• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
Ahojte!
V práci celkom pohoda. Chlapi oodychujú doma. Ešte zajtra pracujem a potom mám dovolenku. Už sa teším :wink:...
2. jan 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...no teda ..ty stále dovolenkuješ :dizzy_face: ........si skoro ako my na MD .................to máš ešte starú či už z novej?
2. jan 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ako sa Laura vyspinkala??? :slight_smile: :slight_smile:

zajtra ide muž na zabíjačku tak budem celááá vaša :grinning: :grinning:

pojdeme sa poobliekať a šup von na chvilu...slubila sa sestra že dobehnu....takže dnes sneh nehrozí....a už asi vobec....teplo je vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj....volala som si na výsledky......takže nemám celiakiu ani ja..... :slight_smile:
2. jan 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nooo, mám trošku menej dovolenky ako vy :wink:, ešte mám starú. Ešte asi 8.5 dňa. My máme totižto 30 dní. 25 normálne a firma nám pridala ešte 5.
2. jan 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: žienky moje, ja vobec nestíham........ :frowning2: na Silvestra a Nový rok sme mali na návšteve maminu, potom švagor so ženou, podvečer nejaké novoročné návštevy my a večer som odpadla do postele tvrdá ako štolverka.... :angry: vlastne ......zaspala som rovno pred telkou a dalšia návšteva ma zobudila.....o pol deviatej večer..... :angry: :angry: :angry: dnes od rána samé nahánačky...najskor som bola v poradni..tak vraj sme ok, pribrala som za mesiac 2 kilá... :pensive: potom rýchlo vybaviť Deniskovi odklad na zápis do školy, ešteže aj ked sú prázdniny, pán riaditel tam bol.....možeme prísť aj vo februári..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potom s Deniskom na kontrolu, vybaviť potvrdenky o PN do školky, nech nemusím platiť za december, čo tam nebol...rýchlo ho ešte dať ostrihať, nakúpiť potraviny na mesiac a pobaliť...zajtra ráno už cestujeme..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: zas....... :cry: :cry: :cry: :cry: tak sa ozvem až pozajtra...... :wink:
2. jan 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som zabudla...moje testy na cukor dopadli dobre.....5,5....tak do 7,7 sa ešte možem dožrať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak ty toho teda máš poriadne veľa...šikulka si! Tak šťastnú cestu!!!
2. jan 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
3. jan 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

@denisenko máš toho riadne vela..........super že aj výsledky su o.k.........len sa dožerkaj..... :wink: :wink: ..................to bola dobrá návšteva o pol 9 večer......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................
3. jan 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!..že aké šikovné dnes obe!! :slight_smile: ...ale na mňa aj tak nemáte :wink: ...ja už straším od 4:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........

@jacka..vy budete mať dnes maškrty :dizzy_face:...hádam muž donesie poriadnu výslužku :slight_smile:......takže chlapci celiakiu po vás nezdedili....ani nikto v rodine nemá?....

@denisenko..super deni, teším sa z výsledkov :slight_smile:...a čo to sono, kedy ti ho urobia?.....šikovná si ty žienka :slight_smile:...šťastnú cestu...
3. jan 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .................no veru na teba nemáme...... :frowning2: .............a ani ti to nezávidím :pensive: ..............................noooo ja by som to maškrtami velmi nenazvala..........ale neviem či príde dnes....sám nevedel.......ale ved mu je tam dobre...... :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 celiakia zvykne preskočiť generáciu.....takže to možu mať od starých rod........alebo sesternica bratranec......

aj u vás je tak hnusne vonku??? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......nemáš rada také zabíjačkové veci?.......ja len slaninu a klobásy :dizzy_face: ...........to išiel k mame? ...zatiaľ je škaredo ale dúfam, že bude lepšie.....
3. jan 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mám....ale tie ich sú bez chuti.........
myslíš že sa vyčasí???....tu je hmla.....a všade blato...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pochybujem sa u nás bude lepšie :angry:
3. jan 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......to potom radšej nejesť ako si pokaziť chuť......aj tu je hnusné blato :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale hmla sa začína trhať a akoby sa aj slniečko chcelo ukázať :slight_smile: ..........urobila som babám na obed dusenú brokolicu s cestovinou, som zvedavá či mi to budú jesť....
3. jan 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že aj ja vravím :grinning: :grinning: :grinning:

poobede ked sa Peťulo vyspí budem musieť ísť von...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................som Maťkovi stiahla E.T......nešiel sa odtrhnuť od telky...tak sme ostali dnu.....
3. jan 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som robila paradajkovú polievku a špenát......mnam....bezmäsitý den :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......to fakt maťko kuká :confused: ..ja som musela lilušu prinúťiť pozerať princeznú so zlatou hviezdou :grinning: ..nemá rada hrané rozprávky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......chlapci ľúbia špenát?..
3. jan 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 kukal....sem tam zdrhol že sa bojí...aj som rozmýšlala že to vypnem.,........ale nechcel....dokukal do konca :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................................................aj pozerala?......ja som takéto rozprávky dávno nevidela :frowning2: :cry:
toto bola asi prvá hraná...............lubia ..obaja......len som dnes rozmixovala zemiaky.....a to bol omyl....zajtra budu celé :wink:
vy ste už jedli?..............muž bude robiť celý týžden?
3. jan 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....ešte sme nejedli..my tak neskôr okolo pol jednej......jaaaj čo budeme robiť??.....veď si nad tým hlavu lámem od rána, ale v takom počasí sa moc nedá...muž v robote ja sama s potvorami...tak max do dediny na prechádzku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to bude tak vrchol každého dňa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...a čo vy?
3. jan 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 detto........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......sa Peťko vyspí a ideme na takú istú prechádzku :sweat_smile: :sweat_smile: .......................keby aspon slniečko bolo :unamused:
3. jan 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ja by som aj ku niekomu išla na návštevu, len mi je to trápne sa stále k niekomu pchať :pensive: ....ale ten deň je potom taký lepší aj baby majú zmenu,nie len stále doma........u nás tuším už aj popršalo, nejaké mám mokré okná....už vieš kedy bude u vás zápis do školy?
3. jan 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....ako chodíte na prechádzku pešo?.....či peťko ešte v koči?...
3. jan 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čoby.....pchať........ak sú normálny tak ťa nevyhodia....a hodinka nikoho nezabije.....skor prospeje......tu vykuka slniečko....ale pssst

veru netuším.....musím sa popýtať v školke....ako to funguje......ja neviem

peši.....v kočíku už nie je dávno :wink: .......
3. jan 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty vieš kedy máte zápis?.....a ideš ju dať v dedine do školy?
3. jan 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .... a chce sa im chodiť??.......Lilka s tým má oooooobrovský problém teraz v zime...v lete na kolobežke je to OK.......my by sme mali mať zápis teraz v januári ale presný dátum neviem............hej dám ju tu v dedine.....škola má celkom Ok výsledky aj úspešnosť prijatí na strednú školu je vysoká.....ja som tu tiež chodila a aj muž a aha akí sme šikovní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ty dáš kam maťka?...
3. jan 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 akurát hladam.......neviem kde ho dám...už len kvoli strave.....a chcem aby tam aj Peťko chodil......našla som že zápisy su 27.1.....od 13 do 18 a 28.1....od 8 do 12........................najradšej by som ho dala do BB ....tam varia aj pre takéto deti
jasné že ste šikovný.............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
3. jan 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..........kto chce..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. jan 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme doma.....prasiatka by s nás mali radosť ako vyzeráme :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok