Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. dec 2011

robila som šišky...ešteže ja to nejem....... 😠

utka
30. dec 2011

Ja som robila pirohy so slivkovým lekvárom...

utka
30. dec 2011

A kde ste všetky???
Tak toto je fakt krása:

https://www.youtube.com/watch?v=a7UFm6ErMPU
leninka75
31. dec 2011

ránečko!!! ...a máme posledný deň roka ☹ .........ale to zasa ušlo 😝 ........čo varíte na silvestra??:......u nás podobne ako na štedrý deň kapustnica a ryba, ale teraz máme nie kapra, ale pstruhy..už sa na ne teším........a ešte urobím trasenú tortu......vyhrejem papučky a ide sa na to 😀 😀 😀

leninka75
31. dec 2011

ak už nestihnem, tak prajem všetkým, aby budúci rok bol len a len šťastný, nech nás obchádzajú choroby širokým oblúkom, nech naši prvorodení zvládnu školu na jednotku, detičky, ktoré čaká prvýkrát škôlka nech to zvládnu bez slzičiek, nech nám tu pribudne v marci bezproblémovo ďalší zdravý drobček a nech nás naši drahí poslúchajú 🙂 ☹ 😵 😵...všetko dobré v novom roku 2012 dievčatá !!!! 🙂 🙂 😵 😵 😵

denisenko
31. dec 2011

veru, posledný den roka...... 😎 asponže ten je trochu biely....... 😉 ja som vyhodila chlapov na chvílu vonku, nech si vyvetrajú hlavy a varím kapustnicu s údeným maskom a klobáskou a šišky sú od včera..... 😉 ach, ešte ma čaká žehlenie a pomaly hádam aj balenie nášho tatinka....... ☹ ☹ ☹

denisenko
31. dec 2011

@leninka75 my sme mali pstruhy na štedrý den...... 😉 dnes už len nejaké obložené misy, zakúriť v krbe a vyvaliť sa pred telku..... 😀 😀 😀 😀

utka
31. dec 2011

Ahojte.
My budeme mať pirohy plnené slivkovým lekvárom a Vikinko plnené nutelou. Potom kapustnica, šalát a rezeň a rybie filé. Skoro ako na Vianoce. Potom ešte urobím nejaké chlebíky, lebo asi budeme tráviť dnešnú noc so susedovcami na chodbe...
Tak aj ja Vám všetkým želám veselého Silvestra a krásny, šťastný a hlavne plný zdravia celý rok 2012.

utka
31. dec 2011
leninka75
31. dec 2011

@denisenko ....veru len nech sa vyvetrajú........ja som to tiež vyhádzala z chalupy aby som v kľude uvarila....

@utka...to budete jak chodbovica na intráku 😀 😀 😀

denisenko
31. dec 2011

@utka že chodbovica....xi,xi,xi..... 😀 😀 😀 my čakáme moju maminu,ostane až do zajtra, takže nám bude veselo..... 😀 😀 😀

všetko najlepšie v novom roku, hlavne zdravie, držíme pršteky všetkým budúcim školákom a maminkám pevné nervy...kopu lásky a nech je budúci rok lepší ako tento starý..... 😵

utka
31. dec 2011

Veru baby, chodbovica 😉. Tak presne to voláme...Ja som na intráku nikdy nebývala...

utka
31. dec 2011

Tak ako Silvestrujete?

utka
31. dec 2011

Šťastný Nový a aj celý rok!!!

utka
1. jan 2012

Kedy išli vaše detičky spať? Či to len náš bol tak dlho hore??? Pred 5 minútami zaspal...

jacka
1. jan 2012

všetko dobré v novom roku....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
1. jan 2012

@utka normálne o 8h .......ale v noci Maťko zobudil rachot tka sme trošku kuk..a potom zaspinkal 🙂

utka
1. jan 2012

Ahojte. My sme už vyspinkaní....

jacka
1. jan 2012

@utka ............. 🙂

my sa pojdeme zachvilu sánkovať.......moc sa mi nechce.....ale čo pre ne neurobím 🙂 🙂 😉

utka
1. jan 2012

@jacka to máte toľko snehu? Tu prší ☹...

jacka
1. jan 2012

@utka nie............chodíme do BB...................... 🙂 tam je viacej snehu...tu skoro nič nie je 😝 😝

jacka
2. jan 2012

ahojte.......... 🙂

leninka75
2. jan 2012

ahojte v novom roku!! 🙂 ..............chudáčik môj muž bol včera celý deň mrzutý, že už mu končí dovolenka ☹

leninka75
2. jan 2012

@utka .....naše baby tiež išli spať v obvyklom čase....

leninka75
2. jan 2012

@jacka ..vy ste silvestrovali sami doma?......

jacka
2. jan 2012

@leninka75 áno........ 🙂 ,.................a vy ako ste silvestrovali? 🙂 ................ráno som sa ledva zobudila 😀 😀

leninka75
2. jan 2012

@jacka ....to ja som bola včera taká 😝 ...boli sme u známych....svokra sa ponúkla, že bude pri deťoch 😅....som spala 3 hodiny, lebo Lolke je šuma fuk, že bol silvester ona si vstáva stále pred piatou 😝 😝

leninka75
2. jan 2012

@jacka .........mňa z tej Laury 😝 ........hore je od pol piatej, všetci čerti s ňou šijú, stále sa pchá tam kde je najmenej miesta, potom spadne, ublíži si a ide tam znova 😠 😠 😠.......ešte je len deväť a už mám toho plné zuby 😖

letty86
2. jan 2012

ahojte 😵 😵 😵
prajem vám všššetko najkrajšie do nového roka, nech ste vy a vaši najmilší zdraví, šťastní, spokojní, nech vám nič podstatné nechýba 😵 😵 😵 😵 😵
ozvem sa neskôr 😵

leninka75
2. jan 2012

už sa cica zobudila..........dúfam, že bude lepšie.....hádam pôjdeme aj trošku von lebo inak mi šibne 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre