• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@leninka75 ty sa máš...a kam na zumbu??? :confused: :slight_smile: mna tak tí moji dvaja vytiahnu akurát tak na futbal...alebo na kombajny...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......kombajny alebo futbal??......no neviem čo je lepšie :grinning: ...fakt by sa ti hodila tá ninka :dizzy_face: .........zumba je u nás v dedine, býva pondelok a stredu......trvá to asi hodinu a keď sme sa vrátili, to si mala vidieť môjho muža aký bol dorobený z tej hoďky s Lolkou :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. jan 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 my sme dnes odzdobili stromček, chcela som až koncom mesiaca, ale maťko strháva gule, tak nech ho už nedráždia.
Aj ja má mám obavy, či viki nebude chorá, som zvedavá, či učiteľky dozrú, aby sa poriadne poobliekali, ked pojdu z plavárne :confounded:
@denisenko takže máte dilemu, či na Slovensku, alebo v Taliansku?
10. jan 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak to máte 2 v1 :grinning: :grinning: :grinning: aj ty si zašportuješ, aj muž...... :grinning: :grinning: :grinning: ..lepší je ten futbal, ako kombajny...tam vždy je blízko aspon nejaká putika na pivo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my sme sa už dobicyklovali...... :wink:
10. jan 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a aj toto je moja opička..... :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk........

@denisenko super foto......si tam zlatučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....tak to poznám.........a ak budeš mať chlapčeka tak sú v presile........my ked sme sa chodili bicyklovať......a videli niekde že kopu do lopty tak sme tam skončili.......ešte že ženy mali vstup zadara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hej, včera mi aj suseda povedala, že som opeknela...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len ona mi to hovorí vždy ked ma vidí...posledných 20 rokov....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka no, to hej....vstup zadara...ale ktoi ich bude pri tom počúvať...to fakt sa radšej niekam zašiť na strik..... :grinning: :grinning: ...ale aspon sa možem vyhovoriť, že nemusím ísť s nimi, chlapi nech si chgopdia sami a ja budem mať trochu kludu pre seba, no nie? ved ty to musíš poznať..... :dizzy_face:
10. jan 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ešte máme stromček...ale pojde čoskoro dole.........škoda :frowning2: :frowning2: :wink: ............vieš čo...ja kilá zatial neriešim......... ešte nie je leto.......a mne stačí pár dní nejaký super stres a je to dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko poznám aj to.......ale väčšinou som chodila s nimi.........ale tento rok s tým končím.....nevidím nič zaujmavé na tom ako sa dospelí naháňajú za loptou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ja mám inak problém ked si s Maťkom kopeme na dvore loptu...urobí bránku a a naháname za za loptou.....vobec ma to nechytilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dúfam že si teraz už bude kopať s Peťkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to je milá tetuška..... :dizzy_face: :dizzy_face: .......bud rada.-----.....to zn,.....že si stále peknučká :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ...píšem sama sebe.....to bolo pre teba deni :slight_smile:
10. jan 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ty si kde bola celý deň, futbalistka?? :grinning:
10. jan 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak to ti možem len ticho závidieť, že sa už spolu zahrajú.... :dizzy_face:
10. jan 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ani sa nepýtaj...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............doobedu sme boli vonku.......potom sa ku nám nasáčkovala suseda...tá prišla o 11h...a odišla o pol 3tej..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...potom sme stavali snehuliakov......a teraz sme došli som musela oprať to ich blato.......a tak....chápeš :wink:
10. jan 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja len dúfam že sa zahraju futbal.............som najradšej ked je doma muž....ten si to vychutnáva ....iňo ňuňo :grinning: :grinning:
10. jan 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ste robili blatových snehuliakov???? :confused: :dizzy_face:
10. jan 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to je čo za susedu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .............to si jej hádam aj obed dala :grinning: :grinning: .....a možno niečo malé aj na olovrant :grinning: .......aj u vás je tak fajne sneho - dažďovo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a je z toho potom blato..mne sa Lolka tiež párkrát vystrela do blata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa lúčim..lolka vstala a o chvíľu príde aj muž, tak idem chystať večeru...pa zajtra :slight_smile:
10. jan 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie nedala.......som nevedela ako ju vyhodiť tak som jej nedala nič.... :grinning: :grinning: :grinning: ........dám foto.....snehuliakov :slight_smile:
10. jan 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko keby to šlo......---ale na dvore sa neudržal sneh.....a s toho je blato :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak máte "kačkanicu?" :grinning:
10. jan 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ešte nie...
10. jan 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja off........dobrú nocku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka šak hladám už tri hodiny tie fotky.......aj tie sa roztopili????????????, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrúúúúú...
10. jan 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj tebe..pekné sny... :dizzy_face:
10. jan 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!..... :slight_smile:
11. jan 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoc kde to ja žijem :unamused: ....svokra prišla, že či mi prihorela cibuľa lebo v kotolni je kopec dymu a smradu ..chápete to?!!...my sme v podkroví, kotolňa v pivnici ale z mojej cibule je tam snrad :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......a to mi ani neprihorela :grinning: .......nakoniec to svokor skoro podpálíl dom lebo vybral horúci popol do vedra s niečim horľavým a to sa chytilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
11. jan 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok