• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@denisenko nás riadne prekvapuju tie naše deti........čo všetko maju v tých hlavičkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no , niekedy by som chcela vedieť, nad čím všetkým uvažujú.....ach, jáj, len čo sadnem k PC, drobec má vždy štikútku......asi zmením polohu..... :wink:
12. jan 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ako chytro si navarila :slight_smile: :dizzy_face:
12. jan 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko asi sa mu nepáči že závisláčiš na koníku :dizzy_face:
12. jan 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tiež si myslím...aj večer, ked kukám inzeráty je to taký bordel v bruchu, že sa bojím, že sa mu niečo stane.....napr. omotá sa na pupočnú šnúru..... :angry: :angry: :angry: vždy protestuje....v aute a pri nete....no povedz, čo z toho bude??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
12. jan 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj ja....celkom by ma to zaujmalo.....najlepšie je ked kuk tv ...nekaju rozprávku....a sa s mužom rozprávame....tak sem tam sa pridá do debaty................ale ked mu niečo kážem tak hluchý nemý :angry: :angry:
12. jan 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mamičkin maznáčik..chce ťa len pre seba...... :slight_smile: :dizzy_face:
12. jan 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo hned myslíš na to najhoršie....čoby si omotal.....už mu je tam tesno....... :slight_smile: nemá sa velmi kde mrviť :wink:
12. jan 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to je ako u nás...cez kopír....hluchý, ked niečo vravím...a ked nie je pri nás, tak počuje všetko...aj ked spí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...uvidíme...myslím, že miesta ma ešte dosť..... :wink: len vytrča nožičky....lebo asi hlava je dolu. aspon si myslím, kedže tie pravidelné štikutanice cítim len v dolnej časti.....a kopance hore..... :grinning:
12. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to presne s tou hluchotou aj u nás tak :grinning: :grinning: :grinning: ..a keď netreba tak má uši aj na zadku :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak je už asi otočné..... :dizzy_face: :dizzy_face: ...myslíš že ešte má maličký tam miesto.....ja by som to netvrdila :wink:
12. jan 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@leninka75 tak máme rovnaké deti.... :slight_smile:...................kto je otcom.....:grinning:
12. jan 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to vieš šikovná som :grinning: :grinning: ..ako ste sa vyblatili?? :grinning:

@denisenko..moje baby asi neštikútali, to som nikdy necítila :frowning2: ..neboj bude z neho krásne, voňavé bábätko :dizzy_face: ......
12. jan 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to keby som vedela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@jacka ešteže mama je vraj vždy istá....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Lolka sedí pod stolíkom, vyťahuje časáky, pije čaj ....teraz čakám, že keď sa zdvihne tak sa tak tresne do hlavy len tak zahučí :confounded:
12. jan 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
12. jan 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vám ešte svieti slniečko?....mne tu už tak chýba :frowning2: ....som ho nevidela ani nepamätám :cry:
12. jan 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liluša ma tak vytáča do nepríčetna :angry: ...stále chce aby som ju obsluhovala jak bábo v perinke :angry: ......podaj mi toto, poď ma zakryť......žeby som jej zaplatila slúžku?...
12. jan 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ešte svieti...každý den...ale tu na našej strane len do obeda, potom je na druhej strane tohto údolia.....ale je krásne modro..... :wink: ...dneska sme ráno pozerali rozprávku s Niskom , Tweety, a spol, ako malé batolatá....a babička a tam sa tiež Silvester, a ten káčer a zajačik nechali obsluhovať ako bábatka.....tak to starká vyriešila...dala im detskú stoličku, detskú papkačku a cumlík a plienočky a oni si to rozmysleli..... :grinning: :grinning: :grinning: Denisko ostal bez komentára...ale tiež som mu povedala, že tak dopadne, ked nebude chcieť sám sa obliekať a jesť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..keď ja už koľkokrát neviem čo s tým mojim krpcom, ako ju presvedčiť :frowning2: ..a to má ešte len 5 rokov...dohováranie, to akoby som hrach na stenu hádzala, bitkou sa u nás veci neriešia..tak už len zakazovanie obľúbených vecí......
12. jan 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...to poznám...ked nemá náladu, tak nepresvedčíme.....ked má dobrý den, všetko ide samo, ešte mi aj pomože s kopou vecí...... :angry: :wink:
12. jan 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaký malý smradík tu behá okolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...fuuuuuuuj ..idem prebaľovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
12. jan 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 u nás boloslniečko.....asi hodku dve...ale vetrisko zo severa fuka.......hnus je tma....a zablatili sme sa do neureka.......Peťko všetky kaluže vyšpliechal......som mu žmýkala ponožky...dufam že nebude chorý
12. jan 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to by mal vidieť Maťko........ale ked ho postraším plienkou....tak by ste ho mali vidieť :grinning: :grinning: :grinning: ...ja už som predsa velký :grinning: :grinning:
12. jan 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..hej , hej strašne sú veľkí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..takí trošku väčší zahradní trpaslíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
lolka už robí prestavbu v skrinkách..musím ísť ku nej....
12. jan 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................sú velký vtedy ked to vyhovuje im :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale ked to tak čítam tak si prechádzame všetky rovnakým obdobím.....a zachvilu nás to čaká zas.......žeby sme sa už obrnili??? :wink:
12. jan 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to poznám..ja sem tam vytiahnem aj dudinku......to ešte len uteká...... :grinning: :grinning: :grinning:
ai sú naozaj všetky tie deti rovnaké...len si neviem spomenúť, či aj my sme boli také...... :grinning: :grinning: :grinning: ...isto nie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok