• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
ahojte :wink:
@leninka75 budete mat perný víkend, užite si ho
@denisenko pekný kočiar :slight_smile: chicco, že? aj ja mám golfky chicco a som spokojná :wink:
u nás prší, cez víkend chceme skociť do mesta na vianočné trhy, tak dúfam, že nebude takto liať :angry:
16. dec 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Dnes sme boli na fibroskopii nosa. Vikimu dorástla nosná mandľa, idú mi ju vyberať 28.3., ale tentokrát v celkovej narkóze...
16. dec 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako si pozriem fotky na streche?
16. dec 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@utka to mu dorástlo nejako moc rýchlo, nie???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: na fotky sa dostaneš, ked prejdeš na modrú strechu a nájdeš si album denisenko...tuším tak nejako... :grinning:

žienky, pečiem,dokonca som upratala.....to je výkon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera som urobila vanilkové rožky, dneska tam mám linecké a možno spravím grilášky a ešte moj mužík chce medvedie labky...medovníčky zopár máme, a zo zvyškov urobím gulky...iné asi nebudem piecť, pretože sa mi neoplatí celý plech len kvoli návštevám..ja sladké nesmiem, Denisko 2 koláčiky za celé sviatky a chudák manžel..... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko asi áno, ale však to musíme mať my také "šťastie"...
No skúsim tú strechu...
17. dec 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super fotky. Krásne...
17. dec 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dakujeme.... :wink:
17. dec 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm...a dnes nikto????? :confused:
18. dec 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme už domka...
18. dec 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.............uf konečne pondelok :grinning: .......

@denisenko...aká šikovnica :slight_smile:...takže ku vám už vianoce môžu prísť, napečené, upratané, stromček na balkóne..super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:..............čo ste ešte robkali cez víkend??:.......
19. dec 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme dnes v škôlke besiedku...Lilka sa už nevedela dočkať .....keď som ju naťahovala, že bude ale musieť v škôlke aj spinkať,tak normálne súhlasila :sweat_smile: ...pre besiedku všetko :grinning: :grinning:
19. dec 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že konečne pondelok..... :grinning: :grinning: :grinning: nie je to jedno???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: normálne Lilka v školke nespí??? Denisko ráno zas štrajkoval, že on nejde, ale když musíš, tak musíš........ :grinning: :grinning: :grinning: ešte som bola dokupiť tatinkovi nejaké klasické drobnosti pod stromček, lebo fakt nemám ani potuchy čo s ním.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: včera bol pozerať nejakú motorku, ale som sa ho hned aj spýtala či si ju dá do izby pod stromček, ak ju kupi..... :angry: :angry: :angry: a mne je zas zle...už celý týžden je mi nanič...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera sme boli na večeri, romantika aj s krbom... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je kto???? :confused:
19. dec 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu. Mala som doma kaderníčku. Strihala aj Vikiho, aj mňa. ideme k lekárke. Zatiaľ papa...
19. dec 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už sme doma. Imunoalergologička nám pridala isoprinosine, vo februári mu budú robiť zase odbery.
U obvodnej nás vyzliekli do spodného prádla, že urobia hneď aj preventívku, len ho nezaočkovali, keď bol chorý a hlavne ešte stále berie Imunor...Tam si mám zavolať v januári...Ale mám OČR, o to mi šlo pôvodne. Manžel volal za výsledky výterov, tie sú už konečne OK.
19. dec 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile: ..nejak nič nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes:.. .sestra odišli v sobotu...stihla som aj kaderníčku :dizzy_face: ..v nedelu sme mali návštevu....dnes som ešte behala po vybavovačkách,poobede tanečná...zajtra má Simka zo škôlky vystúpenie pre osamelých,ale šupnem sa medzi nich aj ja :grinning: aj tak musím rozviezť deti zo školky do kulturáku,takže zajtra som školkarský autobus :grinning: ...v stredu majú vystúpenie pre rodičov..a to najdôležitejšie..zajtra nám dojde domkov tatiko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda dúfam,že dojde....lebo linka Pha-Ke štrajkuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...snád dojdu šťastlivo čo najskôr :slight_smile: ...........
idem si vás prečítať
19. dec 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile:
žienky moje, zle mi je...už týžden...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: pomaly nič nezjem a to čo zjem, ide aj vonku...ako je to normálne teraz?????priberám, ale strášne ma všetko tlačí.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
zajtra asi pojdeme poobede k našim, teda ak to zvládnem..... :angry: :angry:
20. dec 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 štrajkujú? a prečo?..len nech sa vám tatinko veru šťastlivo vráti, aj tak si dal načas..... :grinning:
20. dec 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......

@denisenko konečne utorok :grinning: :grinning: :wink:
20. dec 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to bude tým že rastie bruško....a to nechutenstvo....to by už nemalo byť......ked pojdeš na kontrolu tak sa popýtaj
20. dec 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: .....kdeže ste???
20. dec 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá to tak že som tu sama.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ideme sa poobliekať a šup s nimi do blata.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Ja som ráno prezliekla periny, urobila som ryžový nákyp, s Viki sme ozdobili stromček, poupratovala som a teraz už trošku oddychujem. Ale o chvíľu ideme do škôlky po veci...
20. dec 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky :slight_smile:
@jacka konečne si späť :dizzy_face: :dizzy_face:
vystúpenie bolo krásne :dizzy_face: zlatunké boli detičky..........zajtra budú vystupovať aj v škôlke...už sa teším :slight_smile:
idem uložiť baby do hajan a budem čakať tatíka....mal by už sedieť v lietadle z holandska,a ked pojde všetko hladko,tak o polnoci je doma :dizzy_face: :dizzy_face:
dobrú nocku
20. dec 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
tak málo ste popísali :confused: cítiť, že Vianoce sa blížia
my sme boli včera na vianočných trhoch, dala som si medovinu a hned sa mi chcelo spať :pensive: :confused:ktovie, čo mi do nej naliali :sweat_smile:
aj my máme zajtra vystúpenie v škôlke, tak sa teším :slight_smile:
dobrú noc všetkým :dizzy_face:
20. dec 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posledné darčeky nakúpené, pobalené...môžu byť Vianoce :wink:.
20. dec 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@aninka29...dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@letty86
@aninka29 my sme od vystúpenia... :frowning2: ......MAťko je stále domka.....ale neva...aspon si ho vychutnávam :grinning: :grinning: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka nemožu....čosi........moje nie sú pobalené.....ešte nemám zlepené linecké..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som aj jan robila včera ryžový..... :wink:
21. dec 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dobrá kosa......-9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............dufam že aspon :sunglasses: :sunglasses: ...vyjde ako včera :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile:
21. dec 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žubrienky!!..........ja v týchto dňoch radšej ani nezapínam PC .....mám toho veľa postíhať, tak radšej nejdem dráždiť seba sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........ale ide mi to dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..dnes je muž pol dňa doma, potreboval kukmapu lebo ide jazdiť nové auto tak som sa sem trošku šupla.. :grinning: .....

@jacka ..šunka opravená??? :slight_smile: ...ja sa idem nervačiť od zajtra ...Lilka chce byť už doma ...
21. dec 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak tak....opravená........ale ani mi velmi nechýbal...porobila som si čo som chcela.............................vitaj v klube......ked mi bude ťažko si spomeniem aj na teba :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
21. dec 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok