• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. novembra 2017 
@letty86 hej...senzory..... :grinning: :grinning: :grinning: ja som musela v stredu cestovať späť do Talianska, ale Denisko odmietol....takže....Denisko je na Slovensku, ja s tatinkom v Taliansku, ale už dnes v noci alebo nadránom cestujeme domkov..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: domotaná rodinka........ :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,,

mna bolí hlava....už od včera...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@letty86 aj tu je hnusne..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ani psa tam nevyženieš..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko len si dávajte pozor....to idete na vašom aute?
3. dec 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a deti si kam vyhnala?????mne je blbo už od včera....asi si pojdem dať homeo....neviem, či už nemám zas cestovnú horúčku........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nooo....na našom.....lebo inak by sme potrebovali celý tranzit len pre seba, tolko máme vecí....a ešte pojdu s nami aj 2 Peťovi kolegovia, tak hádam bude veselo....... :grinning:
3. dec 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedno spí........druhé odišlo s mužom ....
@denisenko tvoj muž sa volá Peťo???
3. dec 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka náš kufor má dlžku 2 metre...tak si asi voieš predstaviť...ešte čakám na kamarátku, ta tiež na Slovensko posiela lyže...... :angry:
3. dec 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Petrík svetrík...... :dizzy_face:
3. dec 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved ty už musíš byť zvyknutá na cestovanie......som zvedavá ako sa cestovanie bude páčiť drobcovi v brušku :wink: ...ked tak často cestuješ hore dole :slight_smile:
3. dec 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a kam si ich spolu vyhnala v takom počasí......???? :confused:
3. dec 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aké má krásne meno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ked ťa nahnevá ako mu povieš?
3. dec 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka drobcovi sa to podla mna nepáči......vždy buchoce aj dve hodinky, kym si nájde nejaké vhodné miestočko..... :grinning:
3. dec 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko šli sami.......chceme nakladať kapustu tak sa kamoš ponukol....doma sa nudí asi....že nám príde helfnúť..tak šli pre neho.......a večer chceme ísť zas na vláčik.....s Mikulášom :dizzy_face:
3. dec 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to aj domov dojedš pokial sa uhniezdi :dizzy_face: :dizzy_face:

dufam že už s ním nebudeš cestovať-----:wink:
3. dec 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ked ma nahnevá???? tak sa s ním nerozprávam....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak ho málokedy volám Peťo, nemá to rád.......bud Petrík alebo Pepo...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nemáš aj ty Petra? :confused:
3. dec 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak už som v obraze...je to lepší pocit, ako byť mimo obrazu :wink: držím palce, nech cesta šťastlivo ubehne
@jacka tak ste si detičky rozdelili a kdeže išli?
my plánujeme zajtra ísť do obchodného centra, kde bude Mikuláš...na budúci týždeň má manža nabitý pracovný týždeň, tak neviem, či niekde skočím s oboma sama :confused: nie som na to zvyknútá
dnes už viki nehnačkuje, tak dúúúúúúúfam, že už je o.k.
3. dec 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko fíha ha......že Petrík......to sa zas mne nepáči...ked mojumu suseda povedala no ahoj Petrík....tak sa mi zježili všetky chlpy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jasné že mám...preto vravím že pekné meno...........sa mi zdá že aj utka má doma Peťka :slight_smile:
3. dec 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 jedno spinká...zatial.....a druhé zachvilu príde ...išiel s mužom ......
3. dec 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 tento rok toho Mikuláša odbíjaju nejako skoro.... :angry: my pojdeme do Rajca na námestie, ale až 6-teho....len teraz rozmýšlam, že minulý rok mali školkári pre neho aj program, zatial Denisko nehovoril nič, tak ešte aby som neostala poriadne prekvapená, ked tam náhodou bude vystupovať...... :sunglasses:
3. dec 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj mne sa zdá, že utka má Peťa....alebo Leninka?... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ja ti teraz nevím........... :grinning:
3. dec 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj naši budu mať v školke.....doobeda..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ked som sa opýtala že či možem prísť urobiť kuk...tak vraj len príde ...podáva balíčky....a odíde............a tie básničky sa potom načo učia :angry: :angry: :angry: :angry: ....................som zvedavá čo bude v tom balíčku......
3. dec 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, nie je mi dobre......napchala som sa lasagnami, žeby preto? :pensive:
3. dec 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko žeby aj leninka mala????.........to veru teraz nevím ani ja.....
3. dec 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tvoj manžel sa volá Peto?
@denisenko ťa Nisko prekvapí :wink: mne kamarátka písala, že deti majú vystúpenie 8. a aj fotiť s Mikulášom sa vtedy budú
3. dec 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@denisenko leninka nemá muža peťa, myslím, že utka
3. dec 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka akože Mikuláš sa nezdrží????? u nás neviem ako to funguje, len to na námestí býva primátor a je tam taký hodinový program...vrátane školkárov.......ale či aj niečo dostanú, alebio nie....neviem, viem len že mám dať 1 euro na divadlo, čo bude po Mikulášovi.....a 9,5E za fotky....viac nechceli....myslíš že tie balíčky idú z toho fondu ZRPS, či ako sa to teraz volá?????? :confused:
3. dec 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 utka má doma Peťa.....ale neviem ako sa volá leninkin........ :unamused:

nie moj muž nie je Peťo......to by som nedovolila aby sa tak vola ako jeho otec......moj mám čisto madarské meno :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko určite z fondu, ináč by pýtali prašule :wink:
3. dec 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok