• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@letty86 počkaj ked ti začne riadne vykeciat :dizzy_face:
6. dec 2011 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 nie ......skor ja sa pýtam čo robili..............od nás väčšinou pýtaju prašule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2011 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka budem piecť ešte raz....nech máme niečo aj na sviatky :grinning:
@letty86 u nás nič také nerobia...aspoň nám o tom učky nevraveli nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2011 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 treba ich schovať :slight_smile: :wink:
6. dec 2011 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
aj vy máte pri mene cukrík? :sweat_smile: , dá sa poslať, komu pošlem? :dizzy_face:
6. dec 2011 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 ja som cukrík poslala..tuším jacke :slight_smile:
6. dec 2011 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 tak už viem od koho je.......dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2011 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka nech máš sladší deň :wink: :dizzy_face:
6. dec 2011 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ako krásne bolo doobedu.....a teraz že hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2011 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ved to...aspon niečo dobré v tento den :slight_smile:
6. dec 2011 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
jeeej,aj ja som od niekoho dostala...dakujeeeeeeeeeem :dizzy_face:
6. dec 2011 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 od teba? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: daaaakujem...fajnučký sladučký :slight_smile:
6. dec 2011 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s láskou posielaný :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2011 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
paráda...sneží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2011 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka u nás zatial nie...som vyfasovala mikulášsku čelenku od vikinky, tak s nou chodím po byte...umývala som balkon a zabudla som, čo mám na hlave :confused: :fearful: ešteže nebývame na prvom :sweat_smile:
6. dec 2011 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko baby :slight_smile: budííííček :grinning:
ako tak pozerám z okna....tak nám nasnežilo trošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
7. dec 2011 o 05:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte......

pripájam sa....budíček :slight_smile:

@aninka29 aj tu je sneh ..ma skoro porazilo......potrebujem ísť k dr........tak nech je hned preč...abrakadabra......prepáč že sa ti miešam do práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
7. dec 2011 o 06:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
hotovo navarené.....možeme ísť.....

kto mi poslal srdiečko :dizzy_face: ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....dakujem :dizzy_face:
7. dec 2011 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!!!..........

@letty86 .....to si musela byť fešanda s takou čelenkou!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj ja mám cukrík......ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2011 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda včera cukrík a dnes srdiečko........cmuk moje zlaté!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............
7. dec 2011 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ....tie fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............zlatučkí museli byť :slight_smile: :slight_smile: ...........ja by som určite mala slzy v očiach :pensive: ........od dojatia :wink: ...........a tá mikulášska nádielka!!!...dobručké boli... aj maminka dostala? :wink:
7. dec 2011 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ešte otázočka...ako sa posielajú tie srdiečka????, :confused:
7. dec 2011 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... :wink: jáj, hlava moja.....tak ma dnes pekelne bolí hlava....des.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera sme boli na poradni,konečne tu na Slovensku...tak vraj všetko v poriadku, pani doktorka povedala, že to vyzerá, že žiaden drobček nebude, vraj maternica je aj na 7-mi mesiac...tak sa vytešujem..... :wink: :wink: horšie je to s mojimi klbmi, treba vraj len oddychovat, nič nenosit, najlepšie ani nákupy a byř len v polohe, ktorá je bezbolestná....a vraj sa mám tešit, že za pár dní sa asi ani neotočím v posteli.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa teším, ako to všetko po porode zmizne...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2011 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mikuláš......... :slight_smile: ...a vlastná tvorba
7. dec 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko ..ahoooj!!............tak samé príjemné veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............inak aj mňa viac bolievala hlava pri druhom tehu ako bežne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............no mudre sa to povie oddychovať, že jo?!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no ale dá sa to??.....ale zasa ty máš úžasných chlapov doma, tak verím, že si oddýchneš :dizzy_face: ..........pôjdete na ten kamión do ZA?...kukala som to na nete a príde aj do PB 13.12. tam asi bude menej ľudí ako v ZA.....
7. dec 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk kuk :wink: ....som doma...nešla som nikam do mesta..som si to preložila na zajtra.....by som sa zase musela plašiť kvôli tanečnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: ..........
@leninka75 prekrásne....ten stromček je ukážkový :dizzy_face: šikula si.......a aký krásny Mikuláš bol u vás :slight_smile: to muselo byť radosti :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko ved vravím...bude to správny chlap ako hora :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....tak len pekne vegetuj,aby ste boli s drobcom v poriadku :slight_smile:
7. dec 2011 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som si vytrela podlahu v obyvke a moja šikula Sabinka mi ju vyvoskovala s čokoládou :angry: ...tak idem vytierať znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2011 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ju no nič moc.......ale ved apríl je je coby dup.....a dufam že ťa to prejde...................... :wink: ..............sono bolo??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 krásne krásne....prekrásne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...škoda že si tak daleko....mohla by si aj ku mne skočiť.... :slight_smile: :slight_smile:
7. dec 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 klikni na srdiečko.... :slight_smile:
7. dec 2011 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok