• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@utka ja tiež rozmýšlam nad tým.....že asi len v januári pojde.....ale ešte uvidím.... :slight_smile: :wink: ....vám nič nie je?
10. dec 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamule :slight_smile: ...nejaká som chorá či čo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........chceli sme dnes ísť na vianočné trhy,ale ako naschvál začalo pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dúfam,že zajtra to bude bez dažďa.............sestra nedošla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vraj až budúci týždeň prídu..a ja ich čakám :angry:
a my už máme od dnes postavený stromček :confused: :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ved nevadí,týždeň hore dole :wink: ...Simonka veľmi chcela zdobiť..tak som jej dopriala :slight_smile: videla,že už má stromček aj kmotruška aj švagriná,tak aj my musíme :slight_smile:
a Sabka je jedno čertisko čertiskové...neskutočne vyvádza :angry: má nejaké blbé obdobie :unamused:
dobrú nocku :pensive:
10. dec 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nechápem, či nám nič nie je :confused: ???
10. dec 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......
@utka no či ste zdraví???
11. dec 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
11. dec 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja mám asi pri oboch blbé obdobie....ale sú taký preto že sú chorí....ale hučí mi z nich v hlave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no keď je soma, berie ATB, tak asi nie je zdravý...Ale v podstate mu už chvalabohu nič nie je. Ešte soplíky trochu. :wink:
11. dec 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...oprava...keď je doma...
11. dec 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
včera mi už nešiel koňoš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2011 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nespite baby :grinning:
ach tá moja Simonka :angry: som zase nasrdená a ešte je len ráno.začala cirkusovať v škôlke,lebo si doma zabudla bábiku :angry: :angry: :angry: mňa to už fakt nebaví...to večné frflanie....a taký rev spustila :frowning2:
12. dec 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme za chvílu ku švagrinej strážiť postrážiť drobca,lebo ide zo starším k lekárke
12. dec 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: ja zas len na skok...ešte stále dorábame domček, tak nejako nestíham... :slight_smile: Denisko je uhuhnaný, ale išiel do školky, mne tečie z nosa ako z vodfovodu a kocúr ....ten len kýcha a kašle...takže máme doma hotový lazaret.... :angry: :angry: :angry: ešteže aspon tatinko je ok..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

babule, poradte mi.....mám najskor oprař vo vanishi a potom v detskom prášku, alebo to možem skombinovat na jednom praní??????? našli sa veci po Niskovi,len sú trochu flakakté, tak chcem použit vanis...a až potom asi gten detský, že?alebo je to jedno????? :confused: :confused: :confused: :confused:
12. dec 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
@denisenko ja by som najprv vo vanishi a potom v prášku...pre istotu.
12. dec 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko skús najprv vanish...ale podla mňa nepomôže na flaky :wink: ...ved uvidíš............tak ste všetci sopľaví.....aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale hlavne,že kočky sú v poho :slight_smile:
@jacka kde si??
12. dec 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@aninka29 tu som.....bola som na gfs :stuck_out_tongue_closed_eyes: ---hurá.......aj s Peťkom u dr.....má zápal priedušiek.....tak tu aj ja mám hotový lazaret......ani mne nie je dva krát naj.......ale čo už ..musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko súhlasím s aninkou.........že to asi nepomože..... :pensive: ......podla mna je to jedno.....aj tak sa to vyplácha :wink:
12. dec 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no super....tak ste aj vy dopadli :frowning2: :frowning2: :frowning2: rýchlo sa uzdravte
mňa ešte aj zub začal bolieť :angry: :angry: idem sa nadopovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......Sabka hajká....dnes máme tanečnú..sa mi moc nechce,lebo tie cesty sú hrozné :unamused: ..domov prichádzame po tme,tak mám strach,že čo ak......len nech hmla nesadne,lebo konec............včera som nevidela ani na meter pred seba....som si vravela,že ak pôjde nejaký pešiak,tak ho normálne zrazím :confused:...ale zbadala som líšku krásnu popri ceste
12. dec 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tiež nerada jazdím po tme :pensive: ,,.........presne chodci...neosvetlení.......neoznačení.....
čo si ideš dať?................
držte sa cestou naspäť
12. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 dakujem :slight_smile:
12. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby díííííky.... :wink: :wink: :wink: na niektoré flaky nám vanis zabral, tak vyskúšam aj teraz........ :dizzy_face: podme sa všetci liečit....my asi ideme na Coca Cola kamion do žiliny, tak zatííím..... :grinning:
12. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už som si dala panadol extra rapid...ten mi zaberie hned :wink:
@denisenko užite si :slight_smile:
idem pomaličky budiť Sabku
12. dec 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 super..........takže som tu ostala už sama.... :unamused:
12. dec 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....jasné vyskušaj :slight_smile: ...........my sme už dokamionovali............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....potom hod foto........
12. dec 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja prídem :wink: :slight_smile: čakaj ma :slight_smile:
12. dec 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my sme tak boli na Mikuláša....sedeli sme doma..lebo Deniskovi sa nechcelo...lenže teraz ja chcem íst na nákup, tak ich beriem so sebou....nosičov..... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dobre si to vymyslela...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........čo ideš kupovat?
12. dec 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 už sa teším :slight_smile:
12. dec 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zatvorila Maťka do izbvy za trest........a po 1Omin mi vraví....poslúchnem ťa na prvé slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....chcem to vidieť :grinning: :grinning: :wink:
12. dec 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
paráda...Peťko má 39 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....kde si????
12. dec 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok