Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
3. dec 2011

matulo mi vybral moje bižu "poklady" a popremiestnoval podla seba 😝
@aninka29 zajtra má byť Mikuláš v Auparku, zvykneme chodievať do Optimy, tam sa aj viki pofotí s mikulásom a anjelom, dnes je v hypernove a 6. je v Galerke

letty86
3. dec 2011

hodila som do albumu pár fotiek
idem pomaly chystať detičky na kúpanie...

utka
3. dec 2011

@letty86 zlatý je...Anjelik modrooký.
Ja som robila halušky na zajtra. Idem variť Kanadské kura.

letty86
3. dec 2011

@utka dakujem 🙂 😵
to je aké to kura? ja chcem zajtra robiť Grécky pekáčik, snád to bude chutiť
idem, prídem ešte kuk

utka
3. dec 2011

Nikde nikto?

utka
4. dec 2011

Ahojte!
Kde ste všetky?

jacka
4. dec 2011

ahojte.....

@utka už som túúú 🙂 🙂

jacka
4. dec 2011

@utka aké bolo kura?

aninka29
4. dec 2011

ahojte 🙂
hnus počasie u nás 😝
ideme za chvílu piecť medovníčky 🙂 ...Simka sa nevie dočkať...cestičko už mám nachystané,nech si trošku "oddýchne" v chladničke 😉 ...Simka si už nachystala vykrajovače..šmoulikov 😀 ..budeme mať polovicu šmoulikových medovníkov 🙂 nevadí

utka
4. dec 2011

@jacka výborné bolo, ako vždy
U nás už bol Mikuláš. Sme sa rozhodli, že príde skôr...

utka
4. dec 2011

Bože, Viki má zase teplotu 37,9. Včera mal len 37,3 a potom nič a dnes zase...To čo má znamenať? Však už dnes je 3 deň, čo papá ATB. A teraz má mať 2 dni pauzu a zase začať ďalšie 3 dni.

jacka
5. dec 2011

ahojte.....

@letty86 ...krásne foto si dala....... 😵 😵 😵

@utka juj....a čo výsledky.........už ich máte?..........podla všetkého atb nezabrali..... ☹ ......ako mu je?...

jacka
5. dec 2011

@utka som rada že chutilo....prečo ste mu urobili skor Mikuláša???

jacka
5. dec 2011

u nás prší..... 😝 ...sa ani von nedá ísť 😝 😝 😝

a kde že ste žienky..... 🙂

jacka
5. dec 2011

nechali ste ma tu dnes samú?.....

letty86
5. dec 2011

ahojte 😉
@jacka mne okupuje pc vikinka, dnes som ju ešte nechala doma, dnes budú výsledky z výteru, dúfam, že budú o.k
tortičky som robila sama, ved to aj vidieť 😀 , dizajn nič moc, ale chutili, tak som bola rada 🙂

letty86
5. dec 2011

včera sme boli na toho Mikuláša v Auparku....ked začal Mikuláš rozdávať darčeky, tlačenica neskutočná..aj sa s ním viki odfotila...ked som maťka položila Mikulášovi na kolená, taký plač spustil, že bolo po fotení 😕

letty86
5. dec 2011

a teraz som tu sama ja ☹

utka
5. dec 2011

Ahojte.
@jacka výsledky sú vraj všeky OK. Ešte nemáme výtery. ALe vraj má manžel ešte ray priniesť pre istotu moč. Doktor povedal, že to je normálne, tá teplota. Vraj pokiaľ nie je malátny. A to nieje...klop-klop.
Urobili sme mu skôr Mikuláša, aby sme videli, ako sa bude tešiť z darčekov, keďže 6-teho je v utorok, a to my budeme obaja v práci, keď sa on zobudí a nájde si ich na okne 😉. Ale veľmi sa tešil, zlatko moje. A povedal, že:"Nato, že akú som robil zlobu, mi ich Mikuláš veľa spravil" 😉

jacka
5. dec 2011

@utka ved hádam vedia čo robia..... 😉 ....akože ho neuvidíte ráno??? 😕 😕

@letty86 nejak sa míname..........my sme boli v sobotu a pri fotení to Peťkovi tiež nebolo jedno 🙂 .....neviem čo im na tom vadí.......a z nášho kamiona nebude nič...v školke maju vianočný jarmok

denisenko
5. dec 2011

ahojte...... 😉
až teraz som sa dostala k netu...tak hádam prepáčite...... 😀 došli sme nadránom, úplne v pohode, tak som rada..... 😉 Denisko mi včera asi milion krát povedal, aký je rád že ma zas vidí...a stále chodil bozkávat bruško....zlaté moje...... 😵 😵 😵 s tatinkom poskladali stolík do izby, je super, aspon viac ako som si predstavovala, aj komodu pre bábatko...len sa Nisko ako velký brat obáva, že čo ak sa tam dietatko vopchá a stratí?????? 😀 😀 😀 😀 juj...idem ešte zaplatit školku, a zas niečo porobit...sa mi nič nechce...... 😝 😔 😔 😔

jacka
5. dec 2011

@denisenko ahoj........zlatučký je ako sa stará................aj moj Maťko bozkával bruško......a teraz 😠 😝 .........dáš aj foto izby?

denisenko
5. dec 2011

@jacka dám aj fotos....len ešte musím niekedy upratat ten Niskov bordel...a ešte chcem trošku stahovat, tak neskor.....ale dám..... 😉 😉 😉

jacka
5. dec 2011

@denisenko najlepšie pod koberec 😀 😀 😀 😉 😉 ,,,.......................tak sa teším....... 🙂 🙂 ....Nisko si zvykol na nových kamošov?

jacka
5. dec 2011

pojdem dať Peťulovi niečo pod zub...a pojdeme pre MAťka....dnes aj tak nebol vonku.........ale ten vetrisko...fúúúj

denisenko
5. dec 2011

@jacka ...ešte tak zistit, čo kde je koberec a kde podlaha....... nie som si istá, či je pod tým kobercom miesto...... 😀 😀 😀 Denisko si pomaly zvyká, aj ked sa mi zdá, že čakal viac.....ale vrátit do talianska sa nechystá.... 😉

jacka
5. dec 2011

@denisenko ...........príjemné hladanie 😉
nechystá sa,prečo?.......to znamená že ostávate tu?

denisenko
5. dec 2011

@jacka zrejme zatial áno.....aj moj Petrík, ked vidí, ako tažko sa mi vstáva a chodí, povedal, že zrejme v januári to už asi nebude pre mna ..cestovat.....tak sa teším, že ostanem doma.... 😵 🤐 🤐

jacka
5. dec 2011

@denisenko že Petrík 😵 😵 ..........pojde sám?
som dnes robila cesto na linecké...juj 😠 😠 😠 ...schuti som si zanadávala 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre