• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
dobrú nocku.... :slight_smile:
3. jan 2012 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... :wink: už sme šťastne dorazili....... :confounded: :dizzy_face: nechcelo sa nám, ale hlavné je, že sme šťastne a najmä celý docestovali..... :dizzy_face: veci vybaené, oblečiem postele a zalahnem....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 len ju kludne daj k vám, ked sa podá po rodičoch, isto sa v svete nestratí...na to nemusí chodiť na školu priamo do mesta.....a niekedy si myslím, že takto na dedine je ten prístup k tým deťom akýsi lepší, už len preto, že sa všetci poznajú...... :dizzy_face:
@jacka my máme dve školy v meste, jednu normálnu a druhú cirkevnú....a na oboch je den zápisu rovnaký....20-21. január...my sme mu vybavili odklad na zápis na tú štátnu, chodil tam aj náš tatík, takže isto to zvládne aj Denisko...máme len o pár dní skor zavolať, aby nám pripravili nejaké testy pre Deniska a potom sa uvidí....aj ked ten riaditel trošku rozmýšlal, kvoli dátumu narodenia, ale vraj ten mesiac by až tak vadiť nemal...ale to sa s Niskom ešte nerozprával....u detskej doktorky mi rozobral celú ordináciu za 5 minút a ked ho chcela doktorka pozrieť, tak si odmietol sadnúť na lehátko a vyzliecť sa...takýto poklad my máme doma..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2012 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dobrú nocku... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jan 2012 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko super, že ste dorazili v poriadku!
Zajtra spím...hurááááá...
3. jan 2012 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!!!..........fuj už zasa prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ......my sme sa včera tiež vrátili domov fajne špinavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..keby to radšej primrzlo..alebo ešte lepšie, nech už je jar.......

@denisenko.......super, že ste dorazili v poriadku :slight_smile:......naspäť už pôjdeš len ty a nisko?......
4. jan 2012 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatá ja som nejako nikdy neuvažovala nad školou v PB.......u nás väčšinou vozia deti do PB rodičia, ktorí sa tvária, že oni nežijú na dedine :sweat_smile:.....a myslia si, že sú niečo extra :stuck_out_tongue_closed_eyes:............ja mám tú výhodu, že som v rade školy, poznám učiteľov aj všetky učebné plány :slight_smile: :slight_smile:.........a máme to do školy 4 minutky peškom :dizzy_face:......no bola by som blbá riešiť to inak :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 07:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ......nisko je šikovníček!!!!.......a ukecanýýýýýýýý :dizzy_face: ......jemu by bolo škoda dávať odklad.....len ho zoznám s riaditeľom a ten rýchlo pochopí :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 07:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..do BB to budeš mať ďalej ako teraz?....
4. jan 2012 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...........

@leninka75 veru riadne primznuť...................na jar si ešte počkáme...vraj okolo 15 .1 má byť vyrcholenie zimy a okolo -15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .hurá :angry: :angry: :angry: ............................tu u nás nie je škola...vlastne ani nič.........a pochybujem že v dalšej dedine mu budu variť bezl......aj tak sa tam chodí len do 4 roč...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........jáááj diera ako svet :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. jan 2012 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko super že ste dobre dorazili........ :dizzy_face: ................jasné že je šikovný po tatinkovi....a múdry po maminke,že? :slight_smile: ...............čo ste robili u dr?....na kontrole?
4. jan 2012 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka len sa dobre vyspinkaj :wink:
4. jan 2012 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...veríš tomu, že 15. bude vyvrcholenie zimy?........veď nás ešte čaká február :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........dnes je nejaký depkoidný deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........už ako som vstala mi je nejako divne...... a ak neprestane pršať, tak super deň medzi 4 stenami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........
4. jan 2012 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: som potvorám nasypala škoricové cini-minis...keby ste počuli to ticho bez rečí ..počuť len chrumkanie ako myšky :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
poobede asi budeme mať návštevu, tak rozmýšľam čo nachystať lebo šunka, udené, jednohubky a chlebíčky mi už idú aj ušami :stuck_out_tongue_closed_eyes:........dajte tipa
4. jan 2012 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 neviem...tak hovoril včera...a že február má byť teplejší.........ale heslo meterologov:..mýliť sa je ludské :grinning: :grinning: :grinning:
aj tu je hnus.....................sa nebude dať ísť zase von :angry: :angry: :angry: .................tiež ma čaká to čo teba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........kedy ste vstávali?
4. jan 2012 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja mám pocit že ma chytá depka.............. :pensive: ...........ale zlíznu si to zas len moje detičky :frowning2:
4. jan 2012 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ......dnes sme sa super vyspali až do piatej :grinning: :grinning: :grinning: ..oproti včerajšku je to paráda :grinning: ...........tebe peťko tiež tak skoro vstával, že?........
4. jan 2012 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka .. a nedáme po fernete? :dizzy_face: ......či to je len od ziimy?.. :wink:
4. jan 2012 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........neuveríš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....akurát som si šupla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 veru tiež takto skoro vstával......brrrrrr...............ale ked začal spinkať len raz tak spinká do tej pol 6tej......6tej..................ale.....dnes sme potiahli všetci do pol 7 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............vybuvinkaní do chrumkava :slight_smile:
4. jan 2012 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...no pekne!! :dizzy_face: ...........a nepovieš :angry: ...som si mohla nachystať a mohli sme šupnúť na tri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 no vidíš to...........som si mohla skor prečítať čo si napísala........ :grinning: :grinning: :grinning: ,................však možme znovu........do druhej....aby som nekrívala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..tak davaj!! :dizzy_face:
4. jan 2012 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 počuj nechceš prísť ku nám..bude nám veselšie........ :slight_smile:
4. jan 2012 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 počkááj.........už
4. jan 2012 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka .....rada by som :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2012 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...OK mám..raz,
4. jan 2012 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...dva......
4. jan 2012 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...triiiiiiiiiii.......... a je tam..... :dizzy_face:
4. jan 2012 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 čakáme vás...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

je tam....... :slight_smile:
4. jan 2012 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok