Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. jan 2012

@leninka75 u nás sneží...pojdeme zachvilu von 🙂

denisenko
5. jan 2012

dobré ránko.... 😉 u nás nesneží, ale je zima...aspon zatial..... 😖
@jacka vy ešte dojedáte?????my už sme pojedli....teda ešte suché koláčiky ostali, ale ved to vydrží....... 😀 ja pojdem dietovať až v lete.... 😀 😀 😀 sa mi podarilo za 4 týždne nabrať kilá, tak som zvedavá, na akom čísle skončím....vražedná kombinácia, v zime vždy priberiem, ešte k tomu vianoce a tehotenstvo....... ☹ 😀 ako moja kámoška hovorí: nech, ved som sa už minula....... 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 myslím, že v tom štátnom bude väčší klídek ako v tomto domácom..... 😀 😀 😀

včera sa Denisko strašne smial...išiel počúvať bábätko a vyslúžil si taký kopanec do ucha, že hovorí: mamííí, to bola ale šupa....... 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. jan 2012

@jacka ..to som si presne aj ja povedala, že keď všetko zjeme dám sa na delenú stravu...je mi ľúto to všetko povyhadzovať ☹ ..........ako ako naschvál rotana je nejaká na figu lolka ju švacla o zem 😝 .....dobre sa vyvetrajte a keď sa vrátite dáme po jednom 🙂

leninka75
5. jan 2012

@denisenko ......už aj maličké je srandista 😀 😀 😀 ....koľko si už vlastne pribrala?.....a čo včera tie úrady, vybavila si?..

denisenko
5. jan 2012

@leninka75 pribrala som tuším 8 kíl...... 😝 😀 😀 😀 😀 ale neva...si stále robím srandu...kabát mám 34 a ešte ho zapnem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..na úrady idem dnes...robia aj poobede, jediný den v týždni, ked sa im chce aj poobede do práce..... 😀 😀 😀 😀 včera ráno sa mi fakt nechcelo...... 😝 😝 😝 ale ak sa podarí, tak zajtra teoreeticky možem ísť domov...teoreticky..... 😀 😀 😀 ...Lolka je šikulka...chcela cvičiť?????? 😀

leninka75
5. jan 2012

@denisenko ..8 kg to máš tak akurát 🙂 ........na kabáte zapneš prvý gombík a dosť? 😀 😀 ........ja v dobrom 😉 .........jasan lolka už od malička drží figúru 😀 😀 😀 😀 ...budem ti držať palce, aby si dobre vybavila 🙂 ......to sono ti už robili?..

jacka
5. jan 2012

takže nie som len ja taká zvedavá na deni..... 🙂

@leninka75 kde si????

jacka
5. jan 2012

@denisenko bije brášku od malička....... 😀 😀 😵 😵 .........už sa pýtal ako sa tam dostalo maličké?........................ja neznášam behanie .....čo vlastne vybavuješ???

denisenko
5. jan 2012

@jacka idem vybaviť podporu za minulý rok...čiže tri mesiace na jar a teraz dva mesiace v zime....do konca decembra....ale žiadosť si musím podať do polovice apríla, inak to prepadne.....a sama uznáš, že v marci alebo apríli zrejme cestovať nebudem..... 😀 😀 😀 ..veru, drobček sa nedá už od malinka...ani sadnúť si nemožem poriadne k stolu, lebo hned do mna búcha, asi takto: mama, uhni, čo ma utláčaš?????? 😀 😀 😀 😀
@leninka75 8 kíl je v norme...a kabát ma tri gombíky.....a všetky ešte držia...... 😀 😀 😀 😀 a čo dneska..fernet nebol?????......ozaj, Lilka je doma, že? nepýta sa už do školky, že sa nudí????

leninka75
5. jan 2012

@jacka ..ja stále tu 😀 .......sme boli z lilkou u svokry na zmrzku 😅

@denisenko....že nudí 😅 😅 😅....to nepoznáš našu lilušu..už vyjednávala aby som ju odhlásila aj na pondelok 😀 😀.....

leninka75
5. jan 2012

ta dáme po jednim či ne?::: 😵 😵 😵 😵

leninka75
5. jan 2012

tak a teraz ste zasa vy zdrhli ......

jacka
5. jan 2012

@denisenko tak to ti prajem príjemné vybavovanie................to už takto pekne kecá maličké 😵 😵 😵 ....čo bude kecať v marci??? 😵 😵

jacka
5. jan 2012

@leninka75 dáme...ved čakám na teba 🙂 ....čo sama budem?? 😀

jacka
5. jan 2012

inak.....ani Maťkovi sa nechce do školky.........mesiac doma urobilo svoje 😝 ...vlastne celkovo....tento rok sa mu nechce tam chodiť 😒 ☹

jacka
5. jan 2012

a teraz je hnusne u nás...ešteže sme boli vonku pokial snežilo

leni...kde si???

jacka
5. jan 2012

kuk...... 🙂

leninka75
5. jan 2012

stále tu..... 😀 .........robím poriadky s lilušou.....stálôe čaká, že kto ju bude zabávať.... 😠 😠 😠 😠...neskutočne mi ide na nervy

jacka
5. jan 2012

@leninka75 ja mám to isté.....ale dnes dostali obaja......a su ako med...... 😀 😀 😀 .....................

jacka
5. jan 2012

som zistila že nemám vianočné foto......len všetko kamera....tak aspon zopár takýchto 😉

leninka75
5. jan 2012

@jacka .......zlatučkí sú!!! 😵......pekné počasie ste mali aj so slniečkom 😎

jacka
5. jan 2012

@leninka75 dakujem 🙂 ......slniečko bolo len jeden den...... 😎 .....

leninka75
5. jan 2012

nech sa už skončí tento deň 😝 ......obidve už nevedia čo by robili...tak robia zlobu..... 😠

letty86
5. jan 2012

@jacka potesila si ma fotkami 😉 snad aj coskoro nieco pridam
@leninka75 kto je vacsi nezbedník? lola, či lilka?
dnes mame teda pocasie 😖

denisenko
5. jan 2012

@jacka perfektné fotky..... 😉 😉 😉 ....aspon niekto si užíva sneh..... 😀

uf, uf...dožrala som sa...zas..... 😀 😀 žiadosť podaná, papiere vybavené, aspon tolko,kolko sa dalo...možeme ísť domov...... 😀 😀 😀 ...ale tatinko hodil pohlad smutného psa, že kto mu bude variť..... 😀 😀 😀 😀 😀 tak ešte pár dní isto ostaneme........ 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
5. jan 2012

@denisenko šikulka 🙂 len si dopraj 😵 tatinko vie, čo na teba platí, ze? 😅

denisenko
5. jan 2012

@letty86 jasné...ved láska ide cez žalúdok....či nižšie????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
5. jan 2012

@denisenko jasné...kazdý to hned na zalúdok zvalí 😀 😀 😀

utka
5. jan 2012

Dobrú noc.

denisenko
6. jan 2012

dobré ránko.... 🙂 🙂 🙂 ....tomu počasiu tuším poriadne zašibkáva.....včera poobede svietilo slniečko a večer z ničoho nič začalo liať ako z krhly....ale extra a za sekundu sa ten hustý dážd zmenil na snehové chuchvalce...po 5-tich minutach bolo po všetkom....dnes zas svieti slniečko....... 😀 😀 😀 ..a my sme od tatinka spiatky dostali nádchu...ide to stále dokola...Denisko, ja, tatinko.....a potom odznova....... 😝 😝 😝 😝 kedy to skončí?????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre