Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2011

@jacka no vyskúšaj.....nech to zopár napečie z iného cesta...... 🙂
@letty86 juj, to jej závidím, že už to má tak blízko....... 😵 😵 😵 ja začínam pomaly nakupovať výbavičku.....teda pod stromček....aj tak neviem, čo by som chcela iné, moj muž sa ma pýtal, že čo som napísala Ježiškovi, tak som ho oboznámila, že som si objednala parfém.... 😀 😀 😀 stačí, ked mi ho zabalí....... 😀 😀 😀 a ešte si asi vypýtam sadu flašiek a cumlíkov....ale to si asi vyberiem radšej sama...... 😀

jacka
3. dec 2011

@letty86 jedanenky....po 8 rokoch,,,,,,,,,,,,,,,,,teda .......blahoželám 😵 😵 😵 😵

ja som napr.hned vedela ako som si urobila test že budeme kupovať modré veci 🙂

denisenko
3. dec 2011

ja som nevedela ani pri prvom a ani teraz.....ani netuším......len tatinko pri prvom tvrdil syn a teraz tiež...ved no, mal by vedieť, čo robil, že áno??????

jacka
3. dec 2011

už prišli.....ste mali vidieť ako Maťka naobliekal.....akoby šli na severný pol..... 😝

vyzerá to tak že liek na gebulu zabral...alebo ste ma zázračne vyliečili...

denisenko
3. dec 2011

@jacka kedykolvek..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ty si ich nevidela, ked odchádzali??? 😕

jacka
3. dec 2011

@denisenko veru mal by vedieť čo robí........ten moj zas tušil že som tehotná ked mi meškali.......pri oboch....

letty86
3. dec 2011

@denisenko keby to so zdravotníctvom u nás nebolo také zložité ako teraz, tak by sa aj viac tešila...včera mi písala, že bola na ctg v blave a vraj jeden otras, sestry maximálne nervné a nepríjemné, po skončení monitora jej vložila výsledok do ruky, žiadne vysvetlenie, nič...a bála sa, či sa malinká nenarodí skôr, jej pôrodník dal výpoved a nevedela, kde a ku komu pôjde rodiť, ak náhodou a navyše malinká nie je otočená hlavičkou dole...takže stresy ☹
neboj, aj tebe to zbehne 😉 ja si tiež radšej vyberám sama 😉

jacka
3. dec 2011

@denisenko nie...uspávala som Peťka......toho dlhšie uspávam ako spí 😠 😠 😝

denisenko
3. dec 2011

@letty86 to jej verím, táto situácia je super..... 😝 😝 😝 😝 maličká sa neotočila???? hm, to už asi ani neotočí, že?
@jacka a ešte spinká???

letty86
3. dec 2011

@jacka
@denisenko aj môj manža presne tipoval, že prvé dievča, druhé chlapec...ale on to "pripisuje" tomu, že on má staršiu sestru a on je ako chalan druhý a jeho sestra má tiež najprv dievča, potom chlapca, tak vedel, že bude aj u nás nápodobne 😅

denisenko
3. dec 2011

@letty86 no keby to šlo podla toho......moja sestra má dvoch chalanov a druhá chlapca a dievča...takže zase som na 50/50 😀 😀 😀 😀 ale frajerka mužovho brata je tiež tehotná, o tri týždne menej ako ja a už vedia naisto že budú mať chlapca...... 😵

jacka
3. dec 2011

@letty86 dievčatká sa možu narodiť aj KP.......ale sa vraj dr. dohodli tak by to malo fungovať...........................to vieš tie stresy v zdravotníctve....system padajúceho...h....a 😠 😠 😠 😠

jacka
3. dec 2011

@denisenko budete mať prekvapko pri porode......prvé si asi rodila normálne že?.......ale mala si tam čosi..... 😔

jacka
3. dec 2011

@denisenko ten je už asi hodku hore 😝 😝 😝

denisenko
3. dec 2011

@jacka ????už?????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 a to spinkal kolko??????? 😕 😕 😕

letty86
3. dec 2011

@denisenko vraj sa ešte môže otočiť, aj v den pôrodu, no neviem, ako často sa to stáva, aká je % šanca, že sa tak stane, ale pôrodník jej navrhol cisarák, tak je trošku kľudnejšia, lebo už kadečo počula, čo sa môže skomplikovať, ked je bábo takto otočené
@jacka s tým padajúcim si to trefne napísala....to vieš, ako prvorodička sa bojí pôrodu ako takého, nie to ešte s možnostou rodenia KP ☹

aninka29
3. dec 2011

ahojte 🙂
@jacka @denisenko @letty86 ...nestíham čítať 😀 ......................inak leninkin manžel sa volá Marián 😉 🙂

letty86
3. dec 2011

@aninka29 ahoj 🙂 už sme obe v jednom bosoráckom mechu 😀 😀 😀 😵 ...a tvoj Robko a moj Marcelko 😵

denisenko
3. dec 2011

žienky, lúčim sa.....práve mi volala moja milovaná polovička, vraj tak asi o hodinku alebo dve cestujeme....idem nachystať desiatu....... 😵 ...ja som to tušila, že mi pojdeme na noc, ja sa bojím...ale prežijem...... 😝 😵

aninka29
3. dec 2011

@letty86 dobrááá si 🙂 🙂 🙂

aninka29
3. dec 2011

@denisenko šťastnú cestu 🙂 ....a ozvi sa,až budete domka 🙂

letty86
3. dec 2011

@denisenko šťastnú cestu 😉
@aninka29 myslíš to, že ovládam meno svojho manžela 😀 😀 😀 😀

aninka29
3. dec 2011

@letty86 môjho 😉 😀

aninka29
3. dec 2011

@letty86 idete zajtra do optimy na mikuláša?....či kde bude, v kike?

letty86
3. dec 2011

@aninka29 😉 a kde ste boli, že si tu nebola? aj vy máte za oknami taký hnus ako my, predpokladám ☹

utka
3. dec 2011

@denisenko šťastnú cestu!!!

aninka29
3. dec 2011

@letty86 včera som mala o program postarané kvôli Simonke 🙂 ...dnes doobedu sme boli pozrieť synovcov......a teraz už konečne odfukujem..a nerobím nič 🙂
ale Simka ma už vyháňa od pc 😠 dobre,že som si sadla...ale príííídem 🙂

aninka29
3. dec 2011

@letty86 aj u nás je tak hnusne 😠

jacka
3. dec 2011

@aninka29 dobrá si ja som zabudla že sa volá Majo 😒 ....fuj hanba mi 😔

jacka
3. dec 2011

@denisenko šťastnú cestu.....a ozvi sa 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre