• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
ahojte :slight_smile: ......
@denisenko ...no to sú tie naše pohodlné učky :angry: ....dajú si čiarku, že učebný plán splnený,ale ako?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no už im je fuk :angry: ...musela som ju pristrihnúť, mala to v zadu také chemlónikové a nad ušami také dlhé škuty, že jej to odstávalo :grinning: :grinning: :grinning: ..si nakupovala pre bábeno?... :dizzy_face:
13. jan 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...držím palce pri korčuľovaní!! ...
13. jan 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všimli ste si máme piatok 13-teho!! :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
13. jan 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......... :slight_smile:

@leninka75 vobec.......no pekne..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................nemožeš spávať? :wink:
13. jan 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty čo ponocuješ?? :slight_smile: :slight_smile:
13. jan 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..a ty čo si nás obe hneď za rána sfúkla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...si nejaká naštartovaná.....
13. jan 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..krpaňa je už zasa od 4:30 hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
taký jednoduchý obed som dnes vymyslela a rýchly :slight_smile: ..cesnačka a zemiačky pečené v šupke a potom si dám na ne maslo :dizzy_face: ........
13. jan 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mne dnes všetko padá z rúk.....tak musím hodiť niekde ventil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ak sa nenahnevate :wink:

to ako robíš....len hodíš na maslo a podusíš?.....

ja som urobila zemiakovu kašu a vypážaný syr.....bude mať aj Maťko ked príde zo školky ....tam aj tak nič neje....tam musím vymyšlať ešte aj teplu večeru
13. jan 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniečko svieti...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ........vietor fúka :angry: :angry: :angry: ..ideme....
13. jan 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..veď ja to v dobrom :slight_smile: ...blbý deň?...no veď13-teho, čo by si chcela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nie nedusím už tie zemiaky..len upečiem a potom pri jedení si na ne dávam po troške maslo, niekedy aj cesnak a slaninku, ale to som teraz vypustila :cry: .....blíži sa leto, plavky, tak sa treba vylepšiť :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile:
ešteže ja a piatok 13-teho sme kámoši.... :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 hej, trošku som nakupila pre drobca..... :wink: tatinko už zbadá len výpis z účtu.... :grinning: :grinning: :grinning: ...sa teda tiež velmi nevyspíš, čo? :confused:
@jacka aj ja som naštartovaná..... :angry: :angry: že ponocujem...moj drahý pozeral telku do pol dvanástej.....a o dvanástej už Denisko potreboval ísť cikať...a potom ešte asi 3 krát a to ma už o 5.15 budil.....mamíííí, máš ma rada??????? :angry: a možeš ma pohladkať po tvári??????? :angry: :angry: :angry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ach jáááj...fakt sa vyspím až v hrobe....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobré veci varíte....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my máme ešte polievku od včera......kelovú a spravím asi len soté so zeleninkou a ryžu.....dávno sme ryžu nemali.......a po tých včerajších plackách dobre padne trochu odlahčenia..... :wink:
13. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...asi mu tety kuchárky nevedia veľmi navariť :frowning2: ...a pred tým než mu tiež zistili celiakiu jedol lepšie?.....pánečku ešte aj teplé večere!!! :confused: ...a čo im robievaš?....
13. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....teraz mátožíš, čo??.. :pensive: ...a to už nisko cez deň teda fakt nespí aj keď vstane tak skoro?......aaale čoby v hrobe....nisko začne chodiž do škôlky,potom do školy, maličké bude spinkajko, tak si s ním pekne schrupneš aj ty :wink:
13. jan 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..tak na to sa spolieham...aj ked......ten drobček buntošil v brušku do 11-tej...a teraz od tej 5-tej zas......asi sa s Niskom dohodli...... :angry: :angry: :angry: :angry: auuuu, čo som mu urobila....to ma musí tak kopať?????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..jasné, že musí kopať ..nech vieš, že je tvoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jan 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
to zas sú otázky......ako tam može to bábatko spinkať, ked tam nemá postielku ani nič?????
13. jan 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 len také jednoduché.....zemiakovú kašu a kompot....alebo ryžu s kečupom....a tak......lebo ked to vidí aj Peťko tak aj ja ja ja.......poznáš :frowning2:
13. jan 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobréé...ide mu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Denisko videl na obrázku boaciana...mamí, to je aký velký husák...... :grinning:
13. jan 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no, máme dnes veselo...... :grinning: :grinning: :grinning: ...mne je zle, a jemu s ústa nezavrú........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pobavila som sa :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka.....no to sú rýchle jedlá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....boli ste vonku, zima čo?..
13. jan 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj mne sa ani nos nechce vystrčiť do toho nečasu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...žeby liluša zostala celý víkend v škôlke?? :grinning: :grinning: ....
13. jan 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dnes mu ide :dizzy_face: :dizzy_face:

@leninka75 skus.....ako sa jej tam bude páčiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............no čo iné im vymyslím aby Peťko nejedol obed a večeru to isté.....dva dni.........................boli sme....brrr.....už dnes ani omylom.....vetrisko hnus.....blato všade......a už to vyzerá že bude snežiť ....alebo niečo podobné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .. u nás už sneží ..a to chceme ísť večer na nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a my máme krásne...slniečko svieti...ale mne sa tam tiež nechce..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera sme sa boli prejsť a do večera som umierala na klby..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 snežííí???? :confused: hádam si ešte rozmyslím, či pojdeme domov...
13. jan 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved to je super ked sneží...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............deti maju s toho veliku radosť :wink:
13. jan 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj tu by mohlo......riadne primrznuť....a potom sniežik...aby sme nechodili ako prasiatka domov
13. jan 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved o to mi ide...sneh mi nevadí....ale ta kačkanica......ved to je len špinavé prádlo a mokré nohy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok