Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
17. jan 2012

@jacka Simka odpovie na otázku,kedy sa narodila že dvadsiatehodeviateho prvého 😀

jacka
17. jan 2012

@leninka75 už som myslela že som tu sama 🙂 🙂 .................jasné to by mal ovládať každy predškolák........len......už vidím ako vystresované dieťa pred cudzími povie básničku....alebo zaspieva......

jacka
17. jan 2012

@aninka29 zlatá je 😵 😵 😵 😵 😀 😀

leninka75
17. jan 2012

@jacka ....lilka má takého spolužiaka čo je chudáčik v strese vždy keď má pred triedou niečo povedať ☹ ......

jacka
17. jan 2012

@leninka75 no pekne chudatko...... ☹ ☹ 😢 ...................ja pochybujem že Maťko pred cudzou tetkou povie básničku......ešte v triede to áno....ale takto.....no budem mu veriť 🙂

aninka29
17. jan 2012

@jacka ja si tiež myslím,že budú detičky trošku vystresované ......a asi viac my rodičia 😒 ...poviem vám pravdu,ja už chcem,aby sme to mali za sebou,nech vieme na čom sme..už teraz mám žalúdok naopak,len ked na to pomyslím 😔

jacka
17. jan 2012

@aninka29 ty mi píšeš od srdca..... 😔 😔 😔 ......................a nemožeš ukázať že si v strese...... ☹

jacka
17. jan 2012

mojim láskam som urobila pizzu......krásne to tu vonia....Maťko príde može sa napchať 🙂 🙂

aninka29
17. jan 2012

@jacka dobrú chuť 🙂 ...ja pizzu nechcem vidieť najbližší pol rok 😀 ..som sa prežrala minulý týždeň

leninka75
17. jan 2012

@jacka ..robíš mi chute 😵 ...mala by som aj ja urobiť sme dávno nemali.....

nestresujete sa zápisom......zatiaľ to každé dieťa aj rodič zvládli 🙂

aninka29
17. jan 2012

@leninka75 ja sa ani že nestresujem z toho zápisu.........ja už stresujem do budúcnosti 😉 .......už len kvôli tomu,že už z môjho malého bábätka bude školáčka..........a každým ďalším rokom bude múdrejšia,vyspelejšia...že už sa nebude chcieť mojkať,tuľkať....a potom bude v puberte...to ma bude mať na háku......chjoj a potom stredná.........už ju nebudem môcť vo všetkom chrániť 😔 ...viete ako to myslím.......asi som chorá 😀 😖 ....ale mne je normálne smutno z toho

jacka
17. jan 2012

@leninka75 však príd..... 😵 😵 -...........................riadny stres ešte len príde....2.9.... 😉

aninka29
17. jan 2012

super....dieťa mi ešte len ide na zápis do základky a ja už trepem o strednej 😀

jacka
17. jan 2012

@aninka29 máš depku???-............neboj ....ked sa bude chcieť pomojkať tak určite príde sa prituliť....a ak máš s nou dobrý vzťah tak to nebude také zlé.....................a je pravda....uletelo to ako voda.....ved len nedávno sme ich porodili..................ved to vidíš aj na Sabke ako to letí.....už pojde do školky......

jacka
17. jan 2012

@aninka29 mala si spomenuť aj vysoku..................a svadbu....a že budeš stará mama 😀 😀 😀 😀

aninka29
17. jan 2012

@jacka až tak daleko do budúcna nepremýšľam 😀 ...možno o rok
no ja dúfam,že budeme mať perfektný vzťah stále medzi sebou.....budem sa o to snažiť zo všetkých síl,aby vedela,že sa na mňa môže vždy so všetkým spoľahnúť 😵

jacka
17. jan 2012

@aninka29 však to bude zachvilu 😀 😀 😀 ...................

leninka75
17. jan 2012

@jacka však si ma predbehla 🙂 .....a dík za pozvanie...

@aninka29 ..aninka pokoj, neboj nebude to až také zlé..veď toľko lásky a pozornosti čo majú teraz keď sú malí sa musí prejaviť potom keď budú väčší 🙂 ......toto som aj ja robila, že som sa stresovala ďaaaaaaalekou budúcnosťou,ale povedala som si, že mi to nestojí za to sa nervačiť a treba riešiť prítomnosť 🙂 ...a teraz si žijem kľudne a spokojne 🙂

aninka29
17. jan 2012

@leninka75 mňa to prejde 🙂 ...to bude asi tým mrchovým obdobím čo mám 😉 🙂

leninka75
17. jan 2012

@aninka29 ......jasné každý má občas také depkoidné obdobie 😉 .....máš moc boľavú mrchu?...

aninka29
17. jan 2012

@leninka75 tentokrát až moc bolavú 😝 som musela prechladnúť......dnes je to už lepšie,ale včera som sa skrúcala od bolesti

leninka75
17. jan 2012

@aninka29 ....máš to veselé keď nie migréna tak boľavá mrcha ☹ .......chcela som sa ťa opýtať ako si spokojná s gustom....

aninka29
17. jan 2012

@leninka75 maxi spokojná 😵 ...kávička mi chutí...vyskúšala som už všetky....akurát ľadovú kávu nie...to si nechám na leto 😉

leninka75
17. jan 2012

@aninka29 ..tak hovoríš, že lepší ako manžel...nemá toľko rečí 😀 .......

aninka29
17. jan 2012

@leninka75 asi tak nejak 😀 ...

utka
17. jan 2012

Ahojte.
Konečne doma a konečne trochu sedím...
Chudáčik vysávač si na kefu namotal kábel z nabíjačky na mobil, tak mi nestihol povysávať celý byt, kým som ptišla z práce...Uvidíme, čo bude zajtra...Ja sa tiež obávam toho zápisu a toho, že je Viki uý taký veľký...

denisenko
17. jan 2012

ahojte..ja len takto....už sme doma....štastlivo... 😉 ale ako tehoška už necestujem, je to o..... 😝 zajtra vás prečítam a napíšem, idem teraz riešiť nejaké technické problémy...... 😉
dobrú nocku...

utka
17. jan 2012

@denisenko vitaj...super, že je všetko ok.Paaa

jacka
17. jan 2012

@aninka29 no vidíš aj ja ju čakám a čakám.......... 😀 😀 a stále nič......ved ona príde..mrcha jedna 🙂

@leninka75 nemáš zač...len škoda že si nedorazila....sme sa boli sánkovať......Maťkovi už asi stačí...len zalahne ani vetu nedopovie...a spinká 😵 😵 ...zato Peťko 😠 .......si predstav že v košíku v obchode ležal.....oddychoval...a večer naberie energiu....je nezastavitelný

@denisenko no konečne si dostala rozum..... 🙂 .... 😉 .....teraz budeš celá naša 😀 😀 ...len čítaj a píš 🙂

@utka a Viki sa má ako?......chodíte ešte plávať?

jacka
17. jan 2012

dobrú nocku...... 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre