• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
@denisenko .....a ďasná už máš OK?...fuj počasie..ja som dnes total nemožná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a tie deti jak na baterky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........super, že niskovi je lepšie :slight_smile:

@utka..ja keď toto poviem bratrancovi fyzioteraputovi, teda, že priberám aj z čistej vody.....tak mi povie cica nežer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hmmm...ale keď mňa nebaví držať dietu do konca života...
28. dec 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!......veď som sa vám zabudla pochváliť..Lolka sa nám rozbehala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........

@utka....no tak to potom ťažko s tebou...pokiaľ to nemáš v génoch, že môžeš papať čo chceš tak musíš pre to robiť niečo ty......alebo liposukcia...ževraj je to trvalé :wink:

@jacka.......čo porábate?

@denisenko...chystaj na piatok kávičku, ideme do rajeckej lesnej kuk na betlehem a potom sme u vás ako na koni :wink:
29. dec 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 super...chceš nescu, turka, tri v jednom alebo capučínko?????? :dizzy_face: ...blahoželáme Lolke,isto máte radosť...... :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka never liposukcii...ani tá vraj trvalá nie je.......ja som ako balon, len neviem kde mám ten vypúšťací ventil :grinning: :grinning: práve som si dala ešte k tomu aj kávové zrno...... :grinning: ...ked už som ako buchta, tak nech poriadna, čo sa budem trocháriť....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
@leninka75 ja viem, ja všetko ovládam. Hlavne teoreticky, ale už musím aj prakticky. Keď sa mi to už raz podarilo, musí sa aj teraz. Len teraz som o 15 rokov staršia :frowning2:...
@denisenko neverím...neboj!
29. dec 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...............
@leninka75 super blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......aj ju niekdy chytíš :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko tak teba si ako balon vobec neviem predstaviť.......zato ja tu asi vzlietnem :grinning: :grinning: :grinning: ....aj u nás bol sniežik.....som sa bola s detmi bobovať.....a teraz je samé blato....fúúúúj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................ale boli sme na Kordíkoch...tam je kopec snehu......sa deti vybláznili........
29. dec 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty si čo pojedla na tieto sviatky :grinning: :grinning: :grinning: ..........nemožem s teba :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko a ty moja kedyže to ideš na kontrolu?.......horím nedočkavostou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
29. dec 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky vám čo doniesol ježiško...posluchali ste???? :slight_smile: :slight_smile:
29. dec 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lipo je trvalá...tukové bunky sa nemnožia len rastú...čiže to čo odsajú je natrvalo preč ale to čo neodsajú pekne krásne rastie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak super, že ste mali aspon trochu snehu...my zas ništ...iba čo mi dnes ráno doniesol kocúr kopu blata na labkách....šiel rovno do vane....... :angry: ..na kontrolu idem 4-teho, teda do poradne, musím ju nahovoriť nech mi spraví hned aj sono, aj ked by to bolo o týžden skor, ale potom by som chcela isť s tatinkom do Itálie, musím vybaviť zas nejaké peniažky a to sa už koncom januára dá........ :wink: že sa pýtaš, či sme poslúchali...ved my ani neposlušné byť nevieme, no nie????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa pochvál čo Tebe doniesol... :wink: :wink: :wink: mne okrem iných klasík, čo každý rok doniesol ešte šicí stroj....aby sopm mohla konečne poobšívať tých mojich dotrhancov :cry: :cry: :cry:
29. dec 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tie čo odsali už nenarastú....ale natrastú nové, ked nedávaš pozor.......v tom je háčik :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..dám si nescu s mliečkom bez cukru a muž tiež :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...len sa napapaj keď drobčekovi chutí......keď porodíš budeš zasa ako prútik :dizzy_face: .............

@jacka..inak je to des to lolkino bežkanie....chodím za ňou v predklone s vystretými rukami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...veď poznáš.....no aj my sme sa stihli až raz pobobovať :frowning2: ........ja som poslúchala...ježiško mi doniesol knižky, snehule, panvicu a kozmetiku .....a čo ty???:.
29. dec 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..tukové bunky sa fakt nemnožia......to je asi ich jediná výhoda...
29. dec 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka len aby si vedela ako vyzerá balon, tak som rýchlo strčila manželovi foťák do ruky ....a toto je výsledok....koniec 27. týždna........ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. dec 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a že na Vianoce obžerstvo....moj muž sa mi stále chechce, že nejedz už tolko, vyzeráš ako tehotná..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .........juuuuuuuuuuuuj aké krásne mini bruško!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
29. dec 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že mini....súdok 5 litrového pivka :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super bruško...
Mne Ježiško doniesol konvicu Brita.
29. dec 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
U našich teplákovú súpravu a u svokrovcov pekáč na mafiny a pekáč normálny veľký /všetko, to, čo som si ja kúpila.../
29. dec 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka najlepšie je, ked si vyberieme samé...aspon nie sme sklamané.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ked na druhej strane, dostala som ako každý rok krásne spodné prádlo a normálne moj muž kúpil inú velkosť ako po iné roky.......tak som sa hned aj spýtala, ako Ježiško vedel, že aké.......vraj, jednoducho som mu povedal, že si tehotná...tak to super sedí....... :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko hej, hej...to je pravda...
29. dec 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@denisenko más krásne bruško...konečne niečo aj vidno......ty naša velryba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
30. dec 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja nechcem byť otravná...ale kedy ideš na sono???....................či ti mám dať pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..aspon na sviatky :wink:
30. dec 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ale ani mi nehovor....na sono by som mala ísť v 30-tom týždni, kedže mi dneska preskočilo, možeš rátať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pojdem sa spýtať, či by mi to nemohli spraviť budúci týžden spolu s poradnou, aby som mohla ísť spolu s mužíkom do Talianska...inak budem musieť ísť až o dva týždne a tranzitom...a to sa mi ani najmenej nechce..trvá to minimálne o tri hodiny dlhšie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Dnes máme dovolené modísť z práce medzi 12-tou a 13-tou...tak sa vytešujem.
30. dec 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!.........nám tu rozprávkovo snežíííííííííííííííííí :dizzy_face:

@denisenko...už varíš kafčo?? :grinning:
30. dec 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 A tu prší :frowning2:...
30. dec 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..škoda .......
30. dec 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu sneží..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem tam viac, sem tam menej........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 tú kávu máš už ľadovú......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok