Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
16. dec 2011
ahojte 😉
@leninka75 budete mat perný víkend, užite si ho
@denisenko pekný kočiar 🙂 chicco, že? aj ja mám golfky chicco a som spokojná 😉
u nás prší, cez víkend chceme skociť do mesta na vianočné trhy, tak dúfam, že nebude takto liať ]-(
utka
16. dec 2011
Ahojte.
Dnes sme boli na fibroskopii nosa. Vikimu dorástla nosná mandľa, idú mi ju vyberať 28.3., ale tentokrát v celkovej narkóze...
utka
16. dec 2011
@denisenko ako si pozriem fotky na streche?
denisenko
17. dec 2011
halo..... 🙂 🙂 🙂 🙂
@utka to mu dorástlo nejako moc rýchlo, nie???? =-) =-) =-) =-) =-) na fotky sa dostaneš, ked prejdeš na modrú strechu a nájdeš si album denisenko...tuším tak nejako... 😃

žienky, pečiem,dokonca som upratala.....to je výkon 😃 😃 😃 😃 včera som urobila vanilkové rožky, dneska tam mám linecké a možno spravím grilášky a ešte moj mužík chce medvedie labky...medovníčky zopár máme, a zo zvyškov urobím gulky...iné asi nebudem piecť, pretože sa mi neoplatí celý plech len kvoli návštevám..ja sladké nesmiem, Denisko 2 koláčiky za celé sviatky a chudák manžel..... 😃 😃 😃
utka
17. dec 2011
@denisenko asi áno, ale však to musíme mať my také "šťastie"...
No skúsim tú strechu...
utka
17. dec 2011
@denisenko super fotky. Krásne...
denisenko
17. dec 2011
@utka dakujeme.... 😉
denisenko
18. dec 2011
hmmm...a dnes nikto????? =-)
utka
18. dec 2011
Ahojte, my sme už domka...
leninka75
19. dec 2011
ahojte!!!.............uf konečne pondelok 😃 .......

@denisenko...aká šikovnica 🙂...takže ku vám už vianoce môžu prísť, napečené, upratané, stromček na balkóne..super 🙂 🙂 🙂..............čo ste ešte robkali cez víkend??:.......
leninka75
19. dec 2011
my máme dnes v škôlke besiedku...Lilka sa už nevedela dočkať .....keď som ju naťahovala, že bude ale musieť v škôlke aj spinkať,tak normálne súhlasila :-N ...pre besiedku všetko 😃 😃
denisenko
19. dec 2011
@leninka75 že konečne pondelok..... 😃 😃 😃 nie je to jedno???? 😃 😃 😃 😃 normálne Lilka v školke nespí??? Denisko ráno zas štrajkoval, že on nejde, ale když musíš, tak musíš........ 😃 😃 😃 ešte som bola dokupiť tatinkovi nejaké klasické drobnosti pod stromček, lebo fakt nemám ani potuchy čo s ním.... 😞 😞 😞 včera bol pozerať nejakú motorku, ale som sa ho hned aj spýtala či si ju dá do izby pod stromček, ak ju kupi..... ]-( ]-( ]-( a mne je zas zle...už celý týžden je mi nanič...... :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p včera sme boli na večeri, romantika aj s krbom... x-) x-)
denisenko
19. dec 2011
kde je kto???? =-)
utka
19. dec 2011
Ja som tu. Mala som doma kaderníčku. Strihala aj Vikiho, aj mňa. ideme k lekárke. Zatiaľ papa...
utka
19. dec 2011
No už sme doma. Imunoalergologička nám pridala isoprinosine, vo februári mu budú robiť zase odbery.
U obvodnej nás vyzliekli do spodného prádla, že urobia hneď aj preventívku, len ho nezaočkovali, keď bol chorý a hlavne ešte stále berie Imunor...Tam si mám zavolať v januári...Ale mám OČR, o to mi šlo pôvodne. Manžel volal za výsledky výterov, tie sú už konečne OK.
aninka29
19. dec 2011
ahojte mamky 🙂 ..nejak nič nestíham :-p.. .sestra odišli v sobotu...stihla som aj kaderníčku x-) ..v nedelu sme mali návštevu....dnes som ešte behala po vybavovačkách,poobede tanečná...zajtra má Simka zo škôlky vystúpenie pre osamelých,ale šupnem sa medzi nich aj ja 😃 aj tak musím rozviezť deti zo školky do kulturáku,takže zajtra som školkarský autobus 😃 ...v stredu majú vystúpenie pre rodičov..a to najdôležitejšie..zajtra nám dojde domkov tatiko x-) x-) x-) teda dúfam,že dojde....lebo linka Pha-Ke štrajkuje :-p ...snád dojdu šťastlivo čo najskôr 🙂 ...........
idem si vás prečítať
denisenko
20. dec 2011
dobré ránko.... 🙂
žienky moje, zle mi je...už týžden...... 😞 😞 😞 😞 pomaly nič nezjem a to čo zjem, ide aj vonku...ako je to normálne teraz?????priberám, ale strášne ma všetko tlačí.... :-S :-S :-S :-S :-S :-S
zajtra asi pojdeme poobede k našim, teda ak to zvládnem..... ]-( ]-(
denisenko
20. dec 2011
@aninka29 štrajkujú? a prečo?..len nech sa vám tatinko veru šťastlivo vráti, aj tak si dal načas..... 😃
jacka
20. dec 2011
ahojte.......

@denisenko konečne utorok 😃 😃 😉
jacka
20. dec 2011
@denisenko to bude tým že rastie bruško....a to nechutenstvo....to by už nemalo byť......ked pojdeš na kontrolu tak sa popýtaj
jacka
20. dec 2011
=-) =-) =-) =-) .....kdeže ste???
jacka
20. dec 2011
vyzerá to tak že som tu sama.. :-p
ideme sa poobliekať a šup s nimi do blata.... :-p :-p
utka
20. dec 2011
Ahojte...
Ja som ráno prezliekla periny, urobila som ryžový nákyp, s Viki sme ozdobili stromček, poupratovala som a teraz už trošku oddychujem. Ale o chvíľu ideme do škôlky po veci...
aninka29
20. dec 2011
ahojte mamulky 🙂
@jacka konečne si späť x-) x-)
vystúpenie bolo krásne x-) zlatunké boli detičky..........zajtra budú vystupovať aj v škôlke...už sa teším 🙂
idem uložiť baby do hajan a budem čakať tatíka....mal by už sedieť v lietadle z holandska,a ked pojde všetko hladko,tak o polnoci je doma x-) x-)
dobrú nocku
letty86
20. dec 2011
ahojte
tak málo ste popísali =-) cítiť, že Vianoce sa blížia
my sme boli včera na vianočných trhoch, dala som si medovinu a hned sa mi chcelo spať |-| =-)ktovie, čo mi do nej naliali :-N
aj my máme zajtra vystúpenie v škôlke, tak sa teším 🙂
dobrú noc všetkým x-)
utka
20. dec 2011
Posledné darčeky nakúpené, pobalené...môžu byť Vianoce 😉.
jacka
21. dec 2011
ahojte

@aninka29...dakujem x-) x-) x-)

@letty86
@aninka29 my sme od vystúpenia... 😞 ......MAťko je stále domka.....ale neva...aspon si ho vychutnávam 😃 😃 ]-( :-p

@utka nemožu....čosi........moje nie sú pobalené.....ešte nemám zlepené linecké..... :-p ...som aj jan robila včera ryžový..... 😉
jacka
21. dec 2011
inak dobrá kosa......-9 :-p :-p :-p ............dufam že aspon 😎 😎 ...vyjde ako včera 😎 😎 🙂
leninka75
21. dec 2011
ahojte žubrienky!!..........ja v týchto dňoch radšej ani nezapínam PC .....mám toho veľa postíhať, tak radšej nejdem dráždiť seba sa 😃 😃 😃 😃 😃 .........ale ide mi to dobre x-) x-) x-) ..dnes je muž pol dňa doma, potreboval kukmapu lebo ide jazdiť nové auto tak som sa sem trošku šupla.. 😃 .....

@jacka ..šunka opravená??? 🙂 ...ja sa idem nervačiť od zajtra ...Lilka chce byť už doma ...
jacka
21. dec 2011
@leninka75 tak tak....opravená........ale ani mi velmi nechýbal...porobila som si čo som chcela.............................vitaj v klube......ked mi bude ťažko si spomeniem aj na teba 🙂 😃 😃 😃 😉