• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka ...liluša ma vyháňa, že od rána tu len píšem a ju nepustím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......tak ju pustím a idem urobiť langoše.....
4. jan 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75................som rada že tá moja je tam kde je...a ešte by mohla byť dalej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mnam tak pošli aj pre mna :wink: .....................potom príd :wink:
4. jan 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile: baby,škoda že ja si fernet dať nemožem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: od rána som dávala dokopy Deniskove legá...už ma z neho raz šlak trafí...... :angry: :angry: :angry: :angry: čo už.......može rozoberať nanovo..... :confounded: navarila som hráškovú polievočku, sojové masko so šampinonovou omáčkou a nudle...už mi to mäso ide hore krkom..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 ..langoše....dobrý nápad...aj múku som si doniesla slovenskú..žeby cez víkend???? zajtra nestíham, chcem ísť na ten blbý úrad, nech viem na čom som.... :angry:
práve došiel Nisko, že už upratal celú izbu , vraj ide na net...... :angry: zas ma vyhodí.... :grinning: no neva, aspon pojdem vyvesiť prádlo, práčka tuším doprala pred hodinou..... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jáj...unavená som...vstávali sme pred šiestou.....hádajte kvoli komu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....nepošlem, to by vychladli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...radšej prídite a ja vám upečiem čerstvé.....jaj chlapci nemôžu :frowning2: ..tak len tebe....

@denisenko..ty si strašne akčná!!!.......koľko sa zdržíš v IT?.....
4. jan 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...a kvapka fernetu by sa určite aj drobcovi páčila :grinning:
4. jan 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ešte som chcela...Lilka má v poslednej dobe nejaký prepišťaný nos.....všetko jej smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a všade je podľa nej smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........vašich to nechytá?::
4. jan 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tiež si myslím že troška by neuškodila :wink: :slight_smile:

@leninka75 a kde ich budem jesť aby ma nevideli :frowning2: :unamused: ............to som sa chcela aj ja opýtať....ale som to zmazala...ked tam len včera prišla :wink: .............ale som aj ja zvedavá :slight_smile: :slight_smile:

nie leni.....zatial nechytá.......ale ked ma chce vytočiť ...tak opakuje všetky slová po mne.... :angry: :angry: vtedy by som ho :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. jan 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
konečne som sa sem prepracovala, matko spí a maliarka maľuje :slight_smile:
ten môj macík malý je už riadne šidlo, odkedy chodí, mám čo robiť, to vyťahovanie vecí ho neprešlo :angry: otvára a skúma, čo ešte neobjavil :confused:, najnovšie vylezie na gauč, no čo vám budem písať, veselo mám
idem si vás prečítať, nech som v obraze :wink:
4. jan 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@leninka75 tak ste sa pekne zohrievali :wink:
@denisenko dobrotu si varila, u nás by som ju len ja jedla :confused:
zabudla som telefón u svokruši :angry: normálne som nesvoja bez neho...krásne brušinko :slight_smile:
4. jan 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....nejaké zašité miestečko by sme našli :wink: .........to je krpec!!,........mňa by to teda riadne vytočilo...a ako to riešiš keď začne opakovať?....

@letty86..no vitaj!!!.......aj maťko je živší a nezbednejší než viki?....... nás teda lolka riadne popreháňa....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...všímaš ako potvorky povyliezali keď sme začali fernetovať? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 kráááááásne fotky, ja som nejak pomenej fotila, ale manža kameroval, tak sa to nejak vyrovná :grinning: , ináč zachytiť maťka tak, aby nebol rozmazaný, normálne výkon :sweat_smile:
viki bola nezbednejšia už v perinke :sweat_smile: , maťko až teraz, asi sa nechce zahanbiť pred sestrou :grinning:
to krásne brušinko malo patriť deni, to len aby ste nehľadali súvis so zabudnutým telefónom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
fuj je vonku ešte horšie ako ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,,,,,,,,,,,,,ked sa Peťulo vyspinká budem musieť ísť s nimi von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 žeby sme pili každé ráno.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahoj...................to vieš chlapci su trošku ........inakší :slight_smile: :wink:
4. jan 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahoj :slight_smile: matulko začína vymýšľať aj so spaním, donedávna spinkal večer o 8mej, najneskor do po 9tej, ale u svokry počas sviatkov sa fešák tiež chcel zabávať :grinning: teraz zaspáva po 10tej :confounded: , ale má to jednu výhodu, vstávame o 8mej :sunglasses:
4. jan 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no mna by porazilo keby mi tu behali do 10tej....... :sweat_smile: ......aj ked by som si ráno rada pospala.....radšej vstanem :grinning: :grinning: :grinning: ........................aj ho vrátiš do normálu?....či necháš tak?...
4. jan 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dúfam, že sa to zas posunie :wink:
4. jan 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 cez den ti ako spinká?
4. jan 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka doteraz spinkal ešte dvakrát, od 9tej a potom od 2hej, ale u svokry nachytal aj iné móresy ako len spinkanie o 10tej večer :grinning: :grinning: :grinning: už spinká iba raz
4. jan 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 sa mu pekne zmenil režim :wink: ................a Vikinka sa má ako?..poslucha?.................
4. jan 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vikinka fajn, teraz poslúcha,uvidíme ako dlho :grinning: ku koncu to už bolo s nou u svokry na nervy :confused: tam sa nejak rozšantila :angry: babka ťuťuli muťuli, tak sa nevedla zmestiť do kože
ako sa majú chlapci?
@leninka75 pani, kde ste zmizla? :wink:
som nervná, že nemám telefon :angry: , mala by prísť kamoška na návštevu, prišla na sviatky z Anglicka domov a neviem jej zavolať, tak preto musím čumákovať na fb, či mi neodpísala
4. jan 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 strašné bez mobilu...ako bez ruky :unamused: .....o to horšie že ho teraz potrebuješ :confounded:

Maťko na Nový rok dostal takú bitku......že som sa bála že bude dostávať každy den :grinning: :grinning: ..ale asi mu to pomohlo :grinning: :grinning: je ako medík :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no kde si nám zmizla???
4. jan 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíte si že je normálne aby dali zo školky fotky detí bez vedomia rodičov?........akurát som ich tam videla.....
4. jan 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som tu sama ostala........... :confounded:
4. jan 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tu som :wink: ako to myslíš s tými fotkami? kde sú? my sme v škôlke podpisovali súhlas so zverejnením fotiek, ktoré budú uverejnené na stránke škôlky
4. jan 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som len som kŕmila....spratovala riady a hrali sme sa na doktorku.........

@letty86 ......no dúfam, že sa ti podarí maťka unormálniť.......

@jacka ..veru začneme každé ráno :grinning: ....asi by si mali v škôlke pýtať súhlas....... u vás už neprší?.....a prečo maťko schytal bitku?...
4. jan 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to dúfam :slight_smile: lebo zakážem návštevy u svokry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nieeeee, by mi bolo za nou smutno :dizzy_face: , najbližšie pôjdeme ku svokre až v marci, tak sa to snád upraví, alebo sme už prešli na iný režim :grinning: ako lolka?
ideme obedovať, prídem kuk
4. jan 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok