Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
28. dec 2011

@denisenko .....a ďasná už máš OK?...fuj počasie..ja som dnes total nemožná 😝 😝 😝 ......a tie deti jak na baterky 😝 😝 ...........super, že niskovi je lepšie 🙂

@utka..ja keď toto poviem bratrancovi fyzioteraputovi, teda, že priberám aj z čistej vody.....tak mi povie cica nežer 😀 😀 😀 😀

utka
28. dec 2011

@leninka75 hmmm...ale keď mňa nebaví držať dietu do konca života...

leninka75
29. dec 2011

ahojte!!!......veď som sa vám zabudla pochváliť..Lolka sa nám rozbehala 😵 😵 😵 😵 .........

@utka....no tak to potom ťažko s tebou...pokiaľ to nemáš v génoch, že môžeš papať čo chceš tak musíš pre to robiť niečo ty......alebo liposukcia...ževraj je to trvalé 😉

@jacka.......čo porábate?

@denisenko...chystaj na piatok kávičku, ideme do rajeckej lesnej kuk na betlehem a potom sme u vás ako na koni 😉

denisenko
29. dec 2011

@leninka75 super...chceš nescu, turka, tri v jednom alebo capučínko?????? 😵 ...blahoželáme Lolke,isto máte radosť...... 😵 😵
@utka never liposukcii...ani tá vraj trvalá nie je.......ja som ako balon, len neviem kde mám ten vypúšťací ventil 😀 😀 práve som si dala ešte k tomu aj kávové zrno...... 😀 ...ked už som ako buchta, tak nech poriadna, čo sa budem trocháriť....... 😀 😀 😀 😀

utka
29. dec 2011

Ahojte!
@leninka75 ja viem, ja všetko ovládam. Hlavne teoreticky, ale už musím aj prakticky. Keď sa mi to už raz podarilo, musí sa aj teraz. Len teraz som o 15 rokov staršia ☹...
@denisenko neverím...neboj!

jacka
29. dec 2011

ahojte...............
@leninka75 super blahoželám 😵 😵 😵 ......aj ju niekdy chytíš 😉 🙂 🙂 🙂

@denisenko tak teba si ako balon vobec neviem predstaviť.......zato ja tu asi vzlietnem 😀 😀 😀 ....aj u nás bol sniežik.....som sa bola s detmi bobovať.....a teraz je samé blato....fúúúúj 😝 😝 😝 😝 😝 ..........................ale boli sme na Kordíkoch...tam je kopec snehu......sa deti vybláznili........

jacka
29. dec 2011

@leninka75 ty si čo pojedla na tieto sviatky 😀 😀 😀 ..........nemožem s teba 😀 😀 😀

@denisenko a ty moja kedyže to ideš na kontrolu?.......horím nedočkavostou 😵 😵 😵 😉

jacka
29. dec 2011

žienky vám čo doniesol ježiško...posluchali ste???? 🙂 🙂

leninka75
29. dec 2011

lipo je trvalá...tukové bunky sa nemnožia len rastú...čiže to čo odsajú je natrvalo preč ale to čo neodsajú pekne krásne rastie 😝 😝

denisenko
29. dec 2011

@jacka tak super, že ste mali aspon trochu snehu...my zas ništ...iba čo mi dnes ráno doniesol kocúr kopu blata na labkách....šiel rovno do vane....... 😠 ..na kontrolu idem 4-teho, teda do poradne, musím ju nahovoriť nech mi spraví hned aj sono, aj ked by to bolo o týžden skor, ale potom by som chcela isť s tatinkom do Itálie, musím vybaviť zas nejaké peniažky a to sa už koncom januára dá........ 😉 že sa pýtaš, či sme poslúchali...ved my ani neposlušné byť nevieme, no nie????? 😀 😀 😀 😀 😀 sa pochvál čo Tebe doniesol... 😉 😉 😉 mne okrem iných klasík, čo každý rok doniesol ešte šicí stroj....aby sopm mohla konečne poobšívať tých mojich dotrhancov 😢 😢 😢

denisenko
29. dec 2011

@leninka75 tie čo odsali už nenarastú....ale natrastú nové, ked nedávaš pozor.......v tom je háčik 😀 😀 😀

leninka75
29. dec 2011

@denisenko ..dám si nescu s mliečkom bez cukru a muž tiež 🙂 🙂 🙂 ...len sa napapaj keď drobčekovi chutí......keď porodíš budeš zasa ako prútik 😵 .............

@jacka..inak je to des to lolkino bežkanie....chodím za ňou v predklone s vystretými rukami 😝 😝 ...veď poznáš.....no aj my sme sa stihli až raz pobobovať ☹ ........ja som poslúchala...ježiško mi doniesol knižky, snehule, panvicu a kozmetiku .....a čo ty???:.

leninka75
29. dec 2011

@denisenko ..tukové bunky sa fakt nemnožia......to je asi ich jediná výhoda...

denisenko
29. dec 2011

@jacka len aby si vedela ako vyzerá balon, tak som rýchlo strčila manželovi foťák do ruky ....a toto je výsledok....koniec 27. týždna........ 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
29. dec 2011

a že na Vianoce obžerstvo....moj muž sa mi stále chechce, že nejedz už tolko, vyzeráš ako tehotná..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. dec 2011

@denisenko .........juuuuuuuuuuuuj aké krásne mini bruško!!!! 🙂 😵 😀

denisenko
29. dec 2011

@leninka75 že mini....súdok 5 litrového pivka 😀 😀 😀

utka
29. dec 2011

@denisenko super bruško...
Mne Ježiško doniesol konvicu Brita.

utka
29. dec 2011

U našich teplákovú súpravu a u svokrovcov pekáč na mafiny a pekáč normálny veľký /všetko, to, čo som si ja kúpila.../

denisenko
29. dec 2011

@utka najlepšie je, ked si vyberieme samé...aspon nie sme sklamané.... 😵 😵 😵 😵 😵 aj ked na druhej strane, dostala som ako každý rok krásne spodné prádlo a normálne moj muž kúpil inú velkosť ako po iné roky.......tak som sa hned aj spýtala, ako Ježiško vedel, že aké.......vraj, jednoducho som mu povedal, že si tehotná...tak to super sedí....... 😀 😀 😀

utka
29. dec 2011

@denisenko hej, hej...to je pravda...

jacka
30. dec 2011

ahojte

@denisenko más krásne bruško...konečne niečo aj vidno......ty naša velryba 😵 😵 😵 🙂

denisenko
30. dec 2011

dobré ránko..... 🙂
@jacka 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. dec 2011

@denisenko ja nechcem byť otravná...ale kedy ideš na sono???....................či ti mám dať pokoj 😀 😀 😀 😀 ..aspon na sviatky 😉

denisenko
30. dec 2011

@jacka ale ani mi nehovor....na sono by som mala ísť v 30-tom týždni, kedže mi dneska preskočilo, možeš rátať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale pojdem sa spýtať, či by mi to nemohli spraviť budúci týžden spolu s poradnou, aby som mohla ísť spolu s mužíkom do Talianska...inak budem musieť ísť až o dva týždne a tranzitom...a to sa mi ani najmenej nechce..trvá to minimálne o tri hodiny dlhšie..... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
30. dec 2011

Ahojte...
Dnes máme dovolené modísť z práce medzi 12-tou a 13-tou...tak sa vytešujem.

leninka75
30. dec 2011

ahojte!.........nám tu rozprávkovo snežíííííííííííííííííí 😵

@denisenko...už varíš kafčo?? 😀

utka
30. dec 2011

@leninka75 A tu prší ☹...

leninka75
30. dec 2011

@utka ..škoda .......

denisenko
30. dec 2011

aj tu sneží..... 😵 😵 😵 😵 sem tam viac, sem tam menej........ 😵 😵 😵
@leninka75 tú kávu máš už ľadovú......... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre