• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
píšem ako cvoky a nepripísalo mi príspevok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka, tak už to máš za sebou :wink: ............prosím ťa moja nevieš mi poradiť.....od včera ma bolí brušulo,je to taká intenzívna bolesť,ja to ani neviem popísať ako ma to bolí :frowning2:....nie je to ako keby som mala dostať mrchu :unamused:..........stále keď sa riadne nadýchnem ,tak ma to po bokoch hrozne pichá :confounded:...........som z toho dosť nervná už,som myslela, že to prejde :unamused:..........ale utešujem sa tým, že bambulka si tam tancuje :dizzy_face:
3. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dooooooooooooooooooobry večer,som straaaaaaaaaaaaašne chora :angry: :angry: :angry: :angry: a aj simonko.Simi maaaaaaaa novu postel :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siwi :slight_smile: .........už aj ty? :frowning2: Tak sa rýchlo zo Simonkom malinkým vyliečte :dizzy_face: .........a prosíme si foto new postele :wink:
3. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aninka nooooooooooo už aj ja,chripka+alergia,sooooooooooooom totalne hotovna. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Zajtra hodim foto postele,oky?? :grinning:
3. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi teším na fotočku :wink:

ja kukám modré z neba,som si trošku poplakala :confounded:

idem už off od vás :wink: dobrú nocku :pensive: :slight_smile:
3. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc..... :pensive:

ani popýtam sa ...zajtra ti dám vediet...možno poslíčkovia..ale to dost skoro...no radšej nejdem trepat..ozvem sa ti zajtra :wink: ...neboj..pokial sa Sabínka mrí a robí kotrmelce tak je všetko o.k. :wink: ..dobru noc :pensive:
3. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj jacka ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: ............Sabinka kopká o dušu :slight_smile: ...........dobrú nocku :slight_smile:
3. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, aj vám dobrú nôcku :wink:...
Ale iba spachtoškám... Tie, čo sú vytrvalé, píšte :wink:.
3. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,laska moja co???? :grinning:
3. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko... :slight_smile:

tak sa mi nechcelo vyliest z postele...a Matko maminka už je ráááááno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..ahoj :wink:

lilke ..aj ked oneskorene..všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: ....aby mala čo najlepších rodičov :wink:

a ako v škôlke...už neplače?
4. jún 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!.......ahoj jacka!!..ďakujeme všetkým júlovkám za blahoželanie!! :slight_smile: ..........jacka, to ako si myslela s tými rodičmi??!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...........včera ráno machrovala keď mala tie meniny, neplakala, ale dnes zasa hej, trošku!!! :frowning2:
4. jún 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje chudatko :frowning2:

leninka ...dobre si to pochopila :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

leni ako ste pooslavovali? :wink:

jacka,bruško ma už nebolí :slight_smile: ..........ale taký stav som mala aj minulý týždeň,ale nebolelo ma dva dni v kuse,len pár hodín :unamused: ..........ale fakt neviem od čoho to je.........to je taká bolesť ako keby som mala svalovicu na celom bruchu,alebo ako :confounded:
dnes idem s malou na kontrolu :unamused:.........je už v poriadku,akurát trošinku soplí :confounded:
4. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a nemohla ti sabinka tlačiť na nejaký nerv alebo niečo???? ...........mne lilka raz tak dva dni v kuse tlačila na pravú spodnú časť brucha, že som si myslela, že mám zapálený slepák!!! :confounded: ........oslava OK....len lilka bola najskôr nejaká zarazená, ale potom sa uvoľnila a bolo super!!! :slight_smile: ....aj v jasličkách jej detičky blahoželali tak bola z toho unesená!!! :slight_smile:
4. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj to muselo byť pekné,keď jej tí malí prckovia nezrozumiteľne blahoželali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leni neviem,možno aj tlačila,lebo tá malá nacvičuje gymnastiku v tom bruchu :wink: ..........len ma to bolelo dva dni v kuse nepretržite :unamused: ..........pri Simke som to nemala,tak som z toho bola nervná :confounded:
4. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,mohla by si hodiť nejaké vaše new foto :wink: :wink: :wink:
4. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra si ja odfotím bandero :grinning: svoje velké :slight_smile: .........jacka aj Ty by si mohla :wink: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka nie si Ty náhodou Lenka???? :wink:
4. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka Ty si Lenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko len to najlepšejšiek Tvojím dnešným meninkám Ti prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj...ak si Lenka tak všetko najlepšie...aby si mala dobru dcerku
4. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani pekne si si pokecala :grinning: :grinning:

idem s Matkom von...mi píli nervy od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len odfot...ja neviem kedy ma muž cvakne..ale ked pride domov ako človek tak mu poviem..inak mám v "páse" 98cm-- :confused:
4. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie karolkam aj lenkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som lenka a ďakujem vám bambuľky!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........posnažím sa nejaké foto sem hodiť, len keď ja som v tom taká neporiadnica, mne sa s tým nechce barááááť :grinning: :grinning: :grinning: .......vieš čo ma napadlo aninka??......že či sa už sabinka neprejavuje ako "activ baby", že "mami priprav sa na mňa"!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni,všetko najlepšie k meninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk... :dizzy_face:
4. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk :wink:

jacka, že? :wink: ja sa rada rozprávam sama so sebou :grinning:

leni,veď ja hovorím, že je moc akčná :slight_smile: ona asi ani nespí :wink: furt cvičí :slight_smile:
4. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tak budeš mat dobre dietatko...fakt ta pripravuje..aby si nebola v šoku :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mňa je teraz akčná a nespinká,ale až sa narodí,tak bude dobručká ako anjelik :wink: bude len papať a spinkať,tak ako jej sestrička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok