Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
3. jún 2009

píšem ako cvoky a nepripísalo mi príspevok 😝

jacka, tak už to máš za sebou 😉 ............prosím ťa moja nevieš mi poradiť.....od včera ma bolí brušulo,je to taká intenzívna bolesť,ja to ani neviem popísať ako ma to bolí ☹....nie je to ako keby som mala dostať mrchu 😒..........stále keď sa riadne nadýchnem ,tak ma to po bokoch hrozne pichá 😖...........som z toho dosť nervná už,som myslela, že to prejde 😒..........ale utešujem sa tým, že bambulka si tam tancuje 😵

siwike25
autor
3. jún 2009

Dooooooooooooooooooobry večer,som straaaaaaaaaaaaašne chora 😠 😠 😠 😠 a aj simonko.Simi maaaaaaaa novu postel 😀 😀 😀

aninka29
3. jún 2009

ahoj siwi 🙂 .........už aj ty? ☹ Tak sa rýchlo zo Simonkom malinkým vyliečte 😵 .........a prosíme si foto new postele 😉

siwike25
autor
3. jún 2009

Aninka nooooooooooo už aj ja,chripka+alergia,sooooooooooooom totalne hotovna. 😠 😠 😠 😠 😠 Zajtra hodim foto postele,oky?? 😀

aninka29
3. jún 2009

siwi teším na fotočku 😉

ja kukám modré z neba,som si trošku poplakala 😖

idem už off od vás 😉 dobrú nocku 😔 🙂

jacka
3. jún 2009

dobru noc..... 😔

ani popýtam sa ...zajtra ti dám vediet...možno poslíčkovia..ale to dost skoro...no radšej nejdem trepat..ozvem sa ti zajtra 😉 ...neboj..pokial sa Sabínka mrí a robí kotrmelce tak je všetko o.k. 😉 ..dobru noc 😔

aninka29
3. jún 2009

joj jacka ďakujem 😵 😵 ............Sabinka kopká o dušu 🙂 ...........dobrú nocku 🙂

utka
3. jún 2009

Babenky, aj vám dobrú nôcku 😉...
Ale iba spachtoškám... Tie, čo sú vytrvalé, píšte 😉.

utka
3. jún 2009

😠

bubba
3. jún 2009

utka,laska moja co???? 😀

jacka
4. jún 2009

dobre ránko... 🙂

tak sa mi nechcelo vyliest z postele...a Matko maminka už je ráááááno 😝

jacka
4. jún 2009

leni..ahoj 😉

lilke ..aj ked oneskorene..všetko najlepšie 😵 😵 ....aby mala čo najlepších rodičov 😉

a ako v škôlke...už neplače?

leninka75
4. jún 2009

Ránečko!!!.......ahoj jacka!!..ďakujeme všetkým júlovkám za blahoželanie!! 🙂 ..........jacka, to ako si myslela s tými rodičmi??!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ...........včera ráno machrovala keď mala tie meniny, neplakala, ale dnes zasa hej, trošku!!! ☹

jacka
4. jún 2009

moje chudatko ☹

leninka ...dobre si to pochopila 😉 😀 😀 😀

aninka29
4. jún 2009

dobré ránko 🙂

leni ako ste pooslavovali? 😉

jacka,bruško ma už nebolí 🙂 ..........ale taký stav som mala aj minulý týždeň,ale nebolelo ma dva dni v kuse,len pár hodín 😒 ..........ale fakt neviem od čoho to je.........to je taká bolesť ako keby som mala svalovicu na celom bruchu,alebo ako 😖
dnes idem s malou na kontrolu 😒.........je už v poriadku,akurát trošinku soplí 😖

leninka75
4. jún 2009

aninka a nemohla ti sabinka tlačiť na nejaký nerv alebo niečo???? ...........mne lilka raz tak dva dni v kuse tlačila na pravú spodnú časť brucha, že som si myslela, že mám zapálený slepák!!! 😖 ........oslava OK....len lilka bola najskôr nejaká zarazená, ale potom sa uvoľnila a bolo super!!! 🙂 ....aj v jasličkách jej detičky blahoželali tak bola z toho unesená!!! 🙂

aninka29
4. jún 2009

jéj to muselo byť pekné,keď jej tí malí prckovia nezrozumiteľne blahoželali 😵 😵 😵

leni neviem,možno aj tlačila,lebo tá malá nacvičuje gymnastiku v tom bruchu 😉 ..........len ma to bolelo dva dni v kuse nepretržite 😒 ..........pri Simke som to nemala,tak som z toho bola nervná 😖

aninka29
4. jún 2009

leni,mohla by si hodiť nejaké vaše new foto 😉 😉 😉

aninka29
4. jún 2009

zajtra si ja odfotím bandero 😀 svoje velké 🙂 .........jacka aj Ty by si mohla 😉 😵

aninka29
4. jún 2009

leninka nie si Ty náhodou Lenka???? 😉

aninka29
4. jún 2009

leninka Ty si Lenka 😵 😵 😵 .....všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko len to najlepšejšiek Tvojím dnešným meninkám Ti prajeme 😵 😵 😵

jacka
4. jún 2009

ozaj...ak si Lenka tak všetko najlepšie...aby si mala dobru dcerku

jacka
4. jún 2009

ani pekne si si pokecala 😀 😀

idem s Matkom von...mi píli nervy od rána 😝

len odfot...ja neviem kedy ma muž cvakne..ale ked pride domov ako človek tak mu poviem..inak mám v "páse" 98cm-- 😕

bubba
4. jún 2009

vsetko najlepsie karolkam aj lenkam 😵 😵 😵

leninka75
4. jún 2009

som lenka a ďakujem vám bambuľky!!!! 🙂 🙂 🙂 ........posnažím sa nejaké foto sem hodiť, len keď ja som v tom taká neporiadnica, mne sa s tým nechce barááááť 😀 😀 😀 .......vieš čo ma napadlo aninka??......že či sa už sabinka neprejavuje ako "activ baby", že "mami priprav sa na mňa"!!! 😀 😀 😀

mirrinka
4. jún 2009

Leni,všetko najlepšie k meninkám 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
4. jún 2009

kuk... 😵

aninka29
4. jún 2009

kuk kuk 😉

jacka, že? 😉 ja sa rada rozprávam sama so sebou 😀

leni,veď ja hovorím, že je moc akčná 🙂 ona asi ani nespí 😉 furt cvičí 🙂

jacka
4. jún 2009

ani tak budeš mat dobre dietatko...fakt ta pripravuje..aby si nebola v šoku 😀 😀

aninka29
4. jún 2009

podla mňa je teraz akčná a nespinká,ale až sa narodí,tak bude dobručká ako anjelik 😉 bude len papať a spinkať,tak ako jej sestrička 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre