Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. jan 2012

@leninka75 ved atb predsa musíš dobrať........to nemožeš len tak ukončiť 😨 ,,,,,,,,,,............jáááj chlapi....... 😝

utka
25. jan 2012

@jacka, príkladom som myslela to, že poznám Vikiho spolužiačky, ktoré určite nie sú rok pred chalami...sú pekne pozadu...A to s tým číslovaním škôl...sila! Poznám to, manžel je zo ZV 😉...Ale vôbec to nechápem.
@leninka75 čo povedala dr.?

jacka
25. jan 2012

@utka ..................no vidíš......mne sa zdá akoby bola zaťažená na chlapcov.....a nechcela ich poslať dalej....... 😝 predsa mi nikto nemože zabrániť dať ho do školy ..ked jedna "osoba" povie že nie!!
mne to už aj suseda vysvetlovala s tými školami...aj tak neviem ktorá je ktorá.........to je tu celkom na hlavu 😝 😝 😝..........som rada že ma aspon ty chápeš😉

jacka
25. jan 2012

@denisenko no vidíš o čo si prišla ked chodíš po kávičkách 😀 😀 😉

letty86
25. jan 2012

@denisenko ty si číslo 😅 bud na mna zabudneš, alebo v lepšom prípade nemáš prehľad 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ale je ti odpustené 😵
@leninka75 tak ste sa načakali ☹ u nás berie mudra detičky do jedného roka prednostne, aj ked sme boli poslední, boli sme prví, ale teraz už musíme čakať, no, matko je už veľký chlap
ahojte 😉
@utka
@jacka aj u nás v škôlke má len jeden chlapec odklad, teda návrh na odklad, maminka ho do školy pravdepodobne dá...takže jasne, že aj chalani sú šikovní 😵

denisenko
25. jan 2012

@letty86 nezabúdam, neboooooooj.........len vždy nemožem nájsť tvoj "link"....musíš častejšie písať 😀 😀 😀 😀 😀 Maťko ešte odoláva?

denisenko
25. jan 2012

@jacka po kávičkách...a ešte u svokry...no som normálna????? 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
25. jan 2012

@denisenko 😀 😀 😀 ešte zatial áno, uvidíme,snád bude premiéra...beriem spat, máš prehlad 😅

denisenko
25. jan 2012

@leninka75 ved nemožu všetci bosorovať...... 😀 ani mne to nejde...... 😀 😀 😀 ked má vela ludí, asi je dobrá, či nie????...alebo...pomalá...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa mi dnes nič nechce...ako posledného pol roka..... 😀 😀 😀 dovarím Niskovi špenát a pojdem asi po neho...som zvedavá, čím ma zas prekvapí...... 😖 každý den chodí s niečím...mamí, ten chlapec povedal, že nepojdem do školy, lebo neviem pekne R, alebo tieto ponožky nechcem, lebo sa mi chalani smiali.....alebo deti povedali, že nemám pančuchy .....hlavne že v triede je plus 50 minimálne...a podobne.....tie dnešné deti sú také...neviem nájsť vhodný výraz...... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
25. jan 2012

@letty86 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mám, ved som písala, že Denisko je jediné dieťa, čo dnes išlo do školky.... 😀 😀

denisenko
25. jan 2012

a ešte som zabudla, čo to moje drobča včera zahlásilo...boli sme v obchode a pýtala som sa ho či chce rožtek, perníček, alebo jednoducho niečo na jedenie...ved na tej plavárni vyhladol..... 🙂 a on na celý obchod: nie, maminka,nič si neprosím.....aby si si nemínala peniažky..... 😵 zlaté moje..... 😵 😵 😵 😵

aninka29
25. jan 2012

@denisenko ty máš skromné dieťatko 😵 😵 😵

aninka29
25. jan 2012

tak aby ste vedeli,od dnes nebudem bosoráčiť ani ja...aby som nááááhodou nežila v tom,že ma nikto nemá rád 😉 😝
ideme tančiť...paaaa 🙂

letty86
25. jan 2012

@aninka29 ako kočky? robila si sudcu? Maťko začal Vikinke šklbať vlasy, tiež sa toho napočúvam 😅 😝

letty86
25. jan 2012

@aninka29 aaaale čosi, ty si pozitívna bosorečka, bez metly, bez bradavice...moderná...také my môžeme 😵 😵 😵

denisenko
25. jan 2012

@aninka29 ale...my sme to mysleli v dobrom.......len nám to nevychádza, tak preto sa k vám "bosorkám" neradíme..... 😀 😀 ...sa skor bojíš, že ti narastie ta bradavica, žeeeeee????? 😀 😀 😀

denisenko
25. jan 2012

idem...do školky..... 😉

leninka75
25. jan 2012

@utka.....dokopy nič....väčšinou krútila hlavou a ťukala do PC 😀 😀 😀 😀

@denisenko..dr. bude asi niečo tretie 😅 , lebo má tam bočné dvere, také mimo čakárne a dosť často búchajú 😖 😠 😠..... dúfam, že si niska vybozkávala za tú hlášku v obchode!! 😵

@aninka29...baby ma predbehli, ale chcela som sa ťa opýtať či máš bradavicu na nose, hrb na chrbte a čierneho kocúra na pleci 😀...lebo ak nie tak nie si origoš bosorka a na tie to neplatí 😉............

@jacka...prestaň riešiť tú ťapu...sama najlepšie vieš aký je maťko.....a je blbosť dávať mu odklad len zato, že je júlový......a to čo povedala tá teta je len odporúčanie nič viac 🙂..nemôže ťa prinútiť......

denisenko
25. jan 2012

@jacka hádam si nerozmýšlala nad tým, že ho dáš neskor?????? 😕 ...také šikovné deti, aké máme my, pojdu pekne všetky v septembri do školy...... 🙂

utka
25. jan 2012

@letty86 ja viem. Ja som to tak nemyslela. Však každá mamina si poznáme svoje dieťa, na čo má...

leninka75
25. jan 2012

@denisenko ty si už aj späť zo škôlky?:: 😕

leninka75
25. jan 2012

@utka .. s lilkou chodí jedno dievčatko a to je vyslovene na odklad..je strašne detské, hravé, trošku "pomalšie"..to na ňom vidí aj neodborné oko...a jeho mamina ju za každú cenu ide dať od septembra do školy, lebo by mali hanbu v dedine keby jej dali rok odklad.....takže mamina ju teraz morí kadejakými úlohami len aby ako tak dobehla ostatných predškolákov.....myslím si, že to dievčatko sa bude v škole trápiť a že ten rok by mu urobil len dobre ...toto je skôr príklad maminky čo skôr nepozná ako pozná svoje dieťa ☹ ☹ ☹

leninka75
25. jan 2012

som vám zabudla povedať ...zo školy normálne poslali veľkú obálku s pozvánkou na zápis, inštrukciami čo si treba priniesť, potom papier ako postupovať ak chce rodič odklad pre dieťa, čo všetko škola ponúka, čo všetko by mal vedieť budúci prvák a tlačivo žiadosť o prijatie do školy...som len kukala keď som to dostala do ruky, že aká je super tá naša vesnička stredisková 😀 😀

utka
25. jan 2012

@leninka75 no vidíš akú super škôlku máte...
No ja si skôr myslím, že je to o tej hambe ako píšeš, nie o tom, že by ju nepoznala...

leninka75
25. jan 2012

@utka ..nooooooo 😵 ..už si doma z práce 🙂

utka
25. jan 2012

@leninka75 ja som nebola v práci. Mám dovolenku kôli Vikimu. Nechcela som zase OČR, ale ak bude mať takýto kašlisko a nedajbože kiahne, budem asi musieť ísť od pondelka na OČR.

jacka
25. jan 2012

no teda ...vidím že ste sa tu nenudili 😀 😀 😀 😀

jacka
25. jan 2012

@utka kašel nezávidím..ale kiahne by som brala.....

jacka
25. jan 2012

@leninka75 chuda dieťa.......viacej jej ublíži ako pomože.......a ja neviem čo mám robiť..od radosti 😝

jacka
25. jan 2012

@denisenko rozmýšlam...ale kvoli niečomu inému.......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre