• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
ahojte.,....

@leninka75 pekne :angry: :angry: :angry: ......k tomuto ja nemám komentár...........ty si čo na to povedala.......

@denisenko .............veru kačaknicu , máme...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....foto som nestihla...Peťko mi vypol pc.....a už som ho nezapínala......ale už nemusíš hladať tri hodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
@leninka75 .....na začiatok dna super...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda, vážne....na čo ludia neprídu........ :grinning: :grinning: :grinning: ....prišla sa ti aspon ospravedlniť??? :confused:

my sme dnes boli s Deniskom v školke...pre veci a rozlúčiť sa....ale nakoniec nás pani učitelky prehovorili, aby tam ešte dneska ostal na celý den, že detičky ho vyčkávali už mesiac a stále sa pýtajú, prečo nechodí.....až nakoniec sa jedno dievčatko prekeclo, že počulo doma, že Deniskova mamina bude mať bábatko... :grinning: :grinning: :grinning:
tak som ho tam nechala...aj tak som sa zle vyspala, aspon si doma oddýchnem...a dali nám aj prihlášku do školy, treba to vypísať a potom to len stačí zaniesť...dieťa tam nemusí byť, ani testy sa nerobia, či je sposobilé alebo nie....vraj sa všetko naučí v škole....v školke sa má hrať...... :slight_smile: takýto prístup sa mi páči, ale hned som im aj povedala, že u nás by to neprešlo....... :confounded:
11. jan 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..už som našla..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nenašla som slová...veď čo vieš na niečo také povedať :angry:

@denisenko ..oni ospravedlniť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...veď to je ich dom a môžu si ho hádam aj podpíliť keď sa im zachce :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............
11. jan 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ahá....už chápem.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..hlavne, že cibulka neprihorela a obed je zachránený.... :grinning: :dizzy_face:
11. jan 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko super ...som rada že si našla.... :dizzy_face:

@leninka75 veru......toto je úplne bez slov.....som rada že moja je tam kde je...a ešte stále je blízko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ak som to správne pochopila......vy ho idete zapísať do dvoch škol????...................ale inak je to super ako sa stavaju k buducim prváčikom...to sa mi páči :dizzy_face:
11. jan 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som taká najedovaná :angry: ...liluša nechcela dnes v škôlke jesť :angry: ......a to mali fazuľovú polievku a mäsko s kašou..to všetko má rada, tak nechápem.....
11. jan 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....správne si pochopila...do dvoch škol... :angry: šáák máme na to, no néééé????? :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 a vy ste už doma? dávaš ju len do obeda?

tento rok sa ako krásne začína......tatinko prišiel na obed s tým, že mu kolega v práci traktorom prešiel mobil....ešteže tu má ešte jeden.....ale aj tak....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
už mám mobil, môžete mi cingi lingi :slight_smile: :grinning: :grinning:
@denisenko to poteší s tým mobilom :angry:
@leninka75 mne ked viki slabo obeduje v škôlke, doma mi ide hlavu zjesť :grinning:
11. jan 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, šoková terapia.....práve som zistila, že na stránku, kam ešte sem tam raz do týždna zbehnem kde sú mamičky s termínom marec už jedna porodila...mala termín den po mne a dieťatko má už tri dni...to je sila...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :slight_smile: a ešte sme tipovali, kto bude prvý, lebo je tam asi 120 báb...a aha.....predposledná z termínu........ :confounded: :confounded: :confounded:
11. jan 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :confounded: ale ty sa tým nestresuj....tvoje bábo vie, že má ešte čas :wink:
11. jan 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hej len doobeda.......príroda si to riadi ako uzná za vhodné :slight_smile: ..to poteší rozpučený mobil :confounded:

@letty86 ..tak tebe už cinká?!! :dizzy_face: ..no veď ak liluša spráskala tanier polievky a misku cestovín :unamused: .......čosi som sa chcela opýtať na maťka a just mi to vypadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale ja si spomeniem...
11. jan 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no máte máte.....však pracháči..ta ne.... :grinning: :grinning:
nečítaj to.......zbytočne sa stresuješ.....
11. jan 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to čo sa stalo????......a doma sa najedla???....možno jej nechutilo.....
11. jan 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no moja...ja nemám na teba číslo....akurát žeby som si tipla..... :wink: ....ako ti prišiel
11. jan 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 cinká, cinká :dizzy_face:
ako malá sa vytešujem z darčeka :grinning: kupili sme si kávovar de longhi icona a taaaak pekne vyzerá na linke :sweat_smile: manža sa smeje, že mám vačšiu radosť z toho ako vyzerá, než z funkčnosti prístroja :grinning:
ozaj, poradťe mi nejakú dobrú kávu, lebo doteraz som pila len nescu a caro a teraz potrebujem mletú, kúpili sme od de longhi takú vo vrecúškach, je celkom fajn, ale hodte nejaký typ :wink:
11. jan 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja neviem..ale v poslednej dobe sa dosť pokazila v jedení :angry: ..aj doma..špekuluje, že koľko lyžíc zje a podobne...a hneď je strašne najedená, že už nič nevládze, ale za 3 minúty si vypýta čokinu a tá sa jej v pohode vmestí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:..tak by som ju občas zdrala, len by zahučalo....
11. jan 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..to verím, že sa vytešuješ ako vyzerá na linke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...je supiš!! :dizzy_face: ...ja kupujem do stroja zrnkovú carte noir ..alebo aká je v akcii :grinning: ..teraz naposledy som kúpila julius meinl a je dobrá.....inak existujú priamo espreso kávy ale sú to malé balenia a zdá sa mi to dosť peňazí za také nič........zrnková káva sa celkom oplatí v metre alebo v kauflande......
11. jan 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to mám aj ja.....zje pár lyžičiek......a nevládzem...a minutu sa pýta sladké.....a ja mu vravím ved to sa ti tam nezemstí.....a vieš čo mi povie??:..že tuto ide jedlo...tam už miesto nie je.....na jednu stranu bruška...a na druhú idú sladkosti a tam je viac miesta :angry: :angry: :angry:
11. jan 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 krásne.....dobrú chut ku kávičke :dizzy_face:
11. jan 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideme sa chystať......musíme skor...ideme na logo....potom chceme ešte sánkovať.........využiť sniežik :slight_smile: ...
11. jan 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka podarený maťko :sweat_smile: , aj viki má také vymýšľacie obdobia občas, teraz je celkom o.k.
@leninka75 mne stroj nepomelie kávu, tak potrebujem mletú, pozerala som tú carte noir mletú a teda dosť stojí
11. jan 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som fotky,keby nie teraz, tak neviem kedy :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...kde na to tie deti chodia? :sweat_smile: ..opice krpaté :grinning:......tak sa dobre posánkujte :slight_smile:

@letty86,.....juj som si nevšimla, že potrebuješ mletú :pensive: ......ale tak to máš ešte lepšie..tam je širší výber káv.....tie sú tam mleté espresá :slight_smile: .....carte je veľmi dobrá...ja ju kupujem fakt len občas..alebo ju dostanem od maminy :slight_smile: .....
11. jan 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..no konečne :slight_smile: ..krásne fotečky :dizzy_face:
11. jan 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 posondujem,dakujem :wink: ináč ako som pila to caro dlhú dobu, tak som si normálne musela zvyknúť na nescu, zo začiatku mi ani nechutila :grinning: :sweat_smile:
11. jan 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, dakujem za srdiečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bežím do školky..hádam plakať nebudem... :slight_smile:
11. jan 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ......no veru keď to spomínaš, mňa pálila záha keď som pila 1x kávu :frowning2: .......už viem čo som chcela :slight_smile: ..maťko už nabehol na domáci režim?.....
11. jan 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok