Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
2. jan 2012

Ahojte!
V práci celkom pohoda. Chlapi oodychujú doma. Ešte zajtra pracujem a potom mám dovolenku. Už sa teším 😉...

leninka75
2. jan 2012

@utka ...no teda ..ty stále dovolenkuješ 😵 ........si skoro ako my na MD .................to máš ešte starú či už z novej?

jacka
2. jan 2012

@leninka75 ako sa Laura vyspinkala??? 🙂 🙂

zajtra ide muž na zabíjačku tak budem celááá vaša 😀 😀

pojdeme sa poobliekať a šup von na chvilu...slubila sa sestra že dobehnu....takže dnes sneh nehrozí....a už asi vobec....teplo je vonku 😝 😝 😝

jacka
2. jan 2012

ozaj....volala som si na výsledky......takže nemám celiakiu ani ja..... 🙂

utka
2. jan 2012

@leninka75 nooo, mám trošku menej dovolenky ako vy 😉, ešte mám starú. Ešte asi 8.5 dňa. My máme totižto 30 dní. 25 normálne a firma nám pridala ešte 5.

denisenko
2. jan 2012

ahojte.... 😉 žienky moje, ja vobec nestíham........ ☹ na Silvestra a Nový rok sme mali na návšteve maminu, potom švagor so ženou, podvečer nejaké novoročné návštevy my a večer som odpadla do postele tvrdá ako štolverka.... 😠 vlastne ......zaspala som rovno pred telkou a dalšia návšteva ma zobudila.....o pol deviatej večer..... 😠 😠 😠 dnes od rána samé nahánačky...najskor som bola v poradni..tak vraj sme ok, pribrala som za mesiac 2 kilá... 😔 potom rýchlo vybaviť Deniskovi odklad na zápis do školy, ešteže aj ked sú prázdniny, pán riaditel tam bol.....možeme prísť aj vo februári..... 😵 😵 😵 😵 potom s Deniskom na kontrolu, vybaviť potvrdenky o PN do školky, nech nemusím platiť za december, čo tam nebol...rýchlo ho ešte dať ostrihať, nakúpiť potraviny na mesiac a pobaliť...zajtra ráno už cestujeme..... 😔 😔 😔 😔 zas....... 😢 😢 😢 😢 tak sa ozvem až pozajtra...... 😉

denisenko
2. jan 2012

a som zabudla...moje testy na cukor dopadli dobre.....5,5....tak do 7,7 sa ešte možem dožrať 😀 😀 😀 😀

utka
2. jan 2012

@denisenko tak ty toho teda máš poriadne veľa...šikulka si! Tak šťastnú cestu!!!

utka
3. jan 2012

Dobré ránko!

jacka
3. jan 2012

ahojte......

@denisenko máš toho riadne vela..........super že aj výsledky su o.k.........len sa dožerkaj..... 😉 😉 ..................to bola dobrá návšteva o pol 9 večer......... 😝 .................

leninka75
3. jan 2012

ahojte!!..že aké šikovné dnes obe!! 🙂 ...ale na mňa aj tak nemáte 😉 ...ja už straším od 4:30 😝 😝 😝 .........

@jacka..vy budete mať dnes maškrty 😵...hádam muž donesie poriadnu výslužku 🙂......takže chlapci celiakiu po vás nezdedili....ani nikto v rodine nemá?....

@denisenko..super deni, teším sa z výsledkov 🙂...a čo to sono, kedy ti ho urobia?.....šikovná si ty žienka 🙂...šťastnú cestu...

jacka
3. jan 2012

@leninka75 .................no veru na teba nemáme...... ☹ .............a ani ti to nezávidím 😔 ..............................noooo ja by som to maškrtami velmi nenazvala..........ale neviem či príde dnes....sám nevedel.......ale ved mu je tam dobre...... 😀 😀 😀

jacka
3. jan 2012

@leninka75 celiakia zvykne preskočiť generáciu.....takže to možu mať od starých rod........alebo sesternica bratranec......

aj u vás je tak hnusne vonku??? 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝

leninka75
3. jan 2012

@jacka ......nemáš rada také zabíjačkové veci?.......ja len slaninu a klobásy 😵 ...........to išiel k mame? ...zatiaľ je škaredo ale dúfam, že bude lepšie.....

jacka
3. jan 2012

@leninka75 mám....ale tie ich sú bez chuti.........
myslíš že sa vyčasí???....tu je hmla.....a všade blato...... 😝 ....pochybujem sa u nás bude lepšie 😠

leninka75
3. jan 2012

@jacka .......to potom radšej nejesť ako si pokaziť chuť......aj tu je hnusné blato 😝 ..ale hmla sa začína trhať a akoby sa aj slniečko chcelo ukázať 🙂 ..........urobila som babám na obed dusenú brokolicu s cestovinou, som zvedavá či mi to budú jesť....

jacka
3. jan 2012

@leninka75 že aj ja vravím 😀 😀 😀

poobede ked sa Peťulo vyspí budem musieť ísť von...... 😝 ....................som Maťkovi stiahla E.T......nešiel sa odtrhnuť od telky...tak sme ostali dnu.....

jacka
3. jan 2012

@leninka75 ja som robila paradajkovú polievku a špenát......mnam....bezmäsitý den 😀 😀 😀

leninka75
3. jan 2012

@jacka ......to fakt maťko kuká 😕 ..ja som musela lilušu prinúťiť pozerať princeznú so zlatou hviezdou 😀 ..nemá rada hrané rozprávky 😝 ......chlapci ľúbia špenát?..

jacka
3. jan 2012

@leninka75 kukal....sem tam zdrhol že sa bojí...aj som rozmýšlala že to vypnem.,........ale nechcel....dokukal do konca 😝 ................................................aj pozerala?......ja som takéto rozprávky dávno nevidela ☹ 😢
toto bola asi prvá hraná...............lubia ..obaja......len som dnes rozmixovala zemiaky.....a to bol omyl....zajtra budu celé 😉
vy ste už jedli?..............muž bude robiť celý týžden?

leninka75
3. jan 2012

@jacka ....ešte sme nejedli..my tak neskôr okolo pol jednej......jaaaj čo budeme robiť??.....veď si nad tým hlavu lámem od rána, ale v takom počasí sa moc nedá...muž v robote ja sama s potvorami...tak max do dediny na prechádzku 😝 ..to bude tak vrchol každého dňa 😅 😅 😅 ...a čo vy?

jacka
3. jan 2012

@leninka75 detto........ 😝 😝 ......sa Peťko vyspí a ideme na takú istú prechádzku 😅 😅 .......................keby aspon slniečko bolo 😒

leninka75
3. jan 2012

@jacka ...ja by som aj ku niekomu išla na návštevu, len mi je to trápne sa stále k niekomu pchať 😔 ....ale ten deň je potom taký lepší aj baby majú zmenu,nie len stále doma........u nás tuším už aj popršalo, nejaké mám mokré okná....už vieš kedy bude u vás zápis do školy?

leninka75
3. jan 2012

@jacka ....ako chodíte na prechádzku pešo?.....či peťko ešte v koči?...

jacka
3. jan 2012

@leninka75 čoby.....pchať........ak sú normálny tak ťa nevyhodia....a hodinka nikoho nezabije.....skor prospeje......tu vykuka slniečko....ale pssst

veru netuším.....musím sa popýtať v školke....ako to funguje......ja neviem

peši.....v kočíku už nie je dávno 😉 .......

jacka
3. jan 2012

@leninka75 ty vieš kedy máte zápis?.....a ideš ju dať v dedine do školy?

leninka75
3. jan 2012

@jacka .... a chce sa im chodiť??.......Lilka s tým má oooooobrovský problém teraz v zime...v lete na kolobežke je to OK.......my by sme mali mať zápis teraz v januári ale presný dátum neviem............hej dám ju tu v dedine.....škola má celkom Ok výsledky aj úspešnosť prijatí na strednú školu je vysoká.....ja som tu tiež chodila a aj muž a aha akí sme šikovní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ty dáš kam maťka?...

jacka
3. jan 2012

@leninka75 akurát hladam.......neviem kde ho dám...už len kvoli strave.....a chcem aby tam aj Peťko chodil......našla som že zápisy su 27.1.....od 13 do 18 a 28.1....od 8 do 12........................najradšej by som ho dala do BB ....tam varia aj pre takéto deti
jasné že ste šikovný.............. 😵 😵 😵 😵 😉

jacka
3. jan 2012

😎 😎 😎 😎 😎 ..........kto chce..... 😎 😎 😎

jacka
3. jan 2012

už sme doma.....prasiatka by s nás mali radosť ako vyzeráme 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre