Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
16. dec 2011

a práve pozerám, že mi preskočilo...... 😵 😵 😵 😵 😵 zas sme o krok dalej....... 😵 😵 😵 myslím týžden a nie v hlave... 😀 😀 😀 😀

leninka75
16. dec 2011

ahoooooooj!!!...........
@denisenko .nazďo pyšná maminka!! 😀 😀 😀 ..........ja mám tak rada tie školské besiedky 😵 😵 ...nechápem ako to môže niektorých rodičov obťažovať 😠 ......ten kočík je supiš!! 🙂 🙂 .....ja by som sa veru tiež vytešovala 😉 ........kočík po niskovi si predala?...

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ..počuj a nezdá sa ti, že to už teraz nejako rýchlejšie preskakuje???

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 veru, besiedky sú fajn...boli všetci rodičia, teda od každého dieťata jeden..... 😉 😉 a dostali sme aj školkársky časopis, majú tam ako piekli medovníčky...ani som to nevedela, Nisko nič nepovie...aj Mikuláš ked bol na návšteve a fotky aj zo zdobenia perníčkov....a my dvaja s Niskom sme tam vyfotení ako dve hviezdy z Holywoodu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kočík po Deniskovi som predala, zrovna pred pár dnami som videla tú mamičku na ulici...a pozerám, stále je pekný....len škoda, mávala som s nim problémy, ked sme cestovali busom, tak preto som teraz volila golfáč, kvoli skladnosti...... 😵 ....preskakuje, preskakuje.....ja si pamatám, ako som sa pred hádam mesiacom nevedela dočkať tej magickej 14-tky....a ahá čo tam už svieti...... 😵

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ....moja liluša je tiež partizán ..a mňa to tak štve 😠 ..všetko sa dozviem až po funuse ak vôbec 😝 .....golfáče sú super koče hlavne keď sa veľa cestuje 😉 .....a taká otázočka, kde chceš rodiť?..

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 ..včera pani učitelka sa pýtala, že či s nami rodičmi deti nejako komunikujú, vlastne či sa rodičia zaujímajú o to, čo robia deti v školke....a všetci rodičia sa zhodli na jednom, akonáhle výjdu zo školky tak jediná odpoved na všetky otázky je: ...neviem...čo ste robili? neviem, čo ste papali? neviem.....s kým si sa hral? neviem.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ...presne aj u nás je to tak 😝 😝 ............ja liluši vždy nahubujem, že je lenivá mi niečo povedať 😀 ......a počkaj keď sa začneme pýtať, že bolo v škole a príde tá fajná odpoveď, že NIČ 😀 😀 😝 😝 😝........

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 no hej a potom budeme prekvapené so známkami v žiackej knižke..... 😀 😀 😀 a to aj tebe hovorí, že nič nepapali, lebo pani kuchárka nenavarila? alebo všetko zjedla????? 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ....no už sa vidím, ako bombardujem pani učiteľku telefonátmi, že čo to moje dietko 😀 😀 😀 ......nie nie s jedlom vždy prizná farbu..teda čo zjedla a čo nie...pár posledných týždňov slečinka neje mäso a dokonca ani kuracie 😝 😝 😝 ...a v podstate aj doma ju musím nútiť aby zjedla aspoň kúsok 😝 .....v niskovej škôlke sú také pažravé pani kuchárky? 😀 😀 😅 😅

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ...úžasná spálňa!!!! 😵 😵 😵 ...........ráno by sa mi teda odtiaľ ťažko vyliezalo....

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 pažravé a ked nevaria, tak sa hrajú..... 😀 😀 😀 😀 😀 to máš fajn, tebe aspon povie, čo jedla.....mne vždy: ved si si prečítala, tak čo sa pýtaš????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja už to neriešim...včera sa priznal, že nejedol polievku, že bola kapusta...neviem prečo.... 😕 dneska majú rajčinu na desiatu, tak to zas nič..... 😔 😔 😔 😔 😔 a to nehovorím o hubách, zelenine a podobne..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 .....spálna je veru fajn, len ked mi vždy niekto robí skoro ráno budíček...aj dnes, že akože mamíííííí, už je tam 4:36...možem vstať???? 😀 😀 😀

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ..u nás v škôlke sú učky neskutočne lenivé......zberajú vrchnáčiky z jogurtov a nie aby sadli k PC a vycapili na nástenku oznam, aby rodičia nosili..nie oni to odkazujú po deťoch, ktoré si na to možno niekedy spomenú...u nás sa toho zje na mraky, takže som kľudne mohla nosiť..a zrejme tam ide aj o peniažky pre škôlky..raz jedna maminka dobre povedala, že tie naše učky potrebujú aby ich deti zabávali a nie ony deti 😝 😝 😝

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 no, to mohli dať ako oznam...aj ked nám včera vraveli, že schválne to odkazujú po deťoch, aby sa naučili byť za niečo zodpovedné....lenže ked fakt niečo treba tak to aj vyvesia..... 😎

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ........nisko ti bohviečo nezje, že? ☹ ..no čo maminkina kuchyňa je maminkina 😵 ........nisko si v stávaní môže ruky podať s lolkou.......to je tiež také ranné vtáča.......a môže vstať?? 😀 😀

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ...samoška nech odkazujú po deťoch, ale nech hrajú aj na istotu a vycapia ten oznam....veď pre škôlku každý centík je dobrý...a múdry rodič nepovie pred dieťaťom, že veď si to prečítal ale nechá deco aby sa cítilo dôležito..no ni?....

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ..deni poraď..mám sieťku ružičkového kelu ...ako ho spraviť?... 😨

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 veru v poslednej dobe viac nezje ako zje....zo všetkého ho bolí brucho......pokým nevytiahnem varechu..... 😠 ale aj tak to velmi nepomože....... 😝 😝 ale mne vždy tvrdí: maminka ja ti ták dakujem...ty si taká dobrá kuchárka....... 😵 😵 😵 😵 no, to vždy poteší, že? 😀 😀 😀 ranné ptáče dál doskáče...... 😀 😀 😀 😀 len ked o piatej ráno začne hrkať po celom dome s drevennými kolajnicami tak mám veru čo robiť aby som to všetko nevyhádzala z domu........ 😝 😝 😝 😝 ale vždy lepšie ako ked si začne púšťať hasičské auto na baterky..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 fúha...ružičkový kel....ja ho zbožnujem, ale u nás to nik okrem mna nemusí...ja ho mám rada ako šalát...tak trochu nakyslo.... 😀 😀 😀 normálne ti tie tvoje krásky zjedia aj zeleninku?

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ...krásna pochvala!!! 😵 .. len aby to raz svojej žienke nehovoril 😀 😀 😀 ...že hasičské auto, to by ma teda fest vytočilo 😝.......a to stále takto skoro vstáva??..pohrá sa a ide do škôlky?..... Lilka zeleninku celkom zje ale musí mať chuť a Lolka zatiaľ tak opatrne ona skôr dusenú na masle...len teraz posledný týždeň ako je Lolka trošku nascípaná nechce žiadne ovocie okrem banánov a ešte presnidávku a nie som si istá či jej to stačí čo sa týka vitamínov 😒 ...ten kel robíš na surovo či obvarený?...lebo tiež uvažujem o nejakom šaláte......len neviem čo všetko by som tam postrkala

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 žienka bude mať radosť, on je taký galantný..ked treba polichotiť..... 😀 😀 😀 ja dávam Deniskovi stále nejaké multivitamíny, plus probiotiká, takže dúfam, že vitamíny mu nechýbajú......ale zje napr. rajčinovú polievku, špenátovú, hrášok a,kukuricu lyžičkou z konzervy, kyslé uhorky na kilá a zbožnuje cviklu...a ešte zje fazulkovú polievku a mrkvu, ale len v kuracej alebo hovadzej polievke...a sme došli..... 😀 😀 😀 😀 😀 kel treba trochu obvariť, ja neviem, surový som neskúšala..... 🙂 to len kaleráb a karfiol a kapustu jem surové..... 😀

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ..tak to zje celkom dosť, som myslela, že je horší jedák 🙂 ...........to ľúbiš same "prďáky" 😀 😀 😀 ...ale aj u nás to ide...a potom muž trávi veľa času na balkóne 😀 😀 😀 😀 😀 ..............a keď máme kapustu, tak sa lilka s tatinom bijú o hlúbik 😀 .......

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ...a keď budeš kojiť budeš papkať aj nadúvadlá?... či uvidíš......

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ..už som to vymyslela...kel obvarím, potom ho hodím na masielko...opražím slaninku..zmiešam s kelom a ešte pridám nasekaný pó, možno troškubielej reďkovky a nastrúham syr....čo myslíš, môže byť?....

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 no vidíš...ja s tým nejako extra problémy nemám.... 😀 😀 asi to preto, že vačšinou to úplne moj žaludok nerozoberie, tak ma len nafúkne a do rána ma bolí brucho.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne že sme zdraví, no nie???? 😀 😀 😀 😀 😀 hlúbik je najlepší......ale to by som asi infarkt dostala od prekvapenia, keby som videla že si to Denisko dal do pusy...... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 veru, už teraz si lámem hlavu čo s tou stravou potom....... 😖 pri Deniskovi som taký problém nemala, kedže som odsávala mliečko aj to len necelé tri mesiace... ☹ ☹ ☹ ale dúfam, že tentokrát to výjde lepšie.... 🙂 ...si mi narobila chuťky......hlavne na tú slaninku....... 😵 😵 😵 😵 😵 vyzerá to super, baby budú isto spokojné.... 😵

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ..veď uvidíš ako bude drobček reagovať....niektorým detičkám nevadí nič a niektorým pomaly aj čistá voda ☹ .........čo baby!!...... hlavne ja si dám a keď sa podarí zjem sama 😀 😀 😀 😀 ..................jej slniečko vykúka...hádam už aj Lolku konečne skoro po týždni vytrepem von.......

leninka75
16. dec 2011

@denisenko ..a čo ten pôrod, kde bude?....

leninka75
16. dec 2011

idem sa pomaly schystať pôjdem pre lilku.......zajtra ideme na kysuce ku kamarátovi kolaudovať dom a v nedeľu má neterka narodky, takže máme o zábavu na celý víkend postarané.........krásny víkend prajem...pa, pa 🙂

denisenko
16. dec 2011

@leninka75 tak si to užite...ja stvrdnem doma...teda vraj ešte v nedelu asi pojdeme do žiliny so svokrovcami na nejaké nákupy a niekam na večeru a toť vsjo...kultúrne vyžitie.......... 😖 😀 fuj, ako tú desne fúka...... 😒 porod bude asi tu...alebo...uvidím, kde ma to chytí........ 😀

denisenko
16. dec 2011

všetci už víkendujete?????? 😕 😕 😕ja si kludne behám po nete a zatial mi po balkone lieta vianočná jedlička...tak tu fúka.....ešte aby niečo z nej ostalo do vianoc..... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre