• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
už som túúúúúúúúúúúúúú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 veru, kamion bude 12.12. od 15 do18-tej na Hlinkovom námestí....my určite pojdeme....ak nás nič iné neskolí.....a vy??????
@jacka som ani ja nepochopila...o čom sa chcú s Maťkom rozprávať??????
2. dec 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 neboj sa...som sa nepototo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neprídeš aj k nám s obedom???M
2. dec 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ráno som šla na úrad......akože dve hodiny strávené po kanceláriach...dostala som sa tuším až k riaditelovi, čo tam majú taký bordel......tety vytelefonovali až do Ríma, aby nakoniec všetci prišli na to, že problém je v softvére na pošte u nás v Nalse, čiže technicky...... :confounded: :confounded: :confounded: ale nakoniec som dostala potvrdenie a list o tom, že som jedna a tá ista osoba a na pošte mi to ujo uznal, tak sa doslova stal zázrak a peniažky vyplatil............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja už som sa zmierila s tým, že do konca tohto roka to ani nebude, že zas prídem v januári a aha....mikulášsky darček...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný víkend!!! :slight_smile:
2. dec 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no nedalo mi :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko ...jeeej supiš tak už existuješ!!! ..ale im to trvalo :angry: ......no neviem na ten kamión :confused: ...muž má síce náhodou RD samoška kôli autu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ide na STK..len problémoš je v tom, že lolka v tom čase spí, tak neviem :unamused:......

tak ešte raz krásny víkendík prajem všetkým!! :slight_smile:...pa
2. dec 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......netuším čo budu chcieť od neho.................
super si vybavila....už to máš aspon s krku :wink: :wink: ....krásny darček máš........ :wink: ................................aj my sa chystáme....ale do BB......dúfam že mi do toho nič nepríde :unamused:
2. dec 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj Vám krásny víkendík :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ani my sme neboli.......vlani pretoto......ale posiela som muža s Maťkom....už si ale nepamätám prečo neboli :unamused:
2. dec 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už idete všetci víkendovať?????? :confused: :confused: :confused:
2. dec 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie ..ja som túúúú....... :slight_smile:
2. dec 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som myslela, že zas ostanem sama..... :grinning: :grinning:
2. dec 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ešte nie......len za hodku pojdeme pre Maťka :slight_smile:
2. dec 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no vidíš, ja aspon teraz nemusím ráno do školky a po obede zas.... :dizzy_face: ale zase mi je samej smutno, tak neviem, čo je lepšie...... :confounded: asi pojdem trochu baliť, lebo večer rande s mojou šefkou sa nekoná, až zajtra..tak mám už dnes volno...žeby som kvicla farbu na moje šediny??????
2. dec 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko že šediny..z čoho by si ich mala :slight_smile:
neboj nič.....aspon si na chvíločku oddýchneš....a zachvilu si s ním.....a bude ti píliť nervičky :slight_smile:
2. dec 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka šediny???? z úradov....... :angry: :angry: :angry: moj muž včera hovori, že vidno že už nepracujem.....taká kludnučká osoba, on sa skor teraz rozčúli ako ja..... :grinning: :grinning: :grinning: a to ešte nevie, že tie nervy bude Nisko píliť jemu..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :dizzy_face:
konečne som tu, prišli sme síce v nedeľu od svokry, ale akí chorí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Vikinka už ráno v nedeľu vracala, aj cestou v aute, v pondelok už hnačkovala a od polnoci sme sa pridali aj my s Maťkom...ja som takú črevnú virózu ešte nemala a mala som dosť :frowning2: , Maťko sa vyzvrackal a spinkal, ale ja som do rána nemohla ani oka zažmúriť, tak ma žalúdok bolel a ráno som už hnačkovala aj ja. Ja som bola taká slabá, že som sa v utorok dokázala premiestniť tak akurát na wc a potom šup do postele, v stredu už mi bolo lepšie a včera som už upratovala, tak to už úplne dobre :dizzy_face: . Jaaaj, vám poviem, ten utorok bol des, ako je dobre, keď je človeku dobre :slight_smile: . Manža mal byť v utorok už v práci, ale prišiel domov a ostal so mnou na očr, lebo ten utorok by som bez neho ťažko zvládla. Včera som bola s deťmi na kontrolu, Maťko je o.k., len vikinka má ešte redšiu stolicu, mudra im zobrala výtery, v pondelok budú výsledky. Spomínala, že má teraz veľa takých prípadov a to ani viki nebola v škôlke, tak mudra skonštatovala, že je niečo vo vzduchu, keď je toho teraz tak veľa :confounded:
Nestíham vás čítať, čo máte nové vy????? dúfam, že všetko o.k. :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko žeby?????....tak pevné nervy..... :slight_smile: ........no vidíš ani ja nechodím do práce a stále som v strese :wink:
2. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 nemáme nič..ved vieš ..kecám stále....
tú virozu vám nezávidím.... :frowning2: ....dúfam že sa dá aj Vikinka do poriadku........ :wink:
2. dec 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
musím ísť...Peťka sa zle vyspal...kade chodí tade vreští....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde...pekný víkend
2. dec 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už som tuuuu...Viki teplotuje, ale našťastie liečiky zatiaľ zaberajú...
Cez víkend sme doma, v nedeľu príde svokruša k nám a bude s Vikinom cez týždeň.
Tak pekný víkend. Ja tu určite budem.
2. dec 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
A toto čo? Viem že je víkend, ale to tu budem sama??? :confused:
3. dec 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink: aj ja som tu, len sa mi nechcelo vyliezť z postele a zapnút počítač...... :grinning: ale musím aj tak vstať, ten drobček vnútri zas niečo nacvičuje...už tretí den...hádam Mikulášsky program....... :grinning: :grinning:
3. dec 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmmmmmmmmmmmm :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. dec 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak chce vymyslieť pre maminku nejaký program... :grinning:
Ja som spala v obyvačke s Vikim, ale našťastie nemal už teplotu. A vstal o pol osmej...
3. dec 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka hej, hlavne že sa bavíme........ :angry: :angry: :angry: :angry: tak fajn, že ste už bez teploty...pojde v pondelok do školky, či musí ostať domka?
3. dec 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my sme dnes doma...tatik už dnes zarezáva v práci a ja dúfam, že my sme už vo fáze doliečovania :wink: a od pondelka sme fit
@utka tak aj vás potrápila choroba? :frowning2:
@denisenko možno rovno vianočnú besiedku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: môj matko v brušku veľmi nevystrájal, ale vikinka áno :slight_smile: žeby predsa babenka v tvojom brušku? hoci mám už pochybnosti, ked lekár videl niečo iné...
3. dec 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde sú ostatné herečky? my tu máme riadne depkovité počasie...hmla, toto ja presne nemusím :frowning2:
3. dec 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj my máme mrholenie....ale dobalujem, tak na depku nemám čas.....len ked balím Deniskovi hračky, ktoré si nakázal doniesť, som smutná.....neviem, či a kedy sa vrátime....a je mi z toho nanič...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: inak, Denisko v brušku robieval diskoteky a mexické vlny jak o dušu.....vrtielko moje, tá jeho neposednosť mu ostala dodnes...ale začal s tým o dosť neskor....toto drobátko dáva o sebe vedieť už od 17-teho týždna...... :wink:
3. dec 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko teraz máš ty lepšie senzory, ked bábo cítiš skôr :dizzy_face: to len preto píšem, aby sme všetko na bábo nezvaľovali :sweat_smile: :wink:
ja som teraz mimo obraz....som tu nebola....kto je z vašej rodinky kde? :confused:
3. dec 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok