• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@denisenko jéj aj my sme kúpili vláčik.......na baterky.......ale to bude asi spoločný darček...lebo by sa pozabíjali :grinning: :grinning: :grinning: ..........musel aj Nisko poslúchať ......určite si zaslúži :slight_smile: :dizzy_face:
to aké drevo myslíš???nevidela som rekalmu :pensive:
určite bude babätko pre vás najkrajšie na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

len hod foto----- :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 teda ....dáva zabrať tomu spánku .......ked takto skoro vstáva ráno..............už nejdem piecť......chcela som ešte krémešku..ale neviem nájsť recept na lístkové cesto....akurát žeby som skusila normálny......ešte uvidím
13. dec 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak...foto stolíka s lampou...predvianočný darček
13. dec 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a ešte kamion.....
13. dec 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
snaha bola..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko prefektnéééééé :dizzy_face: :dizzy_face: ......aj ten vláčik obrovský :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
13. dec 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to bola nejaká Mikuláška...... :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka myslíš, že má velkú dráhu???? ...to ešte nebolo všetko....už dva roky dokupujeme..... :grinning: :grinning: veru, bohatý Mikuláš......chudák účet...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. dec 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako dobre vám bolo :slight_smile: :slight_smile: ....Nisko je aký maniak do vláčikov :slight_smile: ...superná dráha :dizzy_face: ..by som sa aj ja pohrala :grinning:
my sme šli po škôlke na nákup.....a zamilovala som sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....také krásne snehule sa na mňa dívali z výkladu...že som neodolala a šla si ich vyskúšať...perfektné sú :dizzy_face: :dizzy_face: len tá cena :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nekúpila som ich..ale neručím za seba...mužovi som povedala,že nech mi nič nekupuje pod stromček ,žiadne prekvapko nepotrebujem....a on že "čo si už zase objavila..kolko to stojí...že si taká premilená" :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra ráno dojde sestra s neterou aj mužom.....tak neviem či sa mi podarí kuk na vás...dúfam,že áno
dobrú nocku :slight_smile:
13. dec 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ako nás tí naši mužíčkovia dobre poznajú, že????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebud partizán, kolko????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...veru, Nisko je maník...... :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku....idem predviesť ako lezie velryba do vane v podkroví a potom rovno do hajan...... :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
pekné sny..... :dizzy_face:
13. dec 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@denisenko no má veliku.....aj my dokupujeme....ale ešte na vás nemáme :wink: ................................neboj nič účet dorastie :grinning: :grinning: :grinning:
to o akej velrybe hovoríš???:....myslíš seba...sranduješ? :wink:

@aninka29 veru povedz cenu :wink: ...........tebe drahý určite neodolá,že? :grinning: :grinning:
14. dec 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink: :wink: :wink: bola som si nakúpiť na vianočné pečenie, tak hádam aj pomaly začnem...... :grinning: Denisko od včera štrajkuje, že nejde do školky, je mu zle a bolí ho bruško...ale tak sa mi zdá, že to len skúša....teplotu nemá, neprehána ho, snažil sa vracať, ale nič nešlo....tak som mu pre istotu dala cocculine a šiel do školky... :dizzy_face: potvorka malá.....
14. dec 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!....

@denisenko....juj super aj fotečky aj dráha aj všetko :dizzy_face: :dizzy_face:......počuj a kam ty stále to bruško odkladáš, že ho na fotos nevidno?? :grinning: :grinning: ...čo dobré ideš piecť??:....dobre som videla nisko má nábytok ružovo-béžový či je to bledúčko zelená?....

@jacka ..to skoré ranné vstávanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....krémeš si už teraz chcela robiť či neskôr?..
14. dec 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved chcel byť s tebou domka.......ešte sa nachodí poctivo do školy.........................pochvál sa čo ideš piecť...žeby sme sa pozvali...už ked si tak blízko :wink: :wink:

@leninka75 nezávidím ti to vstávanie.....my vstávame okolo pol 6...6tej......a mám dosť.......nieto ešte tak skoro ako Lolka....a večer kedy ide spinkať?.....ešte ju kúpeš každy večer?
14. dec 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ešte k tej krémeške....nabudúci týžden.....len neviem či to budem robiť.....uvidím....teda chcela by som ..len mi to bude potom luto vyhodiť ked to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..večer chodí spať medzi polôsmou a ôsmou....hej kúpem ju každý večer..skúšala som ju sprchovať, ale to plače asi sa bojí sprchy....takže jej dám do malej vaničky trošku vody..ona si posedí, pohrá sa aje spokojná :slight_smile: ......musíš si veriť, že sa koláčik podarí :slight_smile: ..a to lístkové je tiež bezlepkáčske?......ako sa majú chlapci?....a tebe je ako?..
14. dec 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....ja som ešte včera upiekla orechovo-rumové venčeky a kokosové keksy...netuším aký zákusok :confused: ..rozmýšľam nad marlenkou alebo žeby nejakú roládu......idem lepiť linecké...
14. dec 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že kam schovávam????? nikam, nosím so sebou, ale v zimnej bunde to vidno len trochu....inak je už naozaj obrovské..... :grinning: Denisko má nábytok mliečny dub so zelenkavou....zelená musí byť :grinning: :grinning:
14. dec 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...ten nábytok je moc moc pekný, celá izba pôsobí tak ľahko vzdušne...šikovná si zariadzovačka :slight_smile: ...už si začala báboškovi chystať oblečko?....ozaj a do budúcna budú mať detičky spoločnú izbu či každý svoju?....
14. dec 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..kecáš s tým bruškom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...neuverím pokiaľ neuvidím na vlastné oči......
14. dec 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..všimla som si, že nisko má už písací stôl...ten bol v zostave či ste ho osobitne doobjednávali?...
14. dec 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 príd sa pozrieť a uvidíš...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten písací stolík som dooobjednávala z inej zostavy, ale je to presne ten istý materiál, takže nám to sedí...... :dizzy_face: ešte mám zálusk na jednu komodu, ale uvidím...radšej asi vstavanú skrinu...neskor, ked bude drobec velký.....plánujem im nechať izbu spolu, ved je obrovská...ale ak bude dievčatko, budem musieť voliť možnosť B..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vecičky už pomaly chystám....mám ich strááášne moc, teraz som ešte dokupila nejaké flašky pre bábatko pod stromček a mal by nám prísť do vianoc aj kočík a postielka.....tak čakááám... :grinning: a vy ste to ako vyriešili s babami???? budú tiež spolu bývať???
14. dec 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...no veď to som chcela počuť :grinning: :grinning: ....že prídi pozrieť...sa vtieram čooooooo..ale neva :grinning: :grinning: .....to je pekné že drobátko dostane už vianočný darček :dizzy_face: ...........baby majú každá svoju izbu, ale asi zo začiatku budú spolu v jednej a keď sa budú chcieť rozdeliť môžu...Lilka už má skoro zariadenú ešte jej chýba písací stôl a z Lolkinej je zatiaľ herňa.......
14. dec 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ju..ako sa pekne pozvala... :grinning: :grinning: :grinning: .................možem sa aj ja pozvať..... :slight_smile: :wink:
14. dec 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aký je ten plán B...........dalšie bábo???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............krásne izbička...... :slight_smile: :slight_smile: .......Nisko sa určite velmi vytešuje..... :slight_smile:
14. dec 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už vás čakám..... :dizzy_face:
@jacka jasné.....pošlem vám aj písomne pozvánku ak chcete.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..plán B je taký, že uzavrieme miestnosť za krbom, takú mini...akurát na manželskú postel...urobíme spálnu a zo spálne detskú izbu č.2.... :slight_smile: dalšie detičky....no , tatinko by ich bral aj viac, ale ved uvidíme.....dve by mohli stačiť, že áno??? :grinning:
14. dec 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola pre Niska v školke, ešteže je to len o 5 domov dalej na ulici...ale aj tak nejako nestíhali s obedom, lebo boli na žiackom vianočnom koncerte a prišli pred dvanástou....konečne som videla, aké porcie obedujú...teda, bola som riadne prekvapená.....plný tanier polievočky, a normálna porcia maska s koprovou omáčkou a dve velké knedle.....akože mne by stačilo...... :grinning: :grinning:
14. dec 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pošli......aby sme mali dokaz..... :wink: ..........................to máte super premyslené.....ja som strašne zvedavá čo sa ti tam skrýva....... :slight_smile: ........................podla mna ..nikdy nie je dosť..... :grinning: :grinning: že áno.-.....

neverím žeby teraz tebe stačilo....... :grinning: :grinning: :grinning: .....aj tam všetko zje?
14. dec 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka by si sa čudovala, ale ja teraz zjem na jeden krát menej ako Denisko...ale zato jem celý den.... :grinning: :grinning: šák som sa včera postavila na vahú a že......prekvááápko....57 kíl.....som menila baterky vo váhe, asi som kupila nejaké špatnééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak, Denisko nezje všetko, ale len polovicu, aspon tak mi tvrdí...ked si zas zoberiem, že o druhej majú olovrant, chlebík s nátierkou a predtým desiatu...chlebík s nátierkou a ešte im aj nabalia domov niečo....tak sa nečudujem, že pýtajú na stravu za jedno dieťa niečo vyše 1E :wink:

chcete tie pozvánky aj s kresbou???Denisko vám určite niečo rád nakreslí..... :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok