• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
baby tu tak sneží :stuck_out_tongue_closed_eyes: kopisko snehu všade :angry: ....dúfam,že to prejde do zajtra....v škôlke sú zase vši :angry: :angry: :angry: ......a dnes som sa dozvedela,že do tej školy,kam ideme so Simkou vezmú vraj iba 60 detí :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra tam budem už o jednej asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...len aby som ešte v sobotu nezháňala nejakú inú školu,do frasa
a Simonke dnes vypadol ten kývajúci zúbok :slight_smile: tak je zase štrbavá,šušlavá :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 blahoželám k zúbku....... :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som taká vystresovaná s tej školy..... :frowning2: ...ešte ked ho nevezmu tam kde chcem.....budem v háji zelenom :frowning2:
hod foto ...... :slight_smile:
19. jan 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj tu sneží...ale zbytočne.....padne a je s toho blato-...... :angry: :angry: :angry: ...dúfam že zajtra nebudem musieť ísť pre Maťka..... :pensive:
19. jan 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detičky si pekne chrumkaju ovocie....idem Maťkovi nachystať veci........na zajtra......potom šup do vani....a huráááá
http://www.zivezraloky.sk/...tu sme boli...Peťka to nebavilo....a Maťko nechcel odísť :slight_smile:
19. jan 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tu sneží abnormálne...ako naschvál :frowning2: takto malo snežiť cez sviatky a nie teraz.....ja som tiež v r,,i,ked ju nevezmú kam chcem....pre istotu som si našla ešte jednu školu,je blízko tej našej...tak ak nie jedna,tak druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc...
19. jan 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :rolling_eyes:
samoška,dnes sa nejde do škôlky,tak Simi kuvikuje už od šiestej :angry: :angry: :angry: ..už ma aj vytočiť stihla :angry: :angry: :angry: ...a ešte k tomu soplí,kašle :frowning2: ...ach jáááj...to bude deň...........nasnežené ako v Tatrách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..aj by som sa z toho snehu tešila,keby bol aspon víkend.........ale zajtra už bude určite po snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@aninka29 prečo nie je Simka v školke?.........no dúfam že nebudete všetky choré :frowning2:
tu je tiež sneh...ale je teplo vonku takže bude zase samé blato :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chcela som,aby sa poriadne vyspinkala ...keby šla do škôlky,cez obed by som ju aj tak musela vybrať ...celé doobedie v školke,by mali aktivity....tak aby nebola moc unavená,až pôjdeme na zápis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 takže sa nevyspinkala....myslíš žeby bola unavená ?......prečo myslíš.......kedy máte zápis?
20. jan 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My máme asi zápis poslední...A 1.2. máme v škole deň otvorených dverí, tak beriem dovolenku a pôjdeme sa s Viktorkom pozrieť.
Konečne piatooook!!!
20. jan 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka kedy máte?......
som netušila že aj niečo také býva??? :wink:
20. jan 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbožnujem rýchle obedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. jan 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka myslím si že áno.....zo škôlky by boli celé doobedie vonku...cez obed by ani nespala,ani nerelaxovala....zápis je o 14tej...ale ja tam budem pendlovať asi už o jednej :grinning: aby sme boli medzi prvými......a ak ju tam náhodou nevezmú,tak ešte stále budeme mať čas skočiť do tej druhej školy...čo dúfam nebudeme musieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka a vy idete kedy na zápis?
20. jan 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka u nás bol den otvorených dverí minulú sobotu.....ale neboli sme.......
20. jan 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka čo rýchle si kuchtila? :slight_smile:
ja som stihla uvariť paradajkovú polievku...a druhé tiež niečo rýchle...len neviem čo.....
20. jan 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi urobím granadír...sme nemali sto rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 Simka sa teší...že?..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...to sa hned dozvieš že či je beru????...som myslela že daju vedieť-..............ja vobec neviem ako to funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no zápis...ak pojde do ZV tak na buduci týžden.....a ak do BB tak 6-7.2...divný dátum...tam už bol dod.....
20. jan 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja som grandír robila minulý týžden.....urobila som brokolicovu polievku.....a cestoviny a syrová omáčka....rýchle...fajne.... :slight_smile:
20. jan 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak rozhodnutia posielaju,ale ja si myslím,že by mali hned tam povedať či áno,či nie :unamused: ...ja tiež neviem ako to funguje.....ale to by bola blbosť čakať do neviem kedy na rozhodnutie,bude tam napísané,že ju neberú a potom čo....nepôjde do školy,alebo ako?....ja už neviem...už mi z toho šibe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka aj sa teší,aj nie...nevie čo ju čaká............ale zlostia ma obidve statočne :angry: ...vreštím na nich odkedy som oči otvorila :angry: :angry:
20. jan 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka fajnotku si varila :slight_smile:
20. jan 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no neviem ale ked šiel do školky tak sme tiež nevedeli či ho tam vezmu....posielali sms......aj mne s toho všetkého hrabe....... :pensive: ...hlavne ked neviem kam pojde.... :confounded:
že oči otvorila.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........................moje zlatko sa u pekne hrajká :dizzy_face: .......
20. jan 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volal mi manža...on je asi vo väčšom strese ako ja :grinning: :grinning: :grinning: ...už všelijak špekuluje...len aby ju vzali :stuck_out_tongue_closed_eyes:...škoda,že nie je doma
20. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 veru deti to velmi lubia..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 do spádovej oblasti ju musia vziať............vidím že ste rovnaký.....stresmeni :grinning: :grinning: :grinning: on kde teraz robí?......nad čím špekuluje?...
20. jan 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka moje sú dnes ako z divých vajec :angry:
20. jan 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@aninka29 kde dávaš Simušku do školy? U vás v dedine nie je dobrá škola? Aj my máme dnes zápis. Vikinka sa taaaak teší do školy, som zvedavá, ako to bude, ked to príde :wink:
@jacka aj my máme dnes brokolicovú a fašírky, manža varí, ten je na to expert
20. jan 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 akého máš šikovného muža :dizzy_face: :dizzy_face:
teší sa?..... :slight_smile: aj moj...ale len preto že tam nebude musieť spať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok