• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
jedna je tam,tak kuk :wink: ..........inak všetky foto z mobilu sú otrasné,lebo fotil moj manža :grinning: ...........a neviem nájsť kábel z kamery,až nájdem tak hodím ešte nejakú :wink:
2. jún 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím ísť :wink: neskor skočím :slight_smile:
2. jún 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježííííííííííííííííííííííííííš,aninka vy ste fakt krááááásne :slight_smile: neverím,že bol na tej svadbe niekto krajší :wink:

jacka,neprovokuj,lebo sa zase rozbehnem a nebudete stíhať čítať ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..poznáme ta :grinning: :grinning: :grinning:

aninka ...krásne ste boli..fakt...len hod dalšie :wink: ....a nevyhováraj sa na manžela :wink: :dizzy_face:

ja si idem zajtra vypit tu fajnu sladku vodu..tak ma tu nečakajte :wink: ..ale sa vrátim...a možete kludne písat :grinning:
any som mala čo čitat po nociach :grinning:

no...to by bolo....idem si uspat Matka...a je dost možne že tam ostanem..dnes som nejaká nevyspatá :pensive: ..a ked nie tak vás ešte kuk

dobru noc :pensive:
2. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme mamky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........mirri, ver, že boli :wink:
fotočky hodím,ale fakt,moj manžel je jeden vážny fotograf :grinning: skoro všetky fotky rozmazané,alebo sa na ních ksichtím ako dilipuk :grinning:/ale to už je moja chyba :grinning: :wink:/
jacka,tak na zdravíčko :wink: som rada, že to už mám za sebou :slight_smile: ..........nie je mi nejak moc dobre :frowning2: ma dosť bolí bruško :frowning2: tak divne :confounded:
2. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku jacka :wink: :slight_smile:
2. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku mamky :slight_smile:
2. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
aninka, boli ste fešandy :wink:...
Som rada, že tie stavy detičiek dobre poznáte a nie som sama...
vyreval sa a potom ho to zrazu prešlo a bolo dobre. Aj vonku sme boli asi 3 hodiny a pohoda. No občas mu musí tak riadne strihnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka, tak na zdravie a vezmi si so sebou citrón, bude ti to viac chutiť :wink:.
2. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aninka kočulky ste boly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Utka ty si tu????????????????
Jacka dobru noc :grinning:
2. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi, no jasné, že som...Ako každý večer :wink:!!!
2. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som na imikimi,trošku si prerabam par fotiek :grinning:
2. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku,babky :slight_smile: dnes som sa prekonala v počte príspevkov - som na seba hrdá :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirrinka dooooooooooooooooooooooobru noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú siwinka :grinning:
2. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko........ :sunglasses: :sunglasses:

no mirri...sa nezdáš :grinning: :grinning:

idem ..pridem.. :wink: :grinning:
3. jún 2009 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!.........ahoj jacka!!!!!!.........dnes nejako veľmi skoro??? :fearful: .........máme dnes štátnice, tak vás stihnem prečítať asi až poobede.........
3. jún 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko mamky :slight_smile:

jacka nech Ti to ubehne :wink: a príď :slight_smile:

leni,len aby si mala čo čítať :grinning: :wink:

mirri ty si sa fakt prekonala :slight_smile:
3. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!!!
Dnes mi je nejako divne. V noci som bola ba wecku a prišlo mi tak zle :frowning2:. A teraz som nejaká ako mechom po hlave buchnutá...Nechápem. A to vonku svieti slniečko, tak by mi nemalo byť nič :wink:.
3. jún 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,a nie si ty náhodou dalšia tehu júlovka? :grinning:
3. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaale to bude tym pocasim :grinning:
3. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved práve - blbé počasie,v byte je chladno,tak sa treba zohrievať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka Tvojej Karolinke prajem všeeeeeeetko najlepšejšie k jej dnešným meninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka ďakujem za cicku!!!! :wink: ........práve som kukla fotečku zo svadby, krásne ste boli!!! :slight_smile: :slight_smile: ........ utka písala, že malý vrešťal....dnes ráno som sa dozvedela, že lilka včera tiež vyrobila v jasliach scénu, vrešťala a dupala a to som si myslela, že tam má zábrany, že to robí len doma, potvora!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
3. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééj,Karolínke všetko najlepšie prajeme aj my s Liankou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú kde ste kto? no toto? a potom sa vyhovárate,že ja som tu málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka, Karolínke prajeme s Vikinkom všetko naj... k meninkám :wink:
mirrinka, nie, nie som tehu, a ak by som aj chcela, tak nemôžem :frowning2:.
Dnes je Viki dobručký, konečne :slight_smile:.
3. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky,mne sa dnes nenormálne pomaly vlečie čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
táááááááááááááák tu pršalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ale už sa vyjasnieva :wink:

jack,kde si??????????? :frowning2:
3. jún 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás je celkom pekne, len fúka vetrisko!!! :angry:
3. jún 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je pekne :wink: .............sme sa boli trošku počlapkať vo vodičke :slight_smile:

už sme aj po večeri :wink: ........idem okupkať Simku a už nech je osem :pensive:
3. jún 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...už som prišla..ale nechcelo sa mi

dr. ma pozval na pohár hnusnej vody....fuj....asi som mala viac toho blivajzu ako vody :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..som si to musela ešte rozriedit inak by som to do seba nedala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a krv mi super vzali....ostala mi hrča na ruke :angry:

ideme sa kupat...ešte kuk
3. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok