• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko ..BB je strede .....Slovenska...nepotrebuješ mapu..... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 už ked bosoruješ........daj mi číslo na športku....pošli do ip....DAKUJEM :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ved viem, kde je BB...robila som 3 roky dopravného dispečera pre celé Slovensko a čechy...ale ako tak na tú trasu kukám, tak už teraz mi tancuje žalúdok....samé kopčeky a zákruty....asi ťa nepoteším..... :cry:
1. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nerada vás opúšťam....ale musím sa isť chystať pre Maťula.......som mu slubila že budem prvá........ale asi nebudem .....zvyknú tam chodiť pre deti hned po obede...... :wink:
1. dec 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko na Sliač lietadlo....potom ideš už len stále rovno :slight_smile:
1. dec 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak toto ti nevybosorujem........v tomto sa mi nedarí :grinning:
1. dec 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zle sa ti cestuje?....... :frowning2:
1. dec 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ale príd :slight_smile:
k nám dnes určite príde Simkina kámoška..už ráno mi to oznamovala :slight_smile:
@aninka29 tak mi niečo vybosoruj iné....... :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka veru zle sa mi cestuje....ale napchávam sa tými homeo, tak pomáha...... :wink:
1. dec 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a čo také okrem športky a bába? :slight_smile: ...bábo nechceš,športku neviem...povedz si čo...ani zdravie neviem :pensive:
1. dec 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som hladnáá ....som dnes ešte nejedla..zabudla som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 cestou si rozmyslím...... :slight_smile: :slight_smile:
dobrú chuť...
1. dec 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo je s vami? Kde ste???
Viki má zvýšenú teplotu 38. Asi ma porazí. Ja som to vedela, že to nemôže mať len taký ľahký priebeh. Však prečo by sme my z niečoho vašli len tak :cry:
1. dec 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ..čo sme včera zmizli všetky naraz? :grinning: ...ja som zdrhla,lebo sa mi zobudila Sabka,potom sme šli pre Siminku a mali sme návštevu do večera
@utka to mi je ľúto... :unamused: už fakt nech tie choroby idú od vás preč :angry: ....ako je Vikimu dnes?
2. dec 2011 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
@utka tie choroby sa vás tento rok fakt nejako držia......vy ste boli na tej imunologii, že? :confused:
no, ja dneska asi moc nepopíšem, idem do mesta, druhý maraton po úradoch, ale dúfam, že posledný....a potom večer idem dohodiť moje bývalé miesto v práci jednej známej, tak neviem, dokedy sa tam zdržím.......ale nič sa mi nechce.......a to mám ešte aj pobaliť, lebo moj mužíček chce večer nakladať auto...... :unamused:
2. dec 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,,,
2. dec 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!:... :slight_smile:

@denisenko..no bóže dva dni hore dolu ..veď to už akoby bol apríl ..sa nepototo :grinning: :grinning: :grinning: ..............tak ninka bude aprílová a basta fidli :grinning: :grinning: :grinning: ........................pýtala si sa na navigáciu ...u nás chodil ježiško minulý rok s navigáciou a doniesol garmin nuvi 205.....mužíček bol dokonale šťastný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka...super túra po úrade :angry: :angry: :angry: :angry:..........a už máš vybavené vsio či ešte tie milé tety uvidíš?? :confounded:.....

hádajte kedy sme dnes vstávali ?????????????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...hovoríš, že kamión je v ZA 12.12?..............

@utka ...ZA po diaľnici je "co by dup" :grinning: :grinning: ......rýchlučko nech ste fit!!
2. dec 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zasa všetky?? :confused:
2. dec 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 túúú...
ja nejako nestíham :pensive:
2. dec 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......no hurá!! :grinning: ....čo robíš? :fearful:
2. dec 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nemám...ešte nás budu volať....ale to pojdeme do iných dverí............že sa chcú aj s Maťkom rozprávať....ale z neho nedostanú nič... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už obeduje Peťko :slight_smile:
som varila...rýchlo von...pokial svieti slnko.......teraz zas najesť......spať.....žehliť mám......ešte pre Maťka......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....a čo sa chcú rozprávať??????????, :confused: :confused: :confused: :confused: ..............že aká si ty šikovná!!!...čo si už všeličo stihla!!!!.....ja od rána len varím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
2. dec 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 netuším čo budu chcieť.....ale podla mna sa to ani nedozvedia :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čo som stihla?:...len navariť.....vychádzku......dať Peťkovi najesť....to najhoršie na koniec....prádlo požehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty čo varíš?
2. dec 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....ale to si dosť stihla :slight_smile: ......a ešte do večera aj stihneš :wink: ...to prádlo ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ja som včera večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...varím všeličo na celý víkend .......máme ho nabitý, tak aby bolo čo jesť :slight_smile: .....zajtra doobeda ideme do PU na mikulášsky jarmok..potom robíme svokre zemiakový šalát....večer je v PB v hypernove mikuláš, tak potom tam.....a v nedeľu má svokor 70-tku takže oslavujeme od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a preto ten šalát ......
2. dec 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...a aby som nezabudla varím fazuľkovú polievočku pre lolku.....kapustnicu s údeným pre ostatných a cestoviny so zeleninou a kuracím mäskom.....a zajtra ak stihnem ešte upečiem zemiaky s cibuľkou a cesnakom ....
2. dec 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Manžel bol s Vikim na kontrole s rúčkou. Stretol tam známeho-lekára, tak šli k nemu. vyšetrili ho, moč, krv...zatiaľ všetko OK, ešte nejaký výsledok nebol, ale dostal zese ATB-Sumamed. Tak neviem, čo sa to zase deje...Ja som v práci.
2. dec 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli aj na krčnom, tam sa im zdalo, že nosná mandľa je OK, ale 16.12. ide na fibroskopiu nosa, tak uvidíme...
2. dec 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok