Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
2. dec 2011

už som túúúúúúúúúúúúúú 😵 😵 😵 😵
@leninka75 veru, kamion bude 12.12. od 15 do18-tej na Hlinkovom námestí....my určite pojdeme....ak nás nič iné neskolí.....a vy??????
@jacka som ani ja nepochopila...o čom sa chcú s Maťkom rozprávať??????

denisenko
2. dec 2011

@leninka75 neboj sa...som sa nepototo...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neprídeš aj k nám s obedom???M

denisenko
2. dec 2011

baby, ráno som šla na úrad......akože dve hodiny strávené po kanceláriach...dostala som sa tuším až k riaditelovi, čo tam majú taký bordel......tety vytelefonovali až do Ríma, aby nakoniec všetci prišli na to, že problém je v softvére na pošte u nás v Nalse, čiže technicky...... 😖 😖 😖 ale nakoniec som dostala potvrdenie a list o tom, že som jedna a tá ista osoba a na pošte mi to ujo uznal, tak sa doslova stal zázrak a peniažky vyplatil............. 😵 😵 😵 ja už som sa zmierila s tým, že do konca tohto roka to ani nebude, že zas prídem v januári a aha....mikulášsky darček...... 😵 😵 😵 😵

leninka75
2. dec 2011

pekný víkend!!! 🙂

leninka75
2. dec 2011

no nedalo mi 😀 😀 😀
@denisenko ...jeeej supiš tak už existuješ!!! ..ale im to trvalo 😠 ......no neviem na ten kamión 😕 ...muž má síce náhodou RD samoška kôli autu 😝 ...ide na STK..len problémoš je v tom, že lolka v tom čase spí, tak neviem 😒......

tak ešte raz krásny víkendík prajem všetkým!! 🙂...pa

jacka
2. dec 2011

@denisenko ......netuším čo budu chcieť od neho.................
super si vybavila....už to máš aspon s krku 😉 😉 ....krásny darček máš........ 😉 ................................aj my sa chystáme....ale do BB......dúfam že mi do toho nič nepríde 😒

jacka
2. dec 2011

@leninka75 aj Vám krásny víkendík 😵 😵

jacka
2. dec 2011

@leninka75 ani my sme neboli.......vlani pretoto......ale posiela som muža s Maťkom....už si ale nepamätám prečo neboli 😒

denisenko
2. dec 2011

už idete všetci víkendovať?????? 😕 😕 😕

jacka
2. dec 2011

@denisenko nie ..ja som túúúú....... 🙂

denisenko
2. dec 2011

už som myslela, že zas ostanem sama..... 😀 😀

jacka
2. dec 2011

@denisenko ešte nie......len za hodku pojdeme pre Maťka 🙂

denisenko
2. dec 2011

@jacka no vidíš, ja aspon teraz nemusím ráno do školky a po obede zas.... 😵 ale zase mi je samej smutno, tak neviem, čo je lepšie...... 😖 asi pojdem trochu baliť, lebo večer rande s mojou šefkou sa nekoná, až zajtra..tak mám už dnes volno...žeby som kvicla farbu na moje šediny??????

jacka
2. dec 2011

@denisenko že šediny..z čoho by si ich mala 🙂
neboj nič.....aspon si na chvíločku oddýchneš....a zachvilu si s ním.....a bude ti píliť nervičky 🙂

denisenko
2. dec 2011

@jacka šediny???? z úradov....... 😠 😠 😠 moj muž včera hovori, že vidno že už nepracujem.....taká kludnučká osoba, on sa skor teraz rozčúli ako ja..... 😀 😀 😀 a to ešte nevie, že tie nervy bude Nisko píliť jemu..... 😀 😀 😀

letty86
2. dec 2011

ahojte 😵
konečne som tu, prišli sme síce v nedeľu od svokry, ale akí chorí ☹ ☹ ☹ ☹ Vikinka už ráno v nedeľu vracala, aj cestou v aute, v pondelok už hnačkovala a od polnoci sme sa pridali aj my s Maťkom...ja som takú črevnú virózu ešte nemala a mala som dosť ☹ , Maťko sa vyzvrackal a spinkal, ale ja som do rána nemohla ani oka zažmúriť, tak ma žalúdok bolel a ráno som už hnačkovala aj ja. Ja som bola taká slabá, že som sa v utorok dokázala premiestniť tak akurát na wc a potom šup do postele, v stredu už mi bolo lepšie a včera som už upratovala, tak to už úplne dobre 😵 . Jaaaj, vám poviem, ten utorok bol des, ako je dobre, keď je človeku dobre 🙂 . Manža mal byť v utorok už v práci, ale prišiel domov a ostal so mnou na očr, lebo ten utorok by som bez neho ťažko zvládla. Včera som bola s deťmi na kontrolu, Maťko je o.k., len vikinka má ešte redšiu stolicu, mudra im zobrala výtery, v pondelok budú výsledky. Spomínala, že má teraz veľa takých prípadov a to ani viki nebola v škôlke, tak mudra skonštatovala, že je niečo vo vzduchu, keď je toho teraz tak veľa 😖
Nestíham vás čítať, čo máte nové vy????? dúfam, že všetko o.k. 😵 😵

jacka
2. dec 2011

@denisenko žeby?????....tak pevné nervy..... 🙂 ........no vidíš ani ja nechodím do práce a stále som v strese 😉

jacka
2. dec 2011

@letty86 nemáme nič..ved vieš ..kecám stále....
tú virozu vám nezávidím.... ☹ ....dúfam že sa dá aj Vikinka do poriadku........ 😉

jacka
2. dec 2011

musím ísť...Peťka sa zle vyspal...kade chodí tade vreští....... 😝

letty86
2. dec 2011

nikto nikde...pekný víkend

utka
2. dec 2011

Ja už som tuuuu...Viki teplotuje, ale našťastie liečiky zatiaľ zaberajú...
Cez víkend sme doma, v nedeľu príde svokruša k nám a bude s Vikinom cez týždeň.
Tak pekný víkend. Ja tu určite budem.

utka
3. dec 2011

Dobré ránko!
A toto čo? Viem že je víkend, ale to tu budem sama??? 😕

denisenko
3. dec 2011

dobré ránko.... 😉 aj ja som tu, len sa mi nechcelo vyliezť z postele a zapnút počítač...... 😀 ale musím aj tak vstať, ten drobček vnútri zas niečo nacvičuje...už tretí den...hádam Mikulášsky program....... 😀 😀

denisenko
3. dec 2011

hmmmmmmmmmmmmmmmm 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

utka
3. dec 2011

@denisenko tak chce vymyslieť pre maminku nejaký program... 😀
Ja som spala v obyvačke s Vikim, ale našťastie nemal už teplotu. A vstal o pol osmej...

denisenko
3. dec 2011

@utka hej, hlavne že sa bavíme........ 😠 😠 😠 😠 tak fajn, že ste už bez teploty...pojde v pondelok do školky, či musí ostať domka?

letty86
3. dec 2011

ahojte, aj my sme dnes doma...tatik už dnes zarezáva v práci a ja dúfam, že my sme už vo fáze doliečovania 😉 a od pondelka sme fit
@utka tak aj vás potrápila choroba? ☹
@denisenko možno rovno vianočnú besiedku 😀 😀 😀 😀 môj matko v brušku veľmi nevystrájal, ale vikinka áno 🙂 žeby predsa babenka v tvojom brušku? hoci mám už pochybnosti, ked lekár videl niečo iné...

letty86
3. dec 2011

a kde sú ostatné herečky? my tu máme riadne depkovité počasie...hmla, toto ja presne nemusím ☹

denisenko
3. dec 2011

@letty86 aj my máme mrholenie....ale dobalujem, tak na depku nemám čas.....len ked balím Deniskovi hračky, ktoré si nakázal doniesť, som smutná.....neviem, či a kedy sa vrátime....a je mi z toho nanič...... 😔 😔 😔 😔 inak, Denisko v brušku robieval diskoteky a mexické vlny jak o dušu.....vrtielko moje, tá jeho neposednosť mu ostala dodnes...ale začal s tým o dosť neskor....toto drobátko dáva o sebe vedieť už od 17-teho týždna...... 😉

letty86
3. dec 2011

@denisenko teraz máš ty lepšie senzory, ked bábo cítiš skôr 😵 to len preto píšem, aby sme všetko na bábo nezvaľovali 😅 😉
ja som teraz mimo obraz....som tu nebola....kto je z vašej rodinky kde? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre