• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
no krásne ste toho popísali :slight_smile:
18. jan 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to nie je tým že ich nemá....tie mandle zachytávali vírus.....teraz ked tam nie sú tak to vírusy nižšie... :wink:
18. jan 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja už som po sieste......... :grinning: :grinning: ........dnes budeme trčať doma..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ideš pre Simku autom ?
18. jan 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a vieš že si uhádla? ja som si zdriemla.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka áno autom...... mám len trošku obavy z toho,že ju musím zaviezť do mesta do školy...a nie je moc najlepšie počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ešte teraz sa dá,ale domov chodíme po tme :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ja sa len bojím toho,že pôjde nejaký "mačo" prirýchlo a vrazí to do nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ja jazdím opatrne,pomaly ďalej zájdeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ty to máš dovolené :dizzy_face: ...siestuj kým sa dá...potom už nebudeš :slight_smile:
@denisenko som sa ťa chcela opýtať,ako sa má dcérka tvojej sestry..kmotruška mi čosi spomínala.........je v pohode?
18. jan 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 hej, včera vraj boli na dalšom vyšetrení...tak všetko v poriadku.....čiže zrejme len musia dávať pozor, a možno do troch rokov to prejde.....teda mozog sa stým naučí vysporiadavať..... :sunglasses: ale...ten strach im teda neprajem... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. jan 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja si to ani len neviem predstaviť :frowning2: ....držím silno prsty,nech sa to už maličkej nezopakuje.a nech je v poriadku
18. jan 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 keby len autá...aj neosvetlený chodci...sú nočná mora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................tak šťastne dorazte... :slight_smile:
18. jan 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo sa stalo..niečo mi ušlo??? :confused: :confused: :confused:
18. jan 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka neboj, nič neušlo...to bolo o dcerke mojej sestry...majú trochu viac problém sa vyrovnávať s vysokou teplotou..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale inak sú vraj v poriadku...... :sunglasses:
18. jan 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no hroza..... :frowning2: ....... :cry:
18. jan 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kedy chodíš pre Niska?.....
18. jan 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dakujem :slight_smile:
ideme sa chystať pomaličky........
18. jan 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ako sa nám chce....to je jedno....možem prísť pre neho, kedy potrebujem....ale inak akože od 14.15 do 16-tej.....dneska pojdem o 3-tej, už rovno na tú sankovačku......idem hodiť na seba niečo teplé, nájsť sanky a ideme sa zimiť. čajík v termoske už má........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak si uži sánkovačku...... :slight_smile: .................... :slight_smile:
18. jan 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 nič nezabudni..... :slight_smile: :wink:
18. jan 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj sme si užili...máme to kúsok od domu ,kopec....boli sme od tretej do pol piatej......detí bolo asi 50 a k tomu učitelky a rodičia....no hromada ludí....ale decká sa vyšantili, Denisko bol stále na tej lopate, alebo potom s kamarátom na sánkach.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:pani učitelky robili dolu bufet, deťom čajík v konvici, nejaké cukríky a keksy...my sme všetci povinne vyfasovali aj rum...vraj aby malému zima nebolo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko super taká akcia...tu už je len trošku snehu, ale nevadíííí...
Neviem, ako to je s tou nosnou mandľou???!!!Nám povedal jeden známy lekár, že to môže vyriešiť mnoho problémov. Napr. aj toho stafylokoka...No uvidíme.
18. jan 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka hej, sneh je super, pre deti....čo už my dospeláci, že áno...... :angry: :angry: :angry: my tiež máme tú nosnú mandlu preč, klop, klop,klop...odvtedy býva chorý tak raz do roka......takže niečo n tom asi bude...... :slight_smile:
18. jan 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru, radšej klop-klop...už aby sme to mali za sebou. Viki je druhý týždeň v škôlke a už teraz tŕpnem, že čo sa kedy zase vynorí :frowning2:.
18. jan 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme domaaaa :slight_smile: živé a zdravé............kočky sú už aj okúpané,práve večerajú......idem sa dať aj ja do švungu
@denisenko superné poobedie ste mali :slight_smile: ....u nás také niečo zorganizovať nehrozí
18. jan 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 vitaj...
18. jan 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 veru, dobre to spravili...aj ja som bola prekvapená....aj ked sme zdobili tie medovníky, tak to bola podobná akcia....snažia sa :wink: :wink: :grinning:..ticho len závidím, že už máš baby takmer v posteli...ja tu nahánam Niska dneska s každou blbosťou....teraz išiel umyť zuby...do WCka...nerozmýšla už asi nad ničím.... :grinning: :grinning: :grinning:
@utka len sa držkajte bez bacilov čo najdlhšie..... :wink:
18. jan 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj, už aj u vás pomaly frčia karnevaly? u nás majú deti na Valentína....ešteže som mu zobrala obidva kostýmy z talianska, nemusím vymýšlať čo bude......tu ešte nebol ani na jednom, takže sa to dá použiť.... :slight_smile:
18. jan 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ani neviem kedy bude u nás karneval...minulý rok mali dosť neskoro,kvôli chorobám........ale opýtam sa....aby som vedela v predstihu zohnať kostým :slight_smile:
18. jan 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no vidíš a naši už majú plagáty po celom meste.....ale asi aj v školke budú mať, tento je v kultúrnom dome.... :slight_smile: som sa pýtala Deniska že čo chce byť: čarodejník alebo pirát...vraj pirát.....ale aspon si už vybral.... :dizzy_face: vy už možete ísť aj so Sabínkou, však?
18. jan 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás v kulturáku bol tuším v sobotu.........ale mali sme iný program :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a vlastne kočky si karneval robia skoro stále,ked k nám príde Simkina kámoška,všetky tri sa poobliekaju do kostýmov,zmachlia sa....a ideš :grinning:
18. jan 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaká som unavená :rolling_eyes: ......idem deťom prečítať rozprávku,a haji haji :dizzy_face: a ja tiež :grinning:
dnes Simku požiadal o ruku jej partner z tanečnej :slight_smile: normálne si klakol,pobozkal ruku :grinning: a Simka ho zrušila,že a kde máš prstienky :grinning: :grinning: :grinning: ...tak sa dohadoval so svojou mamkou,že mu musí kúpiť dva prstienky s diamantom a v pondelok Simku požiada ešte raz :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: .......ach tie detské lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..........a najlepšie na tom celom je,že oni to myslia tááák vážne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jan 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok