• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
Ahojte...
Prváááá :grinning:
19. jan 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ďakujeme...dúfam, že to tak aj bude.
19. jan 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.....a nezasneží a nezasneží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@denisenko.....juj si si super užila, ešte aj rumík :wink: ...ste spinkali ako v oleji :pensive: ...nisko je ako herečka, že tie kostýmy tu ešte nemal, som sa rehlila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......

@aninka29..to akože simka dá košom jackinmi maťkovi???..... :fearful: :fearful:
19. jan 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@leninka75 nieeeeeeeeeeee.......Maťko je náš ženích :dizzy_face: :grinning: ...........ved zásnuby sa potom zrušia..a prsteň ostane :grinning: :grinning: :grinning: .........
baby Simke sa začal kývať už druhý zúbok :slight_smile: ....
19. jan 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes je u nás hnusné hmlisté počasie...sem tam zasneží,potom pauza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..no už som sa zľakla :grinning: ......a čo ten zúbok zasa tragédia, či tento už lepšie zvláda?... :wink: ........lilka mi to zasa nepovie, až potom keď jej v puske už parádne lieta.... :grinning: ..že prekvapenieeeeeeeeeeeee :grinning:
19. jan 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tentokrát je to už v pohode :slight_smile: nestresuje :grinning: ............akurát ráno vravela,že ona nechce mať nové zuby,chce,aby jej ostali tie staré :grinning:
19. jan 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko... :slight_smile: fuj, to bola zas noc.......od 4-tej nespím........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denisko už v školke, to boli zas ráno litánie, že on nejde a on nepojde zajtra ani na zápis, ani na karneval....vstal asi zas lavou nohou....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aninka29 u nás tiež sneží, ale tak fajn, ani hmla nie je...... :slight_smile: ráno som moje dieťa obliekla, obula a zobrali sme do ruky rukavice, šál a oteplovačky...ved načo mu to budem doma obliekať, ked prejdeme 5 metrov a sme v školke......lenže mladý pán hned skočil do tej najväčšej kopy snehu...tak do školky došiel s mokrými teplákmi..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: akože...ja už neriešim.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ozaj,
@aninka29 druhý zúbok? a nám ešte ani jeden....myslíš, že chalani sú pozadu? :confused:
@leninka75 aj vy už máte vonku? ušlo mi niečo????? :confused: :confused: :confused: :confused:
19. jan 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved tieto myšacie už majú zodraté...teda Deniskovi poriadne zredli...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem požehliť, dať zas do práčky, konečne hádam už aj babatinkovské veci a šup ho na strihanie..... :wink:
19. jan 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko mne sa zdá,že chlapcom vypadávajú neskôr........ale asi je to indi vindi
@denisenko tvoj vstáva lavou nohou a moja hore zadkom :grinning: :grinning: :grinning: ...akurát včera som ju pochválila,že už pár dní krásne sama vstáva do škôlky,bez reptania..a dnes aha .....zase bola drzaňa :angry: ...našťastie ju to po jednom škaredom kuku prešlo...ani kričať som nemusela :grinning:
19. jan 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Matulko spí, tak to musím plodne využiť :grinning:
My sme včera absolvovali sánkovačku, dokonca som sa aj ja spúšťala s viki, normálne to sane prežili :grinning: Fajne bolo. Za blokom máme taký kopček, tak ani daleko nemusíme chodiť
@aninka29 mám aj ja :dizzy_face: , ale nie gusto, ale espresso de longhi iconu, tak sa tiež vytešujem :wink:
Tak to máš dobre, že Simi s druhým zúbkom v pohode. Vikinke na Vianoce vytrhla svokra druhý zúbok a to bolo ešte horšie ako prvý. Tri dní pred vytrhnutím plakala, že sa bojííííí :confounded: a už jej visel len na vlásku, ale tooooľko plaču bolo :frowning2:
@leninka75 si sa minule pýtala...Maťko má 12 zúbkov a idú mu už očné....má 10 kg a 80 cm. Vikinke už odpuchlo to miesto, čo som ti spomínila
@denisenko ja neviem, kedy bude karneval, minulý rok ho mali tiež neskôr, ale už vieme, že bude víla :dizzy_face: dostali sme kostým, tak aspon o jednu starosť menej
19. jan 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 z de longi som ešte kávičku nepila......ale určite je fajná...len sa vytešuj :dizzy_face: aj ja sa vytešujem :slight_smile: .....kmotruška má zase tassimo....tiež od Ježiška :grinning: :grinning:
@letty86 vy tam máte kopcov požehnane :grinning: ....ked som ešte bola malá,to sme sa tiež nasánkovali po tých furčianských kopcoch :grinning: :dizzy_face: .....len teraz to sídlisko vyzerá úplne ináč ako za starých dobrých čias
19. jan 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ja pretrieť podlahy ....Sabka sa hrá na opernú speváčku,tak idem využiť
19. jan 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu ste toho zas popísali.......no to prečítam ked sa vrátime.....

juj som si prečítala všetko o svrabe......radšej si vyberiem vši.......toto budu ťažké 3 pozorovacie týždne......

ideme si hlavu vyvetrať
19. jan 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a Maťka si dala do škôlky?......ten svrab má už aj viac detí?.....dúfam,že vás to obíde
19. jan 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aby som nezabudla, recept na placky: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22563
19. jan 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 veru máme, ale ked sme boli my deti, tak na tom nasom kopčeku nebolo tolko stromov, teraz je ich dosť, treba dávať pozor
@jacka svrab :angry:
19. jan 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...na to, že si máličko spala frčíš fest!! :slight_smile: ..liluši sa už kníše 4. zub, všetko spodné......ideš prať vecičky :dizzy_face: .......juj len to sušenie teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

@aninka29...akú dáva sabka áriu? :grinning:

@letty86..to už má drobček veľa zúbkov :slight_smile:........ja čakám, že nám tiež už niečovylezie a stále nič...možno teraz po tej chorobe.....všimla som si, že lolka je vždy nascípaná pri zúbkoch :frowning2:.....nám dr. ponúkala tú inú vakcínu pre lolku kde sú zaočkované aj kiahne a opar, ale to asi nedám.....vám to neponúkali?...

@jacka .....to máš čerta ako diabla sa u nás hovorí....radšej nič zo škôlky nedoniesť...
19. jan 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve u nás vyhlasovali zápis do zš a okrem iného máme priniesť 20 eur, že na školské pomôcky.... :confused: ...je mi to smiešne lebo kopec vecí aj tak ešte budem emusieť dokúpiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som zvedavá kolko budú pýtať v škole kam ideme my...........tu u nás na valale žiadali 5 eur na nejaké pracovné zošity ku šlabikárom.......20eur je trošku moc nie :confused:
19. jan 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 dala....vraj školku vydezifikovali.....
@leninka75 no neviem ....radšej nech ma štípe niečo v hlave ako lezie čosi pod kožou......a....všetky vyčistené veci...musia na 5 dní do zatvoreného vreca..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj nechty uplne ostrihať.....božinku...dúfam že to nechytil :frowning2: :frowning2:

aj ja viem o 5e......možno dostanete viacej vecí....
19. jan 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to sa vám tie zubky riadne rozhýbali.,...aj jej niečo dávaš?
19. jan 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka som si čo to prečítala aj ja o tom svrabe....nepríjemné :frowning2: :unamused: až ma začalo všetko svrbieť
19. jan 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jan 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež sa mi zdá veľa 20 eur...ale veď ja sa ich tam na to opýtam :grinning: :grinning: :grinning: ....pekne ukážu účty na čo použili tie peniežky :grinning: ......

@jacka ...myslíš lolke či niečo dávam?......ditustat od kašľu......a nurofen od teploty....
19. jan 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, žienky...už som zase krásna......kaderníčka sa činila..... :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ked hned potom výjdem von a tam sneží....... :angry: :angry: :angry: :angry:
@letty86 díky za recept...... :wink: vy ste tam na tom východe museli velmo poslúchať, ked ježiško také darčeky dával....kávičkárky.....ozaj, funguje to tak, ako to vyzerá v tých reklamách? aj na ne žmurkáte????? :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka 20 E????? a načo? dávali to v správach, že školy si nesmú účtovať poplatky za záúpis, ale na učebné pomocky...neviem.....poviem vám zajtra, ked sa vrátime zo zápisu.....ale pre istotu kopu penazí so sebou, že? a vy už máte nejaký zúbok vonku????? :confused:
@leninka75 to fakt existuje vakcína na opar????? :confused: :confused: :confused: :confused: mne sa tu v byte suší velmi dobre, večer vyvesím a ráno je suché.....len neviem či sa mi to bude chcieť žehliť..... :confounded: ale treba nejako začať.... :angry:
19. jan 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 neprídeš sa niekedy škaredo kuknúť aj na toho mojho? alebo aspon daj tipa, ako sa to robí, lebo u nás to ráno po dobrom moc nejde, ked štrajkuje....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj vy idete zajtra na zápis? :slight_smile: ....neviem ti dať tipa na ten škaredý kuk,ja ho už mám v sebe :grinning: :grinning:...ale dojdem,ak si myslíš,že pomôže :slight_smile:
@denisenko tak si čančy čančy :dizzy_face: :dizzy_face: si dávala nejaký new strih,farba ostala? :slight_smile:
19. jan 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...tých 20 ečiek chcú u nás....tiež som počula, že školy si nesmú účtovať "zápisné"........jej si krásna!! :dizzy_face: :dizzy_face: ..tak rýchlo na skipe nech aj mužík pochváli a aby sa rýchlo ponáhľal domov........no ževraj taká vakcína už existuje..ale neviem koľko sa za to platí...ja to dávať asi nebudem........
19. jan 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabka dnes od rána za mnou chodí :mamkááá,mám sopel,daj veckovku :grinning: .....pritom žiadny sopel nemá,ju len baví smrkať o dušu a vyhadzovať vreckovky do koša :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
dala som piecť muffinky,Simonka ich zbožňuje....tak som jej slúbila :slight_smile: ..........aj vám stále narastú také velikánske bundžáky? :grinning: ....
19. jan 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok