Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2011

@utka ja tiež rozmýšlam nad tým.....že asi len v januári pojde.....ale ešte uvidím.... 🙂 😉 ....vám nič nie je?

aninka29
10. dec 2011

ahojte mamule 🙂 ...nejaká som chorá či čo 🙄 🙄 😝 ...........chceli sme dnes ísť na vianočné trhy,ale ako naschvál začalo pršať 😝 tak dúfam,že zajtra to bude bez dažďa.............sestra nedošla 😝 ...vraj až budúci týždeň prídu..a ja ich čakám 😠
a my už máme od dnes postavený stromček 😕 😕 😀 😝 ....ved nevadí,týždeň hore dole 😉 ...Simonka veľmi chcela zdobiť..tak som jej dopriala 🙂 videla,že už má stromček aj kmotruška aj švagriná,tak aj my musíme 🙂
a Sabka je jedno čertisko čertiskové...neskutočne vyvádza 😠 má nejaké blbé obdobie 😒
dobrú nocku 😔

utka
10. dec 2011

@jacka nechápem, či nám nič nie je 😕 ???

jacka
11. dec 2011

ahojte......
@utka no či ste zdraví???

aninka29
11. dec 2011

ahojky 🙂

jacka
11. dec 2011

@aninka29 ahoj 🙂

jacka
11. dec 2011

@aninka29 ja mám asi pri oboch blbé obdobie....ale sú taký preto že sú chorí....ale hučí mi z nich v hlave 😝 😝

utka
11. dec 2011

@jacka no keď je soma, berie ATB, tak asi nie je zdravý...Ale v podstate mu už chvalabohu nič nie je. Ešte soplíky trochu. 😉

utka
11. dec 2011

...oprava...keď je doma...

aninka29
12. dec 2011

dobré ránko 🙂
včera mi už nešiel koňoš 😝

aninka29
12. dec 2011

nespite baby 😀
ach tá moja Simonka 😠 som zase nasrdená a ešte je len ráno.začala cirkusovať v škôlke,lebo si doma zabudla bábiku 😠 😠 😠 mňa to už fakt nebaví...to večné frflanie....a taký rev spustila ☹

aninka29
12. dec 2011

ideme za chvílu ku švagrinej strážiť postrážiť drobca,lebo ide zo starším k lekárke

denisenko
12. dec 2011

ahojte.... 😉 ja zas len na skok...ešte stále dorábame domček, tak nejako nestíham... 🙂 Denisko je uhuhnaný, ale išiel do školky, mne tečie z nosa ako z vodfovodu a kocúr ....ten len kýcha a kašle...takže máme doma hotový lazaret.... 😠 😠 😠 ešteže aspon tatinko je ok..... 😵 😵 😵

babule, poradte mi.....mám najskor oprař vo vanishi a potom v detskom prášku, alebo to možem skombinovat na jednom praní??????? našli sa veci po Niskovi,len sú trochu flakakté, tak chcem použit vanis...a až potom asi gten detský, že?alebo je to jedno????? 😕 😕 😕 😕

utka
12. dec 2011

Ahojte!
@denisenko ja by som najprv vo vanishi a potom v prášku...pre istotu.

aninka29
12. dec 2011

@denisenko skús najprv vanish...ale podla mňa nepomôže na flaky 😉 ...ved uvidíš............tak ste všetci sopľaví.....aj ja 😝 ...ale hlavne,že kočky sú v poho 🙂
@jacka kde si??

jacka
12. dec 2011

ahojte....

@aninka29 tu som.....bola som na gfs 😝 ---hurá.......aj s Peťkom u dr.....má zápal priedušiek.....tak tu aj ja mám hotový lazaret......ani mne nie je dva krát naj.......ale čo už ..musím 😝

@denisenko súhlasím s aninkou.........že to asi nepomože..... 😔 ......podla mna je to jedno.....aj tak sa to vyplácha 😉

aninka29
12. dec 2011

@jacka no super....tak ste aj vy dopadli ☹ ☹ ☹ rýchlo sa uzdravte
mňa ešte aj zub začal bolieť 😠 😠 idem sa nadopovať 😝 ......Sabka hajká....dnes máme tanečnú..sa mi moc nechce,lebo tie cesty sú hrozné 😒 ..domov prichádzame po tme,tak mám strach,že čo ak......len nech hmla nesadne,lebo konec............včera som nevidela ani na meter pred seba....som si vravela,že ak pôjde nejaký pešiak,tak ho normálne zrazím 😕...ale zbadala som líšku krásnu popri ceste

jacka
12. dec 2011

@aninka29 tiež nerada jazdím po tme 😔 ,,.........presne chodci...neosvetlení.......neoznačení.....
čo si ideš dať?................
držte sa cestou naspäť

jacka
12. dec 2011

@aninka29 dakujem 🙂

denisenko
12. dec 2011

baby díííííky.... 😉 😉 😉 na niektoré flaky nám vanis zabral, tak vyskúšam aj teraz........ 😵 podme sa všetci liečit....my asi ideme na Coca Cola kamion do žiliny, tak zatííím..... 😀

aninka29
12. dec 2011

@jacka už som si dala panadol extra rapid...ten mi zaberie hned 😉
@denisenko užite si 🙂
idem pomaličky budiť Sabku

jacka
12. dec 2011

@aninka29 super..........takže som tu ostala už sama.... 😒

jacka
12. dec 2011

@denisenko ....jasné vyskušaj 🙂 ...........my sme už dokamionovali............ 😝 ....potom hod foto........

aninka29
12. dec 2011

@jacka ja prídem 😉 🙂 čakaj ma 🙂

denisenko
12. dec 2011

@jacka my sme tak boli na Mikuláša....sedeli sme doma..lebo Deniskovi sa nechcelo...lenže teraz ja chcem íst na nákup, tak ich beriem so sebou....nosičov..... 😀 😀 😀

jacka
12. dec 2011

@denisenko dobre si to vymyslela...... 😀 😀 😀 😀 ..........čo ideš kupovat?

jacka
12. dec 2011

@aninka29 už sa teším 🙂

jacka
12. dec 2011

som zatvorila Maťka do izbvy za trest........a po 1Omin mi vraví....poslúchnem ťa na prvé slovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....chcem to vidieť 😀 😀 😉

jacka
12. dec 2011

paráda...Peťko má 39 😝 😝

jacka
12. dec 2011

leni....kde si????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre