile:
30. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...........šikovná si :dizzy_face:

@aninka29 ktovie či by boli dobre aj z tej našej špeci múky..

všetky tri detičky spinkaju......to je veget......

dobru nocku :slight_smile:
30. nov 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeeeem...
Ja som si bola s kamoškou trošku sadnúť. Tak dobrúúúú...
30. nov 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........

@utka ved si si zaslužila :slight_smile: .....ako sa má Viki?
1. dec 2011 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!....

@jacka ...ranní ptáče dál doskáče?? :grinning: :grinning: :grinning: ...............hádam sa lolke fusak páčil..ale lepší boli gumoví červíčkovia :grinning: :grinning: :grinning:

@utka...........šikovnica!!........u nás by sa to ešte do vianoc zjedlo :grinning: :grinning: :grinning:.............ale idem urobiť medovníkový stromček na ozdobu.....cestíčko mám od včera v chladničke a idem dnes na to :dizzy_face:
1. dec 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ráno sa mi zasa sťažovala lilkina učka, že akých má Lilka nemožných spolužiakov....potrebuje s nimi učka nacvičiť program pre osamelých starých ľudí a že okrem lilky a alžbetky ostatné deti sa odmietajú učiť básničky :angry: :angry: :angry: :angry: ..........to budú teda parádna trieda v škole :confounded: :angry: :angry:
1. dec 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink: trošku neskoré...... :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka sestra robí medovníčky pre bezlepkáčov a vždy jej ich všetci pojeme...... :grinning: :grinning: :grinning:
@utka šikulka ten tvoj Viki....aj nás to čaká, tak som zvedavá, čím ma ten drobec prekvapí.......ale hádam vykrajovanie zvládne...... :grinning: inak mi pomáha ako sa dá....pred dvomi dnami mi povedal, že už mi bude aj riad umývať.....zatial len ukladá prádlo do skrín, povykladá nákup tam kam patrí a vysáva....a ešte mi vyzúva čižmy....ale snaží sa mi pomocť, ked vidí, že som unavená a hlavne .....strááášne ma bolia bedrové klby, ani chodiť niekedy nemožem, len sa kývam ako kačka......... :angry: :angry: :angry: :angry:
1. dec 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
joj, hlavička moja....bolí...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: toto cestovanie ma raz zabije..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
1. dec 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..no vitaj cestovateľka!!!!.........zlatý nisko, ako ťa šetrí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...vybavila si všetko čo si chcela?..foták máš? :grinning: ...........už aj mužík prišiel s tebou?..........teda snáď si na sk :fearful: ......
1. dec 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ešte ma čaká cesta späť....ja som včera večer prišla do Itálie a odchádzame v nedelu ráno.......už ma to fakt nebaví...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vybavovačky ma len čakajú, ale asi moc nepochodím, lebo na úrade asi nemienia vobec zaregistrovať, že už dvakrát som tam bola kvoli zmene priezviska a oni to stále posielajú na staré...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to si ludia myslia, že len na slovensku sú na úradoch blbci..... :angry: :angry: :angry: :pensive: :pensive: :pensive:
1. dec 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a takto som sa dnes ráno snažila....lepšie mi to samej nešlo..... :grinning: :grinning: :grinning: len škoda, že to nie je presné, kedže musím byť kvoli faťáku natiahnutá....ale do večera sa ešte dva krát zväčší.......... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..a my sme si tu mysleli, že si už dávno v IT :wink: ...no konečne vyzeráš ako trošku tehotná :grinning: :grinning: :grinning: .....ako drobček, stále máva nočné žúrky? :slight_smile: .....mňa tie kosti začali tak fest bolieť až niekedy po 30 - tom týždni..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nezávidím :frowning2:.................to si pekne dávajú na čas na úradoch :angry:...veď to už bude pomaličky rok čo máš zmenené meno :frowning2: :frowning2: :frowning2:..................
1. dec 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decko som odpratala spať :slight_smile: ..veď straší už od 4:40 :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............a ja si idem dať kafčo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....ozaj deni ty piješ teraz kávu??
1. dec 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že trošku???? už som úplna tehula... :grinning: :grinning: :grinning: aj novorodenecké veci som začala triediť.... :wink: nočné žúrky som vyriešila tak, že vždy večer ho poriadne zobudím a potom buntoší do desiatej a ide sa spať....a potom buntoší až ráno.....tak ako to má byť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja by som bez kávy umrela...ale dám si len jednu ráno a dosť.....to čo ste robili tak skoro ráno???a ja že to len ten moj je také strašidielko, čo sa musí už o piatej ráno hrať....lebo v školke má asi na hranie málo času......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, idem do obchodu, niečo kúpiť na obed a na úrad a potom som zas na koni.....ešteže manželík vyluxoval celý byt, takže ja mám volno........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..šikovná si mamina, cepuješ maličkého už v brušku :grinning: :grinning: :grinning: ...........ale tak to má byť :wink: .......Lolka tak bežne vstáva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....keď spí do 5:30 tak to je moc :grinning: :grinning: :grinning: ...............ja ti tých tvojich chlapov asi ukradnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............držím palce, aby si dobre všetko vybavila :slight_smile: ........
1. dec 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vidíš, tak to vstávanie sa mi celkom hodí.....aspon nebudú mať problém s vylihovaním v posteli, ked sa zoberu....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: požičiam ti ich??????
1. dec 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jáj, už som tu...zbytočne som sa zas rozčúlila.....magori to zas poslali rovnako ako prvý krát.....hlavne že som vybavovala nové papiere..... :angry: :angry: :angry: zas tam musím ísť robiť poriadok, ale už som sa poriadne nahnevala, bola som si v banke založiť účet a nech mi to pekne pošlú tam....sa tu zas nebudem trepať vo februári.......akože mesiac pred porodom.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
1. dec 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa radšej najesť........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...takže zasa nič? :frowning2: ..ber to pozitívne.....aspoň si si urobila výlet za mužíčkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......dobrú chuť!! :slight_smile: ..........
1. dec 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, aninka kde ste??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
1. dec 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..som si teraz všimla, že si nedodržala poradie s druhorodenými :slight_smile: .....aninka august, jacka september, letty október, ja november..takže ty si mala byť buď júl alebo december :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ale zasa mirrinka má v apríli....keby sa niekedy podarilo utke taký máj a bubbe necháme jún a je to OK!!! ..vykrytý skoro celý rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a do kelu už to vreští :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............pôjdeme hádam trošken von..ale sa mi do tej hmly nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj tak tu musím byť, ked to chcem vybaviť...inak mi to prepadne....to ma až tak nevytočilo....vytočilo ma to, že podla nových papierov neexistujem a podla starých tiež nie....... :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: sa mi už stalo aj na slovensku, že som neeexistovala v zdravotnej poisťovni, ale kartičku od nich som mala......zázraky sa dejú..... :grinning: :grinning: :grinning: Leni, pojdete do žiliny na cocacola vianočný kamion???? :confused:
1. dec 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no super...mirrinka v apríli a my hádam v marci.....veru ...babám ostalo máj a jún....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok