• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
veru máte pravdu ..ale hlásia ochladenie, tak sa ten sneh hádam udrží.....aj keď ja by som radšej jar :slight_smile:

@denisenko..veru len si to dobre rozmysli :wink:
13. jan 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ach zasa liluša v škôlke plakala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :confounded:
13. jan 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo sa stalo???? :frowning2:
13. jan 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj ja by som brala jar....ale ešte ani zima poriadne nebola.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: ......si ešte počkáme :confounded:
13. jan 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ako skončili prázdniny tak plače každý deň..domased jeden krpatý :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......vieš, že by už ani nemusela byť :dizzy_face:
13. jan 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...čo robí peťko?....máš chvíľku kľud?
13. jan 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ležka a kuká finleyho......... :dizzy_face: :dizzy_face: .....ktovie či nebude chorý :pensive:
13. jan 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som zvedavá ako bude chodiť do školy....... :frowning2: ............................kde som čítala tie kriteria čo od nich chcú....tak brrrr
13. jan 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....prečo chorý?....nezdá sa ti?... :frowning2: ....juj no do školy to bude asi niečo podobné..počas vyučka bude koncertovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..vieš čo ja tie kritériá nečítam, ani sa tým netrápim...veď škola je na to aby sa tam deti niečo naučili....to ju môžem rovno nechať doma a učiť sama :grinning: .....a každá škola má tie požiadavky aj tak iné :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
13. jan 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....mňa skôr štve tá zmena v pravidlách výchovno - vzdelávacích programov škôl...neviem či tá zmena už prešla alebo nie ale podľa nového by si každá škola zostavila ten program podľa vlastného uváženia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.....neviem si to potom predstaviť hlavne pri prijímačkách na strednú školu..poviem blbý príklad,ale tak nejako by to malo fungovať..napr. našala škola si povie, že deti nemusia vedieť vybrané slová, ale budú na prijímačkách na obchodnú akadémiu...takže asi tak nejak..ja len dúfam, že vláda niečo také neschváli....
13. jan 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 každy den prídeme domov...mokrý že ponožky žmýkam..........a teraz ked stále poležkáva....dúfam že sa mýlim a je len unavený :wink:
13. jan 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to čo sú za hovadiny......sa musia velmi už nudiť naši páni.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja neviem či ich má každá inakšie....čo som našla...tak si boli dosť podobné..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....napadlo ma, že ja som lilke kúpila v kiku také nepremokavé gate, dolu s gumami, to jej vždy navlečiem aj na čižmy a môže skákať po kalužiach koľko chce.....nepozerala si niečo také pre chlapcov?....
13. jan 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ja tiež dúfam, že také kraviny neprejdú.........konečne som zistila, že u nás je zápis 1.2. :slight_smile: .....
13. jan 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný víkend dievčatá :slight_smile:
13. jan 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
Konečne som v kľude doma. Tak tot bol teda týždeň...uffff...
@leninka75 ďakujeme...
@denisenko, má také korčule na šnurovanie a s jednou klipsou...také "zväčšovacie" na viac rokov.
13. jan 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyskúšajte toto, je to pekné... http://www.obtampons.ca/apology
13. jan 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka peknéééé...... :wink:
13. jan 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink: baby, mne sa tak nechcelo vyliezť z postele, že až...... :angry: :angry: už víkendujete????? :confused:
14. jan 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@denisenko už......a máme sneh..... :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a my krásne slniečko....okná pootvárané dokorán... :dizzy_face:
14. jan 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...navarené, upratané...ide sa oddychovať...
14. jan 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko závidím :wink: .....aj tu je slniečko......ale fúka vietor...takže si to neviem predstaviť že by som pootvárala okná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................ale....aj to príde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka čo si varila?
14. jan 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 máme nejaké podobné gate......ale......všetky kaluže vyšpiechal...do sucha ....tak sa ani nečudujem že mám všetko mokre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :frowning2: ..................nech už poriadne mrzne ....a svieti slniečko.....trošku snehu....a som spokojná :slight_smile:
14. jan 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musím sa pochváliť....upiekla som detičkám žemle...a fajnučké...mnam.......Maťko si može vziať do školky......a možem sa vydávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem pomaličky pobaliť veci...chceme ísť na sneh :slight_smile:
14. jan 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka zajaca na smotane a halušky, slepačiu rezančekovú polievočku so zeleninou.
Zajtra vypražím ešte stehná zo zajka. Chcem skúsiť v Corn Flakes-och...
14. jan 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc...či skôr dobré ráno???
15. jan 2012 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Zase nikto? :frowning2:
15. jan 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,......

@utka tu som... :slight_smile: .................čo si nemohla spať...či si už bola vyspatá?
15. jan 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok